Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent dla rodziców

    Hej dziewczyny. Chciałam się Was zapytać o jedną rzecz, tylko proszę o wyrozumiałość, bo naprawdę nie wiem gdzie szukać odpowiedzi Chodzi o to, że razem z siostrą chcemy na rocznicę ślubu naszych rodziców kupić im tego typu zmywarkę: xxxx Jednak zarówno ja jak i moja siostra u siebie w domu nie posiadamy zmywarki, więc trudno nam ocenić, czy ta zmywarka, to dobry wybór. Chciałbym jeszcze zapytać, czy model zmywarki ma znaczenie co do czyszczenia zanieczyszczeń, czy to tylko kwestia doboru detergentu?
    Last edited by disne; 17-08-2020, 19:36. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent dla rodziców

    Zmywarka na prezent? Nie wiem czy to dobry pomysł. Nie lepiej wykupić im jakąś wycieczkę, żeby sobie odpoczęli? Wycieczka na rocznicę to dużo lepsze prezent, przynajmniej jakoś z niego skorzystają.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent dla rodziców

      Wycieczka na pewno byłaby świetnym pomysłem!
      Piękne i ekskluzywne ubranka dla dzieci dla was!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent dla rodziców

        A co sądzicie o kawie? Czy kawa nadaje się jako prezent? Chciałam szarpnąć się na droższą kawę mając na uwagę walory smakowe. Ktoś mógłby mi coś zaproponować? Słyszałam że kawa zielona jest rewelacyjna ale nigdy nie miałam okazji sama się o tym przekonać. Super jak by ktoś podał mi konkretną nazwę produktu..
        Sore wa himitsu desu ^^

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent dla rodziców

          Zmywarka nie jest dobrym pomysłem. Może jakiś pobyt w spa byś im wykupiła? Wtedy by razem spędzili czas. A zmywarkę mogą sobie wziąć na raty...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent dla rodziców

            Też myślę, że zmywarka to trochę taki bezduszny prezent, który jakoś za bardzo nie pozwala nacieszyć się daną okazją. Nie lepiej wymyślić czegoś co wpadnie w zainteresowania obdarowywanych ;>?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent dla rodziców

              A ja dla ojca zamówiłabym coś z tego repertuaru:xxx - nożyk albo szwajcarski scyzoryk Mężczyźni bardzo lubią takie gadżety ;D
              Last edited by disne; 17-08-2020, 19:37. Powód: link
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent dla rodziców

                Prezent na rocznicę powinien być jestem wspólny, a nie osobny dla taty i osobny dla mamy, bo to chyba mija się z celem.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent dla rodziców

                  Dokładnie. Ja no moim rodzicom na rocznicę ślubu kupiłam obraz do sypialni Byli bardzo zadowoleni)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent dla rodziców

                    Moja mama jest wielką fanką szkła dekoracyjnego tak więc sama często kupuję jej prezenty w taki deseń. Praktycznie zawsze trafiam w sedno. Wam też polecam coś takiego.
                    Generalnie ostatnio widziałam ciekawą ofertę ładnego szkła w ofercie Witeks:xxx- tutaj możecie sobie przejrzeć ich pomysły na prezenty. Wydaje mi się to dobrym pomysłem.
                    Generalnie rodziców zawsze cieszą najbardziej praktyczne rzeczy tak więc sama zaopcjowałabym za czymś praktyczno - dekoracyjnym
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 19:37. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent dla rodziców

                      Hmm dla rodziców, to może fotokalendarz?? Jest jeszcze początek roku, więc taki prezent będzie jak znalazł. Sama na dzień babci chcę zrobić takie prezenty
                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 11-06-2014, 17:39.

                      Skomentuj


                        #12
                        a ja bym kupiła tą zmywarkę. będzie im służyć lata i trochę ich odciąży

                        _
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 11-06-2014, 17:39.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent dla rodziców

                          Ja bym nie kupiła zmywarki na prezent. Faktycznie, tak jak już ktoś wcześniej wspominał dobrym pomysłem byłaby wycieczka. Można też podarować jakiś dobry alkohol i słodycze z wyższej półki jak np.importowana czekolada. Jeśli chcesz coś sentymentalnego, to możesz też pomyśleć o jakimś albumie ze zdjęciami.
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 11-06-2014, 17:40.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent dla rodziców

                            Zmywarka jest dobrym pomysłem. Uważam, że dla starszych osób tym bardziej - zaoszczędzą czas i "rączki", że tak powiem. My też z rodzeństwem zrobiliśmy mamie taki prezent i naprawdę nie żałujemy - korzysta, nie męczy się przy ręcznym zmywaniu. Powiem jak to jest z moją zmywarką - mam zmywarkę naprawdę dobrej firmy, ale często na szklankach pozostawały zacieki. Jak im zaradzić?
                            1. Często czyść sito na dnie zmywarki.
                            2. Kupuj sól i inne specyfiki do zmywarek - nie oszczędzaj na tym.
                            Ale tak jak mówię- pomysł jak najbardziej jest w porządku.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent dla rodziców

                              Moim zdaniem pomysł ze zmywarką jest świetny i chyba go wykorzystam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X