Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzone domy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wymarzone domy

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Oj nie, ja mam w domu schody ale nie tak na wejściu, obejrzałam te fotki, bardzo ładne ale chyba jednak wolała bym nowoczesne
    a co myślisz o ich funkcjonalności? Myślisz, że byłoby wygodnie tak wychodzić i prosto mieć drzwi? bo ja w domu mam schody w samym środku, między pokojami a mamy budować i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, a nie znam nikogo kto by takie miał ;/

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wymarzone domy

      Ja mam zamiar urządzić wnętrze w stylu industrialnym. Bardzo mi się ten styl podoba.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wymarzone domy

        Wybudowaliśmy właśnie swój pierwszy dom. Myślimy teraz nad zakupem sejfu. Na http://www.capital24tv.pl/firmowe/te...jf,p1035870672 piszą, że sejf wcale nie musi być wbudowany w ścianę- można go schować do szafy. Tylko czy taki sejf będzie bezpieczny?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wymarzone domy

          Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
          Ja chyba bardziej wolę styl klasyczny. A czy któraś z was miała schody w korytarzu na przeciw drzwi wejściowych. Coś takiego https://pl.pinterest.com/pin/529313762426381995/? mi się bardzo podobają, ale nie wiem czy są praktycznie bo u nikogo podobnych nie widziałam
          Chociaż na zdjęciu tym te schody to wyglądają niesamowicie piękne ale czy w praktyce to jest takie dobre to nie wiem I tak sie zastanawiem Każdy stawia inaczej a nie naprzeciw drzwi Więc lepiej popytać konkretne osoby czy to w praktyce dobrze wychodzi

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wymarzone domy

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Chociaż na zdjęciu tym te schody to wyglądają niesamowicie piękne ale czy w praktyce to jest takie dobre to nie wiem I tak sie zastanawiem Każdy stawia inaczej a nie naprzeciw drzwi Więc lepiej popytać konkretne osoby czy to w praktyce dobrze wychodzi
            no właśnie też o tym myślałam, że mało kto ma schody przed drzwiami. W moim otoczeniu nie znam nikogo kto by miał tak schody niestety dlatego pomyślałam o forum

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wymarzone domy

              kotek85 to taki styl troche amerykański - przynajmniej ja mam takie odczucia, u brata mojego męża jest tak, że jest przedpokój - tak są kurtki, buty, potem są dwuskrzydłowe szklane drzwi i wchodzisz do części salonowej - w której centralnym miejscem naprzeciw tych drzwi wejściowych są ogromne schody po łuku - troszkę inaczej niż na przedstawionym foto przez Ciebie, ale te schody strasznie odwracają uwagę szczególnie jak ktoś jest u nich pierwszy raz, niestety nie są praktyczne - raz zajmują multum miejsca - tak, że w salonie jest go strasznie mało, dwa u nich idą po łuku - wprawdzie góry nie używają jeszcze, ale są strasznie niepraktyczne w chodzeniu

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wymarzone domy

                moim wymarzonym domem jest dom wybudowany w technologii pasywnej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wymarzone domy

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  kotek85 to taki styl troche amerykański - przynajmniej ja mam takie odczucia, u brata mojego męża jest tak, że jest przedpokój - tak są kurtki, buty, potem są dwuskrzydłowe szklane drzwi i wchodzisz do części salonowej - w której centralnym miejscem naprzeciw tych drzwi wejściowych są ogromne schody po łuku - troszkę inaczej niż na przedstawionym foto przez Ciebie, ale te schody strasznie odwracają uwagę szczególnie jak ktoś jest u nich pierwszy raz, niestety nie są praktyczne - raz zajmują multum miejsca - tak, że w salonie jest go strasznie mało, dwa u nich idą po łuku - wprawdzie góry nie używają jeszcze, ale są strasznie niepraktyczne w chodzeniu
                  super, dzięki że napisałaś, przynajmniej choć trochę wiem jak to wygląda w praktyce Faktycznie jak teraz więcej o tym myślę, to choć mi się bardzo podobają, mogą być problematyczne. A nie stać mnie, żeby kosztem schodów pomniejszać pokoje ;/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wymarzone domy

                    Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                    no właśnie też o tym myślałam, że mało kto ma schody przed drzwiami. W moim otoczeniu nie znam nikogo kto by miał tak schody niestety dlatego pomyślałam o forum
                    tak samo wydaje się że korytarz i salon są bez sufitu to znaczy że ciągnie się do samej góry a to też nie jest takie funkcjonalne Znajomi tak mają i muszą dobrze ocieplać aby w zimie ciepło było

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wymarzone domy

                      Marzy mi się piękny, romantyczny i duży dom. Planuje sobie tak urządzić swój obecny dom, bo na pałac mnie nie stać. Przeglądałam sporo blogów, na których znalazłam wiele inspiracji. Na jednym z nich znajdowała się ciekawa aranżacja wnętrza romantycznego z użyciem sztukaterii. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam taką tutaj http://www.melagu.pl/sztukateria/sztukateria-elewacyjna . Co o niej sądzicie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wymarzone domy

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        tak samo wydaje się że korytarz i salon są bez sufitu to znaczy że ciągnie się do samej góry a to też nie jest takie funkcjonalne Znajomi tak mają i muszą dobrze ocieplać aby w zimie ciepło było
                        faktycznie o tym nie pomyślałam, całe ciepło się ulotni ;/

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wymarzone domy

                          Na pewno warto zrobić w domu taki przedpokój, nazywają to też wiatrołapem. Pozwaja to unikać dużych strat ciepła. Pomieszczenia otwarte, bez drzwi też generują duże straty ciepła.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wymarzone domy

                            Ten przedpokój zwany wiatrołapem to i u nas będzie. Dobra sprawa, bo zimno do domu nie wpada zaraz po otworzeniu drzwi.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wymarzone domy

                              U nas znajomi mają indentyczną szeregówkę ale właśnie nie mają drzwi na przedpokój i mają sporo wyższe racunki, warto też zainwestować w dodatkowe ocieplenie strychu

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wymarzone domy

                                A ja u siebie w domu chcę postawić ściany szklane. A dokładnie rozdzielić jadalnię od salonu http://www.republikaszkla.pl/system/szklane-zabudowy/ bardzo mi się to podoba, bo nie tracę na przestrzeni, a przy tym mam to rozdzielone. Może zdecyduje się, że będzie przesuwne, to jak przyjdzie więcej gości, będzie można otwierać, ale tego nie jestem jeszcze pewna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X