Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Intymne związki, rozwody, samotni rodzice
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Intymne związki, rozwody, samotni rodzice Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-03-2016, 10:59
kasis77 kasis77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasis77.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

Dziewczyny,

A ja się też zastanawiam nad preparatami na podniesienie libido np. prolibid femina xxx , bo generalnie ze względu na stres u mnie ostatnio z tym słabo. Ale tak sobie myślę, czy to może coś pomóc, czy raczej bez poukładania sobie pewnych spraw w głowie, żadne preparaty mi nie pomogą?

Ostatnio edytowane przez disne : 23-06-2020 o 18:46. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-04-2016, 10:43
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Nie zaszkodzi Ci spróbować.... Możesz zobaczyc czy zadziała czy nie. Sama jestem zdania,że w dłuższym związku warto jest próbować róznych rzeczy tak aby ożywić atmosferę... Jęsli się nie dba o tą sferę to latwo można się soba znudzić.

Sporo fajnych gadżetów erotycznych jest xxx - jakiś czas temu zamawiałam kilka takich zabawek dla siebie i dla męża.
Nasz najnowszy nabytek to takie kajdanki:

Ostatnio edytowane przez disne : 23-06-2020 o 18:46. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-2016, 12:24
aliweglocja aliweglocja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aliweglocja.polki.pl

Naturalne afrodyzjaki takie jak owoce morza czy seler naciowy niestety nie kazdemu smakuja, polecam Sexual Sensation. Dzięki unikalnemu składowi Sexual Sensation rozpala i stymuluje pożądanie. Już kilka kropel wzmocni Wasze fantazje seksualne i pobudzi do działania. Sexual Sensation wyzwoli w Was dzikie instynkty - Nie będziecie chcieli się od siebie oderwać!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2016, 11:40
zuzka77 zuzka77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

Zdrowa dieta i sport - poprawiają zdrowie i kondycję a to wpływa na potencję: )
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2016, 05:40
wioletta11 wioletta11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wioletta11.polki.pl

Przyjmuję obecnie tabletki antykoncepcyjne ale powodują u mnie obniżenie libido... Nie chcę stosować prezerwatyw bo mam już dwoje dzieci i to dla mnie jest wystarczająco.

Tabletki zmieniałam już ...2 razy i po prostu moja pani ginekolog powiedziala mi,że tak reaguję. Czy tabsy na libido dzialają? Myślicie. że warto jest sobie coś takiego kupić ? I wyprobować>
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2016, 05:44
karolajnn karolajnn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karolajnn.polki.pl

Cytat:
Napisał wioletta11 Zobacz post
Przyjmuję obecnie tabletki antykoncepcyjne ale powodują u mnie obniżenie libido... Nie chcę stosować prezerwatyw bo mam już dwoje dzieci i to dla mnie jest wystarczająco.

Tabletki zmieniałam już ...2 razy i po prostu moja pani ginekolog powiedziala mi,że tak reaguję. Czy tabsy na libido dzialają? Myślicie. że warto jest sobie coś takiego kupić ? I wyprobować>
Różnie. Niektóre działają, niektóre nie. Musiałabyć sama przetestować. Nie polecam ze swojej strony tych najbardizej reklamowanych w tv bo często są przereklamowane i nie mają takiego dobrego działania. Jeśli chcesz sobie jakieś kupić to te mniej rozreklamowane. Dobre są na przykład libido therapy. Ziolowy środek, kilka koleżanek mi poleciło, postanowiłam sama sprobować i jestem miło zaskoczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2016, 08:11
wioletta11 wioletta11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wioletta11.polki.pl

Cytat:
Napisał karolajnn Zobacz post
Różnie. Niektóre działają, niektóre nie. Musiałabyć sama przetestować. Nie polecam ze swojej strony tych najbardizej reklamowanych w tv bo często są przereklamowane i nie mają takiego dobrego działania. Jeśli chcesz sobie jakieś kupić to te mniej rozreklamowane. Dobre są na przykład libido therapy. Ziolowy środek, kilka koleżanek mi poleciło, postanowiłam sama sprobować i jestem miło zaskoczona.
Gdzie kupowałaś? W aptece dostanę? Poza tym ile trzeba przyjmować takie tabletki aby był jakiś efekt? No i czy widzisz u siebie jakieś skutki uboczne? Bo sama troche obawiam się działania na wątrobę. I tak już w koncu biorę tabletki antykoncepcyjne, które dla wątroby nie są takie obojętne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2016, 07:29
karolajnn karolajnn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karolajnn.polki.pl

Cytat:
Napisał wioletta11 Zobacz post
Gdzie kupowałaś? W aptece dostanę? Poza tym ile trzeba przyjmować takie tabletki aby był jakiś efekt? No i czy widzisz u siebie jakieś skutki uboczne? Bo sama troche obawiam się działania na wątrobę. I tak już w koncu biorę tabletki antykoncepcyjne, które dla wątroby nie są takie obojętne.
W aptece chyba nie... Przynajmniej ja nie widziałam. Szukałam w dwóch to nie było i w końcu zamówiłam przez internet ( przy okazji natrafiłam na promocję...). Zerknij sobie tutaj;
xxxx
Najbardziej opłaca się kupić cały zestaw 3 opakowań bo jest o wiele taniej niż jakbyś kupowała pojedyncze ( poza tym efekt i tak jest po jakimś tam czasie brania a nie od razu...).

Skutków ubocznych nie ma żadnych. Środek jest ziołowy tak wiec nie działa na watrobę tak wiec może go brać każdy.

Ostatnio edytowane przez disne : 23-06-2020 o 18:47. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2016, 18:04
kondi's Avatar
kondi kondi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kondi.polki.pl

Hej A może jakieś sprawdzone akcesoria/biżuteria erotyczne? Np. całkiem ciekawa oferta jest tutaj xxxx. Ja właśnie niedawno kupiłam na rocznicę coś takiego i było super

Ostatnio edytowane przez disne : 23-06-2020 o 18:47. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2016, 14:36
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Najlepszym afrodyzjakiem jest wspólny masaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania