Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie afrodyzjaki polecacie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

    Ciężko mi coś doradzić w tej materii. Raczej nie będę w stanie pomóc.
    Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać. - Jim Ryum

    Skomentuj


      #32
      Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

      Warto poszperać w tym temacie w Internecie. Na pewno się coś sprawdzonego znajdzie.
      Bywa, że pierwszej miłości nigdy się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

        na mnie działają tabletki Feminam Libido a mój facet stosuje tabletki Prosent 600 zawsze jak chcemy poszaleć bardziej niż normalnie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

          na mnie i mojego chłopaka żadne naturalne metody raczej nie działają. Wspomagamy sie częściowo chemicznymi i naturalnymi tabletkami. Jeśli chodzi o mężczyzn mój chłopak stosuje przed stosunkiem takie tabletki Prosent 600 pozwalają mieć kilka dużych wytrysków a wiadomo że mężczyzna największą przyjemność osiąga w tym momencie czyli wytrysku - mówi że orgazm dzieki tym tabletkom wydłuzył mu się o kilka sekund, do tego działają ogólnie na popęd. Jesli chodzi o mnie na przykład stosuję taki preparat Feminam Libido to jakieś zioła z Ameryki Południowej i Środkowej. Czuję po nich jak mi libido skacze do góry jak szalone mam wielką ochotę na seks a jeśli chłopak się spisze mogę osiągnąć nawet kilka orgazmów. Tak czy inaczej kilka godzin dobrej zabawy

          Skomentuj

                 
          Working...
          X