Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

    Niestety nie jestem w stanie pomóc , jeśli chodzi o temat męskiego łysienia, gdyż jego podłoże może być zawsze nieco inne. Dlatego odsyłam na stronkę -http://na-porost.pl/lysienie-androgenowe-objawy-i-przyczyny/. Na pewno wyłuskasz z informacji coś dla siebie.
    Na pewno jednak będzie kluczowe zrobienie badań. Zawsze to może świadczyć o niedoborach w organizmie, dlatego warto zapobiegawczo sięgnąć też po jakiś preparat typu Vital Hair czy Vitapil.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

      Czasami nie pozostaje inne wyjście jak tylko przeszczep włosów. Warto poczytać sobie, jakie są przyczyny łysienia na tej stronie https://www.drturowski.pl/blog/pl/wp...monow-na-wlosy . Najlepszym rozwiązaniem byłoby skonsultować się ze specjalistą i udać do kliniki. Po co się męczyć jak jest przecież dobre rozwiązanie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

        Tylko co ci da przeszczep przy łysieniu androgenowym? Poprawę na kilka miesięcy za kilka ładnych tysięcy. Sorry ale słabe to
        Ja mogę polecić dwa środki, pierwszy naturalny i działa prawie natychmiast(link) a drugi to popularne wcieradło(link2). Oba skuteczne tylko loxon działa po kilku miesiacach stosowania.

        Skomentuj


          #64
          Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

          Generalnie łysienie może mieć wiele podłoży. Może to być zwykły stres, niedobór witamin i wiele innych czynników. Co ciekawe może to być również oznaka nietolerancji pokarmowej. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat https://www.testdna.pl/lysienie-plackowate/. Ja niestety mam celiakię a jedynym objawem u mnie była niekończąca się walka z anemią. Gdybym nie poczytała o tym to pewnie nigdy bym nie powiązała ze sobą faktów. Poczytaj sobie na ten temat i niech Twój mąż zobaczy czy nie ma innych objawów.

          Skomentuj


            #65
            Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

            Zamiast szukać na to sposobów i testować na sobie różnych produktów, najlepiej jest wybrać się do lekarza - trychologa po skuteczną diagnozę problemu i leczenie. Na pewno na stronie http://www.trycho-diagnostyka.pl znajdziecie taką pomoc i bardzo szybko uporacie się z waszym problemem

            Skomentuj


              #66
              Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

              Niestety trafić na dobrego trychologa to jak wygrać w totolotka. Ja byłam już u 3 trychologów i kazdy pzrepisywał mi tylko szampony i odżywki, które kosztowały fortunę. Efektów żadnych, tylko portfel pustu

              Skomentuj


                #67
                Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                Dr Trycholog? Nieee... pierwsze słyszę. Możesz napisać o nim coś więcej? Jak wygląda leczenie i gdzie w ogóle go zastanę?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                  warto się wybrać na wizytę do lekarza to prawda żeby zgadać przyczynę wypadania włosów.. ale wcześniej warto sobie z krwi badania porobić czy witamin nie brakuje. Jak się u mnie okazało witaminy D było malutko. Jeszcze dodatkowo oprócz łykania witaminy zmieniłam sobie szampon nie tam zwykły drogeryjny za dychę tylko droższy specjalistyczny z kaminomoto kupiłam. I jak używam go i łykam tabletki to widzę różnice.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                    kup mu wcierkę z kaminomoto i zobaczysz, że różnica będzie zauważalna wiadomo nie po jednym dniu ale po kilku tygodniach stosowania. Brat miał podobny problem z wypadaniem

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                      a próbował może ktoś z Was na porost włosów GrowUltra?
                      Varicolen

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                        Mam taki sprawdzony preparat nazywa się Loxon, kupisz go w każdej aptece

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                          nie wiem czy znajdziesz odpowiedni środek na rynku...

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                            Mój mąż dwa lata temu miał podobny problem. Zgłaszaliśmy do lekarzy, fryzjerów i t.d Ale pomogę uzyskaliśmy akurat w internecie. Natknęłam się na https://skuteczny*************************/detox...lad-dzialanie/ i zapomnieliśmy co to jest łysienie.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                              W sklepach znajdziesz różne specyfiki przez odżywki, szampony po serum. W moich stronach moja mama oliwkowała ojcu włosy oliwą i podawała biotynę (która ma witaminę H). Koniec końców sięgnęła po serum, które faktycznie pomogło Dermaheal gorąco polecam. Powodzenia w tej dolegliwości!

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                                Można próbować w ciemno jakieś suplementy - wtedy polecam te o szerokim składzie, bo nie wiadomo w sumie czego organizmowi brakuje. Dlatego najlepiej najpierw umówić się z trychologiem i zrobić*badania. W ciemno próbować to strata pieniędzy, a i włosów z czasem ubędzie.

                                Polecam również trochę poczytać o wypadaniu włosów: xxx , szczególnie o przyczynach i podstawach właściwej pielęgnacji. Wtedy można zacząć leczenie, albo domowymi sposobami albo jakimiś bardziej profesjonalnymi - zależy kogo na co stać i czego wymaga.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X