Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    dzieki anna31, no niestety nie prowadzilam wczesniej pomiarow,przypadkowo przeczytalam artykul na ten temat stad ten pomiar wczoraj i zapytanie

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      witam widze ze powolutku zaczynaja sie nam kruszynki rodzić mnie jeszcze zostało sporo . a po ostatnim usg na 2 trymestr pani położna powiedziała ze mały rośnie bardzo dobrze i wszystko z nim w porzadku i ruszlichy jak diabełek w środe mam wizyte u gin takze zobaczymy jak tam moje kilogramy sie mają . bo na koniec grudnia było ponad 3 i pół kilo teraz to juz pewnie dobrze ze 4 kg mam do przodu

      pozdrawiam wszystkie mamusie i wszystkie starające

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hmm..a co drogie Panie mozecie powiedziec na temat .. Walentynek ????) macie jakies pomysly co do spedzenia tego dnia z Ukochanym, czy tez pomysl na prezent?? Chcialabym kupic (czy tez zrobic) cos prostego,nie drogiego, ale wywolujacego usmiech na twarzy mezczyzny ;D Juz tak myslalam, zeby okazalo sie, ze jestem w ciazy to bym kupila male buciki,wrzucila tescik... i pogratulowala Tatusiowi na jakiejs kolacji ) chyba bylby to najlepszy prezent no ale zakladajac, ze tak nie jest to brak mi pomyslu.

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczyny, staram się dopiero od 3 miesięcy, teraz dzieje się coś dziwnego, nie mogę wysiedzieć w pracy bo zasypiam, słabo mi jakoś, trochę jak po alkoholowych szaleństwach. Jakie Wy miałyście objawy ciąży? Bardzo się*denerwuję, bo starsznie bym chciała żeby się*już*udało.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            pola_ola ja to jestem jeszcze 5 dni przed @ i warjacji dostaje,zeby bylo Malenstwo o objawach Ci duzo nie powiem, bo po pierwszej ciazy to nie pamietam nawet,sama teraz mam problem z odroznieniem czy jestem czy nie bo tak bardzo chce i jak wariatka prawie codziennie testy robie
            No apropo to spoznia Ci sie @? Proponuje nadzwyczajniej test zrobic jak tak

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              pola ja mialam takie dziwne samopoczucie jakbym była na kacu ale to dopiero tak mniej wiecej jak juz bylam w 7 tygodniu, naszczescie trwało to tylko 4 tygodnie a z takich pierwszych objawów tuz przed i tuz po @ to pojawienie sie dwóch delikatnych żyłek około piersi i zemdliło mnie po zjedzieniu kiwi co mnie bardzo zaskoczyło.ale test zrobiłam dopiero tydzień po spodziewaniej @ .takze trzymam kciuki aby sie udało

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Piersi mam bolesne zawsze przed okresem, żyłki też*są wtedy widoczne. Teraz jestem dwa dni przed okresem, już nie mogę się doczekać kiedy będzie wiadomo...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  U mnie lipa..wczoraj po 22 dostalam @ a szkoda,bo tak sie nakrecilam, no ale widocznie po przerwaniu antykoncepcji odrazu zajsc nie mozna
                  pola_ola tymam kciuki )

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    insoominia spokojnie uda się następnym razem, wystarczy że się zrelaksujesz i nie będziesz myślała ani o owulacji ani o okresie.wiem to po sobie. Ja przez 3 miesiąca się strsowalam jak wariatka a w 4 miesiącu nie musiałam o niczym,szalelismy z mężem kiedy mieliśmy ochotę i po tygodniu od spodziewaniej @ zrobiłam test.także trzymam kciuki i nie stresuj się życzę powodzenia
                    Last edited by annak27; 27-01-2013, 12:14.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Insoomnia a jak dawno temu odstawiłaś tabletki ?



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        insomnia a miezylas sobie temp az do @??? widzialabys ze w dniu @ badz dzien przed jak mialas 37.2 (a w ciazy nie jestes) to na 100% spadnie do twojej wyjsciowej temp...jesli bys byla w ciazy to pierwsza oznaka ze to ciaza to jest brak spadku temp pod warunkiem ze nie jestes chora itd...po przerwaniu antykoncepcji czesto sie "wpada" tylko >Ty pewnie nie trafilas w owulacje w nastepnym miesiacu sie udda jesli ci sie chce to mozesz sobie pomierzyc temp przez miesiac by zobaczyc jak to wszystko dziala,tylko temp mierzy sie przed wstaniem z lozka z rana i zawsze o tej samej godzinie
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          annak27 no wlasnie non stop tylko liczylam dni plodne po 100razy, 500 razy robilam testy nawet wtedy kiedy wiedzialam, ze nic i tak nie wykaze,za bardzo myslalam o tym

                          ulcia04 w styczniu odstawilam czyli dopiero miesiac minal

                          miss no wlasnie nigdy nie mierzylam,jakos przez pare dni ostatnio tylko przed @ ale teraz chyba sprobuje,zobacze co z tego wyniknie,akurat nowy cykl sie zaczal kurcze no wlasnie a myslalam, ze trafilam,bo z moich obliczen wychodzilo 13-tego no ale damy rady w lutym hehe

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            a wogole to nie wiem, czy te tabletki duphaston nie zadzialaly w zla strone gin kazala mi brac jak przerwalam antykoncepcje, bo mialam nieregularne @ moze to tez mialo wplyw? choc czytalam, ze tez sie je wypisuje na podtrzymanie ciazy.

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ja też odstawiłam w styczniu ale staranka zaczniemy dopiero za 6 miesięcy. Moja pani gin powiedziała, że najwcześniej staranka powinno się zacząć po trzech miesiącach od odstawieniu tabletek do 6 miesięcy. Aby organizm miał czas "dojść" do siebie po ingerencji hormonalnej, porobić sobie badania, ewentualnie poleczyć stany zapalne.

                              Ale fakt, zbytnio się nakręciłaś sama tak miałam przy pierwszej ciąży i nic nie wyszło dopiero jak przestałam się tym wszystkim przejmować to zaskoczyłam



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Niestety dziewczyny, i tym razem nic z tego Organizm chyba płata mi figle, bo czułam się tak jakos ciążowo.... No nic, może w lutym....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X