Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    hej
    kruszyna współczuję mdłości. ja do tego miałam straszne wymioty. dostała tabletki bo lekarz bał się że się odwodnię. mi nic nie pomagało. a jak otwierałam lodówkę żeby śniadanie zrobić to do razu łazienka była zaliczona.

    u nas ok. tylko pogoda do d.... nic się nie chce.

    tydzien temu był u nas festyn dla dzieci. zabawy za darmo, lody i kiełbaska. był Maserak z Marczuk. tańczyli a Maserak uczył dzieci tańczyć. fajnie było. oby więcej takich imprez.

    Ignaś z Marysią zrobili się nieznośni. ciągle tylko krzyk i płacz. nie wiem co to będzie zimą, mąż ciągle pracuję a ja sama już mam dość. nie nadążam ze sprzątaniem. ciągle bałągan. nie wiem jak inni to ogarniają i jeszcze przetwory na zimę robić, normalnie aż czasami mi się plakać chce.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      Ania ty mnie nie strasz mi mdłości przeszły po 4 miesiacu a ten smak w ustach boże okropny

      Monia zagładąj częściej się trochę po żalimy. z bałaganem mam to samo . a teraz to mam taki syf w domu że szok ja wogóle do kuchni nie mogda wejść a jak otwieram lodówkę to okno na ościerz jem mentosa i zatykam nos ha ha boże cyprian też jest nie do zniesienia u nas leje od nocy i zimno wrrr





      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        cześć dziewczyny!
        Jak dawno mnie tu nie było...
        Kruszyna gratuluję ciąży! Dbaj o siebie.
        Nawet nie wiem co u której słychać...
        Ja ciągle cierpie na chroniczny brak czasu.
        Mimo iz pracuję od 7 do 15 i jestem o 16 w domu to tak mi do wieczora leci że szok. Pranie już któryś dzień czeka na złożenie.
        Dzieci mam u babci więc mam trochę luzu.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

          kruszyna jupiiiiiiiiii gratuluje odmiennego stanu!!!!! I życzę córeczki bo naprawdę fajnie mieć parkę. Dziewczynka i chłopczyk to dwie zupełnie różne bajki i dwa kompletnie inne macierzyństwa, po prostu fajnie jest móc zasmakować obu

          Mamuśki co tu tak cicho ??? Za nami aktywne lato, wakacyjne wyjazdy i powoli juz wracamy do schematycznej codzienności. Viki już się nie może doczekać przedszkola. Dominik zaś bardzo wydoroślał przez ostatnie miesiące, taki się już zrobił samodzielny i dojrzały, wygląda też na sporo starszego niż jest w istocie.


          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Lulla dziękuje
            zastanawiam się jak tam u Famili z tymi sprawami ha ha

            ja mam jutro wizytę u gina i mam nadzieję że wszystko będzie ok a mdłości i wymioty mnie wykonczą





            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              KRUSZYNA nie narzekaj!!!!! chcialas byc w ciazy to masz a tak na powaznie wspolczuje choc sama przechodzilam to samo co Ty w obydwoch ciazach z tym ze wymiotowalam rano krwia i zolcia i wieczorem paw do kibla ...niektore kobiety nie maja nawet jednego "chefta" czy mldosci a inne to az wyladuja pod kroplowka....Kruszyna ciesz sie ze nie wymiotujesz,pamietaj ze ten stan jest przejsciowy i nie trwa wiecznie!!!! daj znac jak po wizycie ja juz za kilka dni pakuje walizki i wracam do domu,wybyczylam sie prawie 2.5 miesiaca w Polsce wiec czas juz wracac,dzis w planach wycieczka do zoo
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Hej boże jakie tu pustki a gdzie wszystkie Crejzolki? ? ?

                Matko , pisać mi tu szybko co u każdej slychac? !

                nie wiem czy wam mówiłam ale młody chodzi do przedszkola myślałam że będzie tragedia a ten kurczak mój mały 3 dni płakał i tyle , także jestem z niego dumna! teraz od czwartku jest w domu bo bardzo gorączkował kaszel katar od wczoraj jesteśmy na antybiotyku i już w nocy nie miał gorączki.
                ja czuję się już coraz lepiej na razie 1.5 kg na plus . cyprian bardzo się cieszy i nie może doczekać.
                pisać mi tu szybko





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                  Hejka.
                  Uuu..faktycznie ucichło tu znowu pisac pisać
                  KRUSZYNA u Ciebie juz prawie 14 tydzien ale ten czas leci nim sie obejrzysz bedziesz tulic malenstwo mi ciąza strasznie sie dłuzyla ale teraz wydaje mi sie ze tak szybko zleciało dopiero co dowiedziałam się o ciąży a teraz mój szkrab ma juz prawie 8 miesięcy a taki jest słodziutki w sumie najgrzeczniejszy z całej trójki mało płacze zasypia sam ładnie zjada nowosci słowem cudo oby mu sie nie odmieniło.Fajnie że Cyprian zaaklimatyzował sie w przedszkolu teraz to Ty sobie odpoczniesz,moja chodzi do zerówki i tez nie było problemu od razu została ładnie się bawi rysuje,dzis po raz pierwszy nie poszła do szkoły bo wczoraj wieczorem miała biegunke myślałam że to jakis wirus ale w nocy i dziś jest okej.
                  A ja jestem na wychowawczym bardzo sobie chwale siedzenie w domu chociaz niepowiem do pracy tez bym chciała juz iśc ale narazie rok zostanę na wychowawczym a potem, pomyślę może poszukam innej pracy bo ta jednak za ciężka była mimo że byłam kierownikiem to cięzko było fizycznie i psychicznie a teraz z wiekiem zdrówko już nie to niestety..
                  FAMILY a co u Ciebie?
                  A to moje skarbeczki.
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Ania słodziak a te oczyska !

                    kurcze powiem ci że ten czas leci jak cholera mi w tej ciąży 24 ide na wizytę i to będzie się zaczynał już 16 tydzien czyli końcówka 4miesiąca i już będzie 5 ha ha

                    Też jestem ciekawa jak tam u Famili starania ?





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      hej
                      kruszyna fajnie że Cyprian się szybko za klimatyzował. dobrze że czujesz się już lepiej. moja szwagierka rodzi w grudniu. ale będzie miała cesarkę. lekarka powiedziała że nie da rady sama urodzić.
                      i znowu będzie dzidzia w rodzinie. wiecie że u nas od 2007 roku non stop dzieci się rodzą. produkcja pełną parą.
                      idę zaraz układać w szafie. nie znoszę tego ale już odkładam to od dłuższego czasu




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        Dzień dobry z rana

                        Monia cieszę się że wpadłaś a jak tam w domu z em już ok?
                        u nas to tak średnio z tym przyrostem naturalnym bo albo starzy tj tak koło 35 ha ha i jakoś ani jednego dziecka itd. albo młodzi. ale em kuzynka jest w ciazy ale nie wiem na kiedy ma termin, mam nadzieję że tym razem będzie wszystko ok bo pierwsze dziecko jej umarło jeszcze w szpitalu
                        u nas kolejna ciężką nocy cyprian ma tak cholernie zatkany nos że do 3 nie spałam dość że hałas nie ziemski to jeszcze biedak tak jak by zapominał oddychać , a spał już prawie że na siedząco.

                        u nas chyba poprawa pogody będzie ptaszki śpiewaja wezmę młodego na parę minut na dwór.

                        a wczoraj emek zrobił mi prezent kupił mi komplet garnków i nowa wielką patelni z tefala

                        pisać mi tu zaraz !





                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Tak patrzę na suwaczki i Ignaś już prawie 2 lata ma boże jak ten czas leci





                          Skomentuj


                            Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                            Hej.
                            U nas tez ciężka noc dzieci przyniosły ze szkoły blizej nieokreślonego wirusa starszy raz wymiotował żle sie czuł a dzis wstał juz normalnie i zjadł sniadanie,córa miała w nocy gorączkę marudziła a młody jak na złośc wstał o 4.30potem sobie drzemnął u nas w łóżku a teraz marudzi.
                            U mnie w rodzinie dzieci które miały być juz sie urodziły jedyna siostra M ma juz dwóch chłopców 7 i 3 lata moja jedna zamężna siostra ma juz trójkę 19,17 i 3 latka a jedna siostra i trzech braci są w stanie wolnym jeszcze także narazie dzieci nie bedzie.Natomiast w tym roku urodziło się dużo dzieci u sąsiadów i to sami chłopcy dwóch w lutym jeden w kwietniu i dwóch we wrześniu a i w maju jedna dziewczynka.
                            Ha ha KRUSZYNA ten prezent M zrobił ale chyba bardziej dla siebie.


                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Ania dla siebie pewnie też ha ha ale już z pół roku mu marudziłam

                              współczuję chorób kochana ja już mam dość z cyprianem a co dopiero jak się taka trójka rozchoruje . ja mam dzisiaj dość cypriana jest tak kurew... ko nie dobry i tak się drze pyskuje że aż taką chrype ma. boże kiedy on do tego przedszkola pójdzie a to się nie zapowiada chyba do nastepnej środy go nie puszcze albo i nawet cały nastepny tydzień a już od czwartku w domu siedzi wrrr





                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                hej
                                współczuje Wam tych chorób. w zeszłym roku mój Ignaś strasznie chorował. co m-c miał antybiotyk. na razie miał tylko katar i Marysia też. ale szybko im przeszedł na szczeście.

                                co do m. to jest ok. po prostu mówię mu o co mi chodzi teraz i czego oczekuję.

                                mój mały poszedł spać wczoraj przed północą i pokrzyżował nam plany z mężem. miało być tak miło, a póxniej już się nic nie chciało.

                                byłam dzisiaj w opiece załatwic rodzinne i jeszcze tyle zaświadczeń chcą. nawet Pit 11 i moje świadectwo pracy. jakby w zaświadczeniu z US nie było napisane ile zarobiłam. spadam bo dzieci się tłuką




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X