Nieprzeczytane 05-12-2008, 10:53
nitka236's Avatar
nitka236 nitka236 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nitka236.polki.pl

Domyślnie

Milena1 gratuluje dziewczynki. Cudownie Ja też chciałam dzwczynke ale jak się dowiedziałam, że to chłopiec to przysłonił mi wszystko i również bardzo się ciesze... Jestem w 20/21 tygodniu chciałam iść w poniedziałek na USG połówke ale lekarz powiedział, że dopiero w 22 tygodniu by wolał bo wtedy najlepiej serduszko może zbadać. Więc będę musiała jeszcze troszke wytrzymać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2008, 10:54
milena15 milena15 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milena15.polki.pl

Miasto: Wrocław
Smile

Cytat:
Napisał Yoenne Zobacz post
Gratuluję Milena1 Ja jeszcze czekam kilka tyg. Zaraz po świętach jadę na USG. Tak skrycie to marzę o dzoewczynce ale chłopak też będzie superowy
Super uczucie zycze powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2008, 12:12
yoenne's Avatar
yoenne yoenne jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yoenne.polki.pl

Miasto: Szczecin/Longford
Domyślnie

No już nie mogę się doczekać dziewczyny, aż mi się łezka szczęścia w oku kręci jak pomyślę, kiedy już je będę mogła ukochać i potrzymać.
Niteczka a jak Twoje samopoczucie dzisiaj??? Mam nadzieję, że lepiej i z dnia na dzień się poprawia. Głowa do góry, wszystkie przez to kidyś przechodzimy i musimy dać radę. Ja tam mam 100 razy więcej siły jak sobie pomyślę,że nie jestem sama Bo mój Maluszek jest ze mną i zawsze po mojej stronie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2008, 13:36
pesteczka's Avatar
pesteczka pesteczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pesteczka.polki.pl

Miasto: Poznań
Domyślnie Ćwiczenia w ciąży

Ćwiczenia w ciąży? A proszę bardzo Cała lista. Ja na razie jakiś szczególnych zmian u siebie nie widzę ale później jak już będę "większa" pewnie dużo to pomoże. Chodzi generalnie o profilaktykę a nie pomoc doraźną, wiec warto zacząć już teraz wzmacniać te mięśnie które za pare miesięcy będą tego potrzebować. Pozdrowienia

http://www.maluchy.pl/gimnastyka/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2008, 19:43
majka8 majka8 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majka8.polki.pl

Domyślnie USG kiedy?

Cześć dziewczyny.
Mam pytanie. W którym tygodniu ciązy słyszałyście bicie serduszka Waszego Maluszka. Ja jesyem w 5 tygodniu i jeszcze nie słyszałam serca mojego dziecka. Prosze o odpowiedz i dziękuję z góry
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2008, 20:35
pingwinek13 pingwinek13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pingwinek13.polki.pl

Domyślnie

oj pomyłki się zdarzają na usg Mi obecnie wychodzi dość mała dzidzka (w 35 2150) mam nadzieje że jeszcze podrośnie i nie wyjdzie za wcześnie (pierwsze urodziłam w 35tc). Dziewczyny ale mam doła dzisiaj wszystko mnie drażni a męża to bym chyba zatłukła choć wcale się nie naraził. Taki wyluzowany chodzi a ja tu już pomału przeżywam i wogóle ehh... I jeszcze mój dwulatek mnie wykańcza i mama mnie przez telefon podniosła ciśnienie (bo niby za mało ryb na święta chce-a na cholerę mi ryby jak ja mogę na porodówce leżeć)
I jeszcze szwagierka ciągle jakieś problemy osobiste No już mi lepiej Pozdrawiam! Acha jeszcze piwa bym się napiła najlepiej ze 3 naraz!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2008, 07:33
milena15 milena15 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milena15.polki.pl

Miasto: Wrocław
Smile

Cytat:
Napisał nitka236 Zobacz post
Milena1 gratuluje dziewczynki. Cudownie Ja też chciałam dzwczynke ale jak się dowiedziałam, że to chłopiec to przysłonił mi wszystko i również bardzo się ciesze... Jestem w 20/21 tygodniu chciałam iść w poniedziałek na USG połówke ale lekarz powiedział, że dopiero w 22 tygodniu by wolał bo wtedy najlepiej serduszko może zbadać. Więc będę musiała jeszcze troszke wytrzymać
Gratulację chłopczyka najwazniejsze aby były zdrowe a reszta się nie liczy na usg połowkowym super widać jak serduszko bije jak się malec rusza albo tez ukrywa buzie tak było u mnie mała się obruciła i musieliśmy chwilkę poczekać az się zastanowi czy się pokaze ale sie opałacało
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2008, 09:25
Anna200610's Avatar
Anna200610 Anna200610 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anna200610.polki.pl

Miasto: Nederland
Domyślnie

a my jeszcze tylko dwa dni iiiii w poniedzialek rano wielka premiera!!!!!na malym ekranie, myslalam sobie wczesniej, ze z drugim dzieckiem bedzie jakos tak mniej emocjonujaco - nieprawda moze i nawet wiecej emocji bo po cichu mam tam jakies swoje marzenia o rozowych falbaneczkach hehe

Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2008, 14:53
Paulinchen23's Avatar
Paulinchen23 Paulinchen23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Paulinchen23.polki.pl

Domyślnie

Grygoranna Hmmm...to tak jak u mnie też myślałam,że bedzie to mniej emocjonujące ale jest zupełnie na odwrótGratuluje Milena1

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2008, 16:03
martaula's Avatar
martaula martaula jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
martaula.polki.pl

Domyślnie

oj kochana to chyba jeszcze za wcześnie. ja jak byłam w 6 tygodniu to jeszcze zarodka nie było widać. ale jak poszłam w 8 to widziałam już i dzidzie i słyszałam serduszko. wiec nie martw sie niedługo usłyszysz. pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania