Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Wakacje, podróże, święta, prezenty
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wakacje, podróże, święta, prezenty Gdzie spędzić wakacje? jak przygotować się do świąt Bożego Narodzenia? Wielkanocy? jaki prezent kupić dla dziecka? Chrzest dziecka, Pierwsza komunia

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-02-2019, 16:38
kamafrania kamafrania jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kamafrania.polki.pl

Domyślnie Odp: Komunia

Może dobrym pomysłem będzie zegarek, czy biżuteria... Ja z mężem jakiś czas temu kupiliśmy chrześniakowi właśnie zegarek i chcieliśmy dodać do niego jakąś kartkę pamiątkową. Długo szukaliśmy i znaleźliśmy stronę na której znajdowały się głównie zaproszenia na komunię, ale asortyment tak nam się spodobał, że stwierdziliśmy, ze zapytamy o możliwość wykonania dla nas kartki okolicznościowej, a przy okazji wspomnieliśmy również (sama nie wiem dlaczego) o tym, że kupiliśmy na prezent zegarek. okazało się, że kartkę wykonają bez problemów, a dodatkowo zaproponowali nam zgrabne pudełeczko (z imieniem i datą komunii chrześniaka) na zegarek i kartkę razem. Długo nie myśleliśmy i zamówiliśmy - efekt był świetny. Jeśli więc zastanawiacie się nad niewielkim gabarytowo prezentem, to polecam takie rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-2020, 10:15
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Czy w tym roku będą komunie? Nie mam pojęcia. Ta cała pandemia wszystko wywróciła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2020, 08:39
malgosia90 malgosia90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
malgosia90.polki.pl

To czy komunia się odbywa czy nie, to już decyzja danej Parafii. W niektórych się odbywały, w innych zaś były przenoszone np na przyszły rok. Warto zainteresować się tym tematem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania