Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Były = problemy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Były = problemy

    Hej wszystkim

    dawno mnie tutaj nie było. No ale cóż teraz chyba ponadrabiam zaległości. Jakiś czas temu myślałam że nigdy już więcej nie usłyszę o moim byłym, który jak świnia zostawił mnie w momencie gdy go najbardziej potrzebowałam. A tak naprawdę zostawił nas oboje za nim jeszcze mój synek przyszedł na świat. Dla kogoś innego. A potem nastała długa cisza. Zadnego znaku życia. Myślałam że w końcu mogę zacząć normalnie żyć bo kilka było nieprzyjemnych sytuacji wywołanych przez niego. A tu niespodzianka. Mija rok od kiedy były widział dziecko. I zamiast zainteresowac się dzieckiem i płacić alimenty tak jak należy wolał pozwac mnie do sąd po to abym ja mu oddała pieniądze!!! I teraz muszę niestety znów widzieć się z tym człowiekiem. Nawet nie wiem jak mam określić takiego człowieka!!! Który zamiast serca ma głaz!!! Bo woli życie mi zniszczyc niż mieć dobry kontakt z dzieckiem!!!
  •    
       

    #2
    Odp: Były = problemy

    monia a czemu masz mu pieniądze oddać?
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Były = problemy

      Hej Miss

      Dlaczego bo kiedyś coś sam dobrowolnie dla mnie zrobił bo uwazał że tak trzeba. Bo chciał jak to on stwierdził "zacząć normalnie nareszcie żyć". No a teraz raczej się na mnie odgrywa za swoje nie powodzenia. Bo to typ człowieka, który uważa że wszystko mu się należy i tyle. No i nie pasowało mu to chyba że nikt nie zaakceptował jego stylu postępowania czyli jego koledzy a nawet rodzice. I teraz chyba stara się na mnie za to odegrać. Zwłąszcza że sam nie jest fair w stosunku do innych.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Były = problemy

        Musiałabym opisać całą sytuacje od a do z a to trochę czasu by zajęło i pisania duuuużoooo.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Były = problemy

          moniat zerknij na priw
          FROCH

          Skomentuj

                 
          Working...
          X