Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę, karmienie noworodka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę, karmienie noworodka Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-12-2008, 11:22
edysob's Avatar
edysob edysob jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
edysob.polki.pl

Miasto: Tychy
Domyślnie

ja mam to samo nawet pieluchy ubrac nie moge
zaraz z pleckow obraca sie na brzuszek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2008, 11:30
ColorWomen ColorWomen jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ColorWomen.polki.pl

Domyślnie

Papa Mamusie
Nieprzeczytane 04-12-2008, 11:31
rachotka's Avatar
rachotka rachotka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
rachotka.polki.pl

Miasto: Swarzędz
Domyślnie

Maja bardzo nie lubi zostawać sama i leżeć na brzuszku. Wczoraj byłam z małą w Poradni rehabilitacyjnej, bo neonatolog stwierdził, że ma za duże napięcie mięśniowe. Pani doktor się zdziwiła się wczoraj jak to jest możliwe że neurolog u którego byłyśmy 2 tygodnie wcześniej nic nie zauważył. Na szczęście wzystko jest w porządku. uffff... ale ulga. Wciąż nam coś wymyślają mimo, że wszystko jest w porządku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2008, 11:42
edysob's Avatar
edysob edysob jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
edysob.polki.pl

Miasto: Tychy
Domyślnie

ja tez uciekam papa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2008, 11:43
patiew's Avatar
patiew patiew jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Miasto: Ostrów Wlkp.
Domyślnie

papa

Kinga skończyła 10 miesięcy (30.03.2008)

http://kraina.hipp.pl/?id=6596
http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=1483
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2008, 12:44
Ewulka25's Avatar
Ewulka25 Ewulka25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ewulka25.polki.pl

Domyślnie

hej dziewczyny tak sobie czytam co klikacie i dochodze do wniosku ze nie jestem sama z problemem obijania sie,ubierania i jedzenia,heh ale mamy przeboje z tymi naszymi pocieszkami,ubrac sie nie dadza jesc nie chca,buszuja gdzie sie da i przez to tluka sie o wszystko!moja gabrysie ma juz dwa siniaki na czole,a co do jedzenia to nawet nie chce myslec,koszmar jest codziennie,mimo ze ma krzeselko i wsadzam ja i zapinam szelkami to i tak jest nie lada wyzwanie zeby ja nakarmic,pierwsze kilka lyzeczek zje chetnie ale jak sie juz jej znudzi to mi lapie za lyzeczke i sie heha i zawsze jej sie uda zeby wszystko na mnie ladowalo lub na podlodzeno a jak sobie kichnie to az sciany zachlapane!!!ale przynajmniej jest wesolo i smiechu co niemiara
piszecie o katarach ja narazie mam spokoj odpukac,a co do zabkow to juz wylazi piaty zabek i co mnie martwi toto ze od wczoraj mala zaczela na tych zabkach zgrzytac,tak ze az ciarki po plecach chodza,nie wiem czemu?wasze tez tak robily?niewiem moze poprostu dopiero teraz zajarzyla ze ma zabki i sprawdza co z nimi mozna robic?nie mam pojecia jak ja oduczyc,moze cos poradzicie?
Nieprzeczytane 04-12-2008, 13:45
polavica's Avatar
polavica polavica jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polavica.polki.pl

Domyślnie

moja paulina tak robila, niemartw sie przestanie ona to robi dla zabawy. tzn nauczyla sie nowej rzeczy i sie chwali ze umie, pokaz jej ze to nie dobrze tak robic,tylko zrob to tak zeby zrozumiala ze ty tego niechcesz a nie ze sie bawicie.co do katarow to moja vicunia dalej kaszle ale naszczescie juz jej przechodzi dzwonilam do znajomej pedjatry w polsce i tez powiedziala zebym tymi inchalatorami jej pomagala i zebym sie nie martwila bo to ponoc prawda ze taki malec moze miec cos takiego pare miesiecy.tak wiec juz sie nie martwie. a tak w ogole to strasznie dawno mnie nie bylo ale to dlatego ze niebardzo mam czas ostatnio strasza byla chora i goraczkowala.
a pozatym swieta
za pasem i sprzatam troszke juz gotuje zeby pozniej ze wszystkim na ostatnio chwile nie zostac. vicunia nie raczkuje ale siedzenie opanowala do perfekcji troszke mnie to martwi bo odkad jej to tak dobrze wychodzi to w ogole na brzuchu niechce lezec.
a zebow tez nie widac ale z ttego powodu plakac nie bede przynajmniej mam cycki cale
dzis w nocy mialysmy pierwszy raz bez cycunia.tzn jak sie obudzila to herbatka zamiast i powiem szczerze ze zniosla bardzo dobrze ta zmiane az bylam zdziwiona, mam nadzieje ze nie zapeszylampozdrawiam mamcie i milego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2008, 14:30
Ewulka25's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ewulka25.polki.pl

Domyślnie

Polavica nie martw sie o to lezenie na brzuszku,moja od kiedy zaczela siedziec to zupelnie zapomniala o lezeniu,a nastepnie zaczela stawac i z lezenia nici,teraz albo stoi albo siedzi,a lezec wcale niema zamiaru,poprostu etap lezenia minal i nasze dzidzie ida w przod,ani sie ogladniesz jak zacznie wstawac itd,a te zabki to faktycznie pewnie ona tak sobie sprawdza ze potrafi nimi zgrzytac,mam nadzieje ze jej to minie,a wczoraj to nam dala straszny wycisk,usypialismy ja ponad godzine wieczorem,z mezem na zmiane,a ona skubana tak jakby pyskowala tzn tak wolala ze nie chce i sie wyginala,mowie wam tyle szumu narobila ze niewiem co se sasiedzi pomysleli,nie ze plakala,poprostu tak donosnie wolala ale takim tonem ze szok,ja mysle ze to bylo swojego rodzaju pyskowanie ze ona jeszcze nie chce spacw szoku jestem taka malutka a juz taki charakterek ma,heheco dopiero pozniej bedzie
Nieprzeczytane 04-12-2008, 17:34
polavica's Avatar
polavica polavica jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polavica.polki.pl

Domyślnie

lepszy charakterek niz jego brak
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2008, 19:30
Ewulka25's Avatar