Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odbijanie czy zawsze konieczne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    zgodzę się, że jak dziecię ulewa to odbijanie nie wiele daje, moja panna też mocno ulewała - tak, ze musiałam zagęszczać pokarm zagęszczaczem by cokolwiek w jej brzuszku zostawało, nawet przechodziłyśmy badania usg - czy ulewanie nie wymaga interwencji lekarza, ale było wszystko okiej i musiała z tego po prostu wyrosnąć - tak koło 9 miesiąca skończyłam zagęszczanie pokarmu
    Franek ulewał się aż do 10. miesiąca. Mój pediatra stwierdził, że po prostu synuś za często ssie pierś. Chciałam wychować Go bez smoczka, a że miał dużą potrzebę ssania to ssał pierś. Musiałam go karmić wyłącznie na siedzącą, bo na leżąco często się krztusił. Czasem karmiłam Go w nocy nawet 3-4 godziny. Synek zrobił sobie po prostu smoczek z mojej piersi
    Drugi synuś przestał dość szybko przestał się ulewać. Miał chyba wtedy 5 miesięcy.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

      Zauważyłam, że są dwie szkoły: jedni mówią odbijać za każdym razem, a drudzy, że jak jest karmione piersią to nie zawsze musi się odbić. Ja praktykowałam tą drugą szkołę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
        Zauważyłam, że są dwie szkoły: jedni mówią odbijać za każdym razem, a drudzy, że jak jest karmione piersią to nie zawsze musi się odbić. Ja praktykowałam tą drugą szkołę.
        A moja babcia powiedziała mi, że kiedyś w ogóle nie odbijano dziecka. Po prostu kładło się je po karmieniu do łóżeczka i kołyski i nic dziecku nie było


        Skomentuj


          #19
          Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

          my zawsze synka braliśmy do odbicia bo często jemu się ulewało a dzięki temu było wszystko w porządku i brzuszek był napełniony i zadowolony

          Skomentuj


            #20
            Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

            Nie odbijałam tylko w nocy, żeby nie rozbudzać malucha. W ciągu dnia to zawsze, choć nie zawsze się odbijało. jeśli dziecko spokojnie je, nie łapczywie to czasami nie odbija mu się.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

              Synkowi czasem po jedzeniu sie odbijalo, ale corke to moglam nosic nawet godzine i nie chcialo jej sie odbic

              Skomentuj


                #22
                Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                Synkowi czasem po jedzeniu sie odbijalo, ale corke to moglam nosic nawet godzine i nie chcialo jej sie odbic
                Bo to nie jest regułą, że musi się odbić, ja widziałam już po sposobie jedzenia i słyszałam ile powietrza łyka i od razu wiedziałam, że będzie odbijanie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Odbijanie czy zawsze konieczne?

                  Ja po jedzeniu zawsze nosiłam synka zeby mu się odbiło, żeby mniej mu sie ulewało, ale czasami nawet po pół godzinie noszenia nie było słychac odbicia. To nie zawsze jest tak że po jedzeniu dziecku sie odbije. Jeśli nie chce to nie trzeba się martwić.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X