Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez kala Pokaż wiadomość
    co do ciśnienia to ja mam cały czas niskie ostatnio 110/60, ale ja wogóle dziwna jestem !!! mało przytyłam, mimo że jem normalnie, brzuch malutki nadal a to juz 25 tydzień, koleżanki mówią żebym sie cieszyła, że tak przechodze ciąże ale ja sie raczej ciągle martwie czy z małą wszystko ok, czy dobrze rośnie i sie rozwija, w poniedziałek mam wizyte u ginekologa mam nadzieje że mnie uspokoi i powie że wszytstko dobrze
    hej, ja jestem w 26 tygodniu i też mam tylko brzuszek. lekarze mówią, że mały jak na tak duże dzieciątko, a ja przytyłam tylko nie całe 4 kg. Też się tym martwiłam, ale podobno nie ma co się oglądać na inne ciąże. Więc chyba skoro już jesteśmy dwie - to jest wszystko ok
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
      witaj tez mam zgagi nogi pogi opuchnietę mała w nocy daje mi spać ale nad ranem zaczyna się szaleństwo
      a na kiedy masz termin???
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Dziewczynya mam pytanie jakie bierzecie witaminy bo ostanio jak byłam u ginekologa nic mi nie zapisła
        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

        Skomentuj


          Ja biorę Feminatal N. Jestem farmaceutą i razem z lekarzem stwierdziłyśmy, że są naprawdę pełnym zestawem w przyzwoitej cenie. Są jeszcze Centrum z kwasami (na lepszą główkę malucha), ale są 3razy droższe, więc lepiej jeść sałatki z oliwą z oliwek i rybki morskie
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            NATOR1,MILENA1 witam w klubie to też mój 25 tydzien termin mam na 30.03 przytyłam niecałe 5 kg a to moja druga ciąża i mała różnica,bo jak niunia się urodzi synek będzie miał 1,5 roku też mam zgage jak nie wiem co mała nocny marek od 22-24 wieczne koncerty narazie mam położenie miednicowe a wy? pozdrawiam
            A co do witamin to mi też zadnych nie zalecił,ale ja biore teraz
            Prenatal




            Skomentuj


              Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
              Witam moje Drogie
              A więc byłam dzisiaj na USG i z dzidzią wszystko ok. A najwspaniajlszym prezentem jaki mogłam dostać na te święta to informacja,że będę miała CÓRECZKE!!!!!!!!nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa
              Gratulacje i powiem szczerze ,że zazdroszczę córeczki
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Gratulacje i powiem szczerze ,że zazdroszczę córeczki
                Najważniejsze żeby dzieciaczki były zdroweza 3 razem sieuda pozdrawiam




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                  cześć Dziewczyny,
                  fakt faktem termin mam na 23 marca, ale chętnie się przyłączę do Was, bo "marcowe mamy" jakieś są cichutkie
                  Powoli wchodzę w III trymestr i zaczyna dopadać mnie lęk czy zdąze się przygotować... no i niestety zaczynają się znów dolegliwości: bóle pleców, nóg i ZGAGI, które są moją prawdziwą zmorą
                  chciałabym wiedzieć, czy Was też tak "męczy" dzieciątko, czy to mi się tylko trafił kopacz nocny, który nie daje spać, bo chce się bawić???
                  Pozdrawiam
                  WitamJa też mam zgagę,dokucza ból pleców nieraz.A co do maluszka to nie tylko Ty masz takiego małego" kopacza"Mój zaczyna przeważnie trzecią zmianę,tak od 22.00.Pozdrawiam
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                    Ja biorę Feminatal N. Jestem farmaceutą i razem z lekarzem stwierdziłyśmy, że są naprawdę pełnym zestawem w przyzwoitej cenie. Są jeszcze Centrum z kwasami (na lepszą główkę malucha), ale są 3razy droższe, więc lepiej jeść sałatki z oliwą z oliwek i rybki morskie
                    Troszeczke mnie zaskoczyła tym ze nic mnie przepisała niewiem co mam zrobic czy czekac do następnej wizyty czyli dopiero 5 stycznia
                    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                    Skomentuj


                      O jak fajnie u nas sie troszke ruszyło WITAMY NATOR1 MILENA1
                      Pulinchen super !!!!!! ale sie ciesze no to parka będzie
                      Mnie dziewczyny od 2 dni zgaga męczy i już nawet zaczynam sie zastanawiać nad jakimiś tabletkami
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Graza,z tego co wiem to nie wszystkie są wskazane w ciąży.Ja np.kupuję sobie migdały na zgage
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          mi jak na razie na zgage pomaga mleko
                          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                          Skomentuj


                            madzik i co pomaga na zgage bo ja już nie wytrzymam tak mnie pali ze az boli
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              A co do mleka to jakie to mleko ma być bo mi nie za bardzo mleko wchodzi a jeszcze ciepłe to bbbbllllleee
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                ja dzisiaj odebrałam badania od lekarza.
                                kurcze wyniki nie są zbyt dobre bo okazuje się że mam anemie .
                                Naszczęście badanie na toxoplazmoze wyszło ok.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X