Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U mnie na topie są na razie imiona: Oskar lub Gracjan, natomiast dla dziewczynki - nie mam pojęcia.
    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

    Skomentuj

    •    
         

      Graza,czekamy na nowinki
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Są dwie wiadomości dobra i zla dobra to taka ze z synkiem wszystko ok ładnie rośnie i badania też są ok i te bóle co miałam z prawej i lewej strony brzusia to rozciągające sie więzadla nio i jak mnie bedzie bardzo bolalo to mam no-spe brać a zła wiadomość to taka że wstałam dziś o 7.00 rano było jeszcze ciemno szybko wstałam wykąpałam sie , zjadłam śniadanko i wyszłam z psem do dentysty miałam na 9.00 ale przed wizytą mósiałam jeszcze rano wyniki odebrać bo później miałam prosto do ginekologa jechać więc pojechałam o dziwo byłam na czas i siedze na tej poczekalni i czekam i nikt do mnie nie wychodzi i po chwili wyszła jakaś babka i wielce ździwiona była że na dziś byłam umówiona do p Lewickiej i sprawdziła notes i wyszło że jestem zapisana na 9.00 więc szybko wyszła i zadzwoniła do niej i jej powiedziała(bo słyszałam jak rozmawiały) że ma na dziś pacjentke na 9.00,
        wróciła i powiedziała że pani doktor zaniemogła dzisiaj i czy moge w sobote przyjść tak sie wściekłam że powiedziałam tej babce że jak tak sie klijenta traktuje to sie go traci i wyszłam już wstałam rano już sie psychicznie nastawiłam a tu co ? nic wielkie nic ale już na jutro jestem zarejstrowana w inne miejsce
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Mój mężuś dostanie pod choinkę słuchawki bezprzewodowe do laptopa,bo też pracuje przy kompie więc mu sie przydadzą jakiś perfum i sweterek jak co roku
          GRAZA2008 bardzo dobrze zrobilaś,że zmieniasz lekarza też tak bym zrobila na Twoim miejscu klient nasz pan i tyletrzymaj sie cieplutko i czekam na relacje też jutro ide do lekarza tzn.do położnej
          pozdrawiam




          Skomentuj


            GRAZA2008 rzeczywiście masz racje bliżęj niż dalej do porodu




            Skomentuj


              Ja przytyłam 8 kg. Jestem w 38 tc. Teraz to mało. Ale z pierwszym stuknęło mi 23 kg. Koszmar. A zrzucić to................ Czy Wam się też tak nic nie chce? Ja bym najchętniej odpoczywała i nie robiła nic. A już gotowanie, to ostatnia rzecz jakiej mi się chce.

              Skomentuj


                Mój maluszek waży 3400 w 38 tc. Już się boję, bo to jeszcze prawie 3 tygodnie. Jak ja go urodzę?

                Skomentuj

                •    
                     

                  co do imion to ja poprostu nie mam pojęcia jakie imię wybrać!! chociaż jeszcze niewiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka!! więc jak macie jakies fajne to piszcie!!! a jak sie wogóle czujecie??

                  Skomentuj


                    Graza cieszę się ,że z dzidzią wszystko wporządku.Ja idę do swojego lekarza w poniedziałek aby mieć spokojną głowę w święta,że wszystko ok. A co do tej pani dentystki to miałaś rację,że wyszłaś. Tak nie traktuje się pacjentów ale niestety tak bywa....
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      no ale termin jest 2 tyg przed i 2 tyg po wiec to moze byc jeszcze tydzien albo jeszcze 5 tyg no i usg moze przekłamywac sporo w obie strony.

                      Mnie tez sie nic nie chce ale sprzatanie i gotowanie mam zabronione zeby udało sie jednak urodzic w 2009. Nie mam juz prawie szyjki i mam lekkie rozwarcie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny dzis miałam wizyte u gina. I nadal niewiem na 100% co mam w brzuszku. Lekarz mowil ze synek ale sam nie jest pewien bo mozliwe ze pepowina sie tak zmylnie ułożyła. Wiec wszystko nadal pod znakiem zapytania. Na nastepnej wizycie juz powinnam wiedziec na 100%. Pozatym wszystko ok dzidzia wazy 530g i ciagle tylko dupke wypina na usg.
                        Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                        Skomentuj


                          Paulinchen na twoje relacje też jutro czekamy
                          madzik do poniedziałku coraz bliżej ale ja też wolałam przed świętami upewnić sie że wszystko jest ok.
                          Pinka to chyba dziewczynka będzie taka wstydliwa ,no to sobie poczekamy
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            To super,że u Ciebie Graża2008 wszystko dobrze.A dentystą się nie przejmuj, to małe piwo...Pełno speców od zębów więc możesz codziennie innego wybierać bez łachy Ja też mam jutro lekarza, taka kontrola wagi, badania moczu, krwi i ćiśnienia itd... Troche się denerwuję bo co wizyta tomi coś wykrywają a to krew, a to białko w moczu i laki biorę ale mam nadzieję, że tym razem wsio będzie dobrzeUsg mam dopiero za parę tygodni.Trzymajcie kciuki dziewczyny i do jutra
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Yoanne też jutro ide na taką wizyte kontrolną trzymam za Was kciuki żeby wszystko było ok i świeta spokojne a tak apropos na którego masz termin? pozdrawiam




                              Skomentuj


                                Ciśnienie

                                Yoenne ja też trzymam za was kciuki
                                Dziewczyny a jak tam wasze ciśnienie bo u mnie zawsze u mojej ginekolog jest za wysokie znaczy w normie bo 140/90 z tego wszystkiego kupiłam sobie dziś ciśniniomierz i teraz mam 134/68 więc jest w normie już nie wiem moja gin kazała robić pomiar ciśnienia rano i wieczorkiem przez miesiąc i zapisywać, więc będe zapisywała i sie zobaczy
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X