Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krzeselko do karmienia Fisher price rainforest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krzeselko do karmienia Fisher price rainforest

    Mamy to krzeselko jest funkcjonalne, ladne...ma odchylane oparcie, zdejmowana tacke, jest stabilne choc nie nalezy do najmniejszych ale bezpieczenstwo jest wazniejsze. Polecam

    #2
    Odp: Krzeselko do karmienia Fisher price rainforest

    Również posiadamy to krzesełko jest superPrzyjemne kolory,łatwe w montażu.
    7stopniowa regulacja wysokości,kółeczka dzięki którym łatwiej można przenosić krzesełko.Tapicerkę można prać w pralce,a tackę można myć w zmywarce.
    Do krzesełka dołączona jest grzechotka tygrysek,nogi tygryska to gryzaczek zabawkę można odczepić i umyć w zmywarce.
    Krzesełko jest przystosowane dla dzieci prawo jak i lewo ręcznych.
    Maksymalna waga dziecka to aż 23 kg.
    Po złożeniu krzesełko nie zajmuje wiele miejsca,także nadaję się nawet do małego mieszkania
    Polecam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Krzeselko do karmienia Fisher price rainforest

      tez mam I popierajac to co napisaly dziewczyny z przykrościa stwierdzam ze mimo wszystko nie jest warte takiej ceny. Za połowę kwoty można znaleźć na prawde dobre krzeselka i równie funkcjonalne

      Skomentuj


        #4
        Odp: Krzeselko do karmienia Fisher price rainforest

        Ja osobiście bardzo lubię fishera, ale jeżeli chodzi o cenę tego krzesełka prawie 500 zł to jak dla mnie dość sporo. Teraz się zastanawiam nad zakupem krzesełka bo pierwsze się średnio sprawdziło i taki wynalazek mi wpadł w oko http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...ir-ABAKUS.html z jednej strony fajne bo mało miejsca zajmuje, chodzi mi tylko o stabilność. Mam już w domu jednego malucha, i boje się żeby nie było afery czy ktoś może używa?


        Skomentuj

               
        Working...
        X