Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:26
Paulinchen23's Avatar
Paulinchen23 Paulinchen23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Paulinchen23.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał madzik291 Zobacz post
Masz racje,Te dziewczyny co mają terminy porodu na druga połowę kwietnia dopiero w tym miesiącu będą się chwalić swoimi pociechami.My może już w drugiej połowie marca będziemy szczęśliwymi mamusiami
Masz racje też mam nadzieje,że dzidzia przyjdzie na świat w terminie albo troszke wcześniej zaczełam chodzic na szkołe rodzenia chociaż 15 miesiecy temu rodziłam to już nic nie pamiętam hehehehe

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 00:34
martadella00 martadella00 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martadella00.polki.pl

Miasto: Sligo
Domyślnie n o w a

Wiatm
Jestem nową przyszłą mama na forum.
Cały czas czekam na maleństwo, które powinno sie pojawić 21.01, ale mam nadzieje, że to nastąpi szybciej....pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 07:44
kala8's Avatar
kala8 kala8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kala8.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał nator1 Zobacz post
oj, obawiam się że w kwietniu będą newsy o skurczach...później cisza... a następnie wieści kto kogo ma... i znów cisza...
Ech, ja mam nadzieję, że w kwietniu to już będę miala malca przy sobie, bo termin mam na koniec marca.
ja mam termin na 6 kwietnia więc też istnieje możliwość że urodze pod koniec marca, ale najważniesze żeby mała była zdrowa, a czy to bedzie marzec czy kwiecień to bez znaczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 10:05
nator1's Avatar
nator1 nator1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nator1.polki.pl

Miasto: TORUŃ
Domyślnie

Cytat:
Napisał kala Zobacz post
ja mam termin na 6 kwietnia więc też istnieje możliwość że urodze pod koniec marca, ale najważniesze żeby mała była zdrowa, a czy to bedzie marzec czy kwiecień to bez znaczenia
dokładnie, zdrówko najważniejsze!!! Ja się zaczynam cieszyć, bo chyba synek się wreszcie znudził "biciem matki" i wczoraj był dość spokojny i dziś też tylko pojedyńcze ruchy To głupie, ale się wyspałam i cieszę się z tego spatku aktywności. Poza tym rośnie mi mój rozstęp "pokopniakowy" i nerwowo rozglądam sie za następnymi
Kala, a masz już imie dla córeczki??? Ja ciągle nie mam dla synka (bo też bylam gotowa na córcię),a upatrzyłam sobie piekną pościel do łóżeczka i gratis dodają literki (imie) dziecka. Więc nie mogę kupic puki coś nie wymyślę..a jest tak śliczna, że mnie trzęsie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 10:08
nator1's Avatar
nator1 nator1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nator1.polki.pl

Miasto: TORUŃ
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paulinchen23 Zobacz post
Masz racje też mam nadzieje,że dzidzia przyjdzie na świat w terminie albo troszke wcześniej zaczełam chodzic na szkołe rodzenia chociaż 15 miesiecy temu rodziłam to już nic nie pamiętam hehehehe
Paulinchen podziwiam odwagę Moja koleżanka też rodzila w ok rocznym odstępie i wiem ile bidulka się namęczyła... chociaż teraz ma 2 chłopaków, którzy lataja, jedzą sami, ubieraja się (powiecmy, ze sami ) i świetnie się ze soba bawią. A Anetka o pieluchach już zapomina...
Ja będę rodzić pierwszego malucha, ale już mąż pyta o córeczkę...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 10:19
graza2008 graza2008 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

Ja mam termin na 24-27 kwiecień ale chciełabym urodzić tak między 10 a 24 kwietnia, bo tak będzie moje kochanie w Polsce .
Jak śpicie dziewczyny bo ja mam problem ze znalezieniem miejsca co 5 minut przekręcam sie z boku na bok i jeszcze to siusianie 3-5 razy na noc a do tego od 3 dni mam takie straszne skurcze łydek ze budze sie w nocy z krzykiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 10:41
yoenne's Avatar
yoenne yoenne jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yoenne.polki.pl

Miasto: Szczecin/Longford
Domyślnie

Cytat:
Napisał graza2008 Zobacz post
Ja mam termin na 24-27 kwiecień ale chciełabym urodzić tak między 10 a 24 kwietnia, bo tak będzie moje kochanie w Polsce .
Jak śpicie dziewczyny bo ja mam problem ze znalezieniem miejsca co 5 minut przekręcam sie z boku na bok i jeszcze to siusianie 3-5 razy na noc a do tego od 3 dni mam takie straszne skurcze łydek ze budze sie w nocy z krzykiem
Co do spania to mam to samo, siusianie i szukanie wygodnej pozycji zajmuje mi większą część nocy. Skurcze jeszcze mi nie dokuczają ale pewnie też przyjdą z czasem. Teraz jeszcze chora jestem więc strasznie się męczę.
Graża słyszałam że na skurcze bardzo dobry jest magnez, najlepiej musujący. Podobno pomaga bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 10:44
yoenne's Avatar
yoenne yoenne jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yoenne.polki.pl

Miasto: Szczecin/Longford
Domyślnie

Ja mam termin na 29 kwietnia ale lekarz mi zapowiedział, że mogę nawet miesiąc wcześniej urodzić przez to moje ciśnienie...
Dziewczyny mam pytanie- Czy któraś z Was ma takie uczucie, że zaraz zemdleje. Ostatnio mi się to często zdarza, stoje sobie i nagle robi mi się ciemno przed oczami i tak słabo, że muszę usiąść Doświadczyłyście czegoś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 11:02
graza2008 graza2008 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

Yoenne jutro ide do ginekologa i dowiem sie czy moge brać ten magnez, a co do twoich dolegliwości to miałam tak tylko po tym jak bardzo sie spieszyłam i wbiegłam po schodach i jak schyliłam sie po torebke i sie podniosłam to zalała mnie fala ciepła i miałam uczucie jak bym miała zemdleć więc weszłam jeszcze do domu 5 minut odpoczęłam i mi przeszło ale to co innego bo ty masz to tak samo z siebie a jakie masz wyniki badań krwi bo może czegoś masz za mało albo za dużo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 13:42
kala8's Avatar
kala8 kala8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kala8.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał nator1 Zobacz post
Kala, a masz już imie dla córeczki??? Ja ciągle nie mam dla synka (bo też bylam gotowa na córcię),a upatrzyłam sobie piekną pościel do łóżeczka i gratis dodają literki (imie) dziecka. Więc nie mogę kupic puki coś nie wymyślę..a jest tak śliczna, że mnie trzęsie
nator1 ja mam dwa imiona tzn Pola albo Sonia , ale zdecyduje jak ją zobaczę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania