Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***************** Crazy Mums*****************

    Boziuuuu Monia jakie te Twoje dziewczyny cudne!!!!!!!! Fajnie mieć taką rodzinkę, samej mi się marzy taka trójeczka. Majka to taki łysolek była a teraz ma takie piękne włoski i widać, że bardzo gęste (no chyba, ze się mylę )

    Majkowa dzięki w imieniu Julka za życzonka, chociaż u nas było mało imprezowo. Miałam przygotowane już menu na urodzinki, miały być 2 dniowe. W środę (a w sobote i niedzielę mieli być goście) okazało się, że Julek ma ospę. Musiałam odwołać gości, zrobiłam tylko tort, nadmuchałam balony i świętowaliśmy w trójkę. Bałam się jak nie wiem, bo ja nie miałam ospy, ale jakoś mnie nie dopadło. Plus tego wszystkiego, że bardzo fajnie ją przeszedł, miał dużo krost i dosłownie wszędzie ( w uszach, na mosznie, siusiaku, we włosach) ale po 2 tyg. już poszedł do przedszkola, w ogóle się nie drapał, więc nie ma żadnych śladów

    Witaj kruszyna

    Kurde co za pogoda... wybraliśmy się na rowery i dopadł nas deszcz, koczowaliśmy 20 min pod drzewem, ale musieliśmy się wrócić
    Last edited by FamilyTree; 03-06-2012, 17:52.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      a to mój wstręciuch mały
      Attached Files





      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Dzień dobry dziewczynki

        ale u nas pogoda mrzawka pada młody maudzi i tylko chce się bawić z mamusia a mi się kończą pomysły

        Majek jak ja ci zazdroszczę takiej gromadki i to jeszcze takiej cudnej u mnie w domu też same dziewczyny była nas trójeczka mi tak się marzy drugie dziecko a to już rok mija i nic ale wcześniej na jesień problemy zdrowotne cypriana w grudniu z em leżał trochę w szpitalu i raz i drugi więcej się strachu najedliśmy . . . a teraz jestem po@więc ten miesiac już tak na poważnie

        cyprian nie idzie do przedszkola bo najpierw było płatne potem okazalo się że 5h darmowe to już miejsca nie było ale ja i tak w domu jestem to rok jeszcze posiedzi a od września już obowiązkowo

        Famili a twój synek też tak rozrabia i się buntuje? bo mi nieraz to ręce opadają a naj lepsze jest to że pomimo tego straszny pieszczoch się zrobił całą noc każe się tulać a w dzień to co chwila mamo przytul bo mam brak miłości





        Skomentuj


          Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

          Hejka.
          O widzę że coś ruszyło na forum fajnie pisać pisać
          MAJAJULA dziewczynki urocze a jak wyrosły.
          KRUSZYNA synek śliczniusi dalej ma te fajne loczki czy juz ściełaś a rodzeństwo jak najbardziej by mu się przydało moja tez taki pieszczoch byla a teraz jak ma młodszego braciszka to bardzo wydoroślała.
          Wczoraj mały miał chrzest był bardzo grzeczniutki w kosciele a potem cały czas prawie spał takze dal poimprezowac mamusi.Ogólnie jest grzeczny i bardzo kontaktowy ale niestety mamy to samo co przy córci młody ma wzmożone napiecie mięsniowe układa się asymetrycznie na szczęście teraz szybko był zdiagnozowany i juz mamy rehabilitacje no i od razu widac poprawe.
          A to moje chłopaki
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            hej
            Familly u mnie ok. pracowałam ale od miesiąca siędze znowu w domu i szukam tak na dłużej. mieliśmy pogrzeb teściowej i Marysia bardzo to przeżyła. nie wiedziałam jak jej pomóc ale na szczęście wszystko już dobrze i już nie płacze nocami. a Ignaś to mały rozrabiaka i przytulanka, chociaż mały nie jest bo ma 84 cm, więc prawie jak dwulatek. mój loczki też miał ale mu ściełam bo wszyscy za dziewczynkę go brali.
            co do przedszkola dla Marysi to na razie jest na liście rezerwowej , w tym tygodniu mam się dowiedzieć czy ją przyjmą. też do państwowego i na 5 godz. chciałabym bardzo żeby poszła.

            Szkoda że imprezka wam się nie udała. a gdzie teraz pracujesz?




            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              hej mamusie jestem tu nowa mam 24lata jestem mama 2synków mozna do was dołaczyc??

              Skomentuj


                Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                czesc bunia no jasne ze mozna powoli moze watek sie reaktywuje?? Anna31 alez fajny ten twoj synek!!!!! moj ma juz 7 miesiecy i calkiem inny niz jego siostra,zawsze usmiechniety, pogodny,Starsza happy bo robi z nim co chce a on w nia wpatrzony jak w obrazek

                bunia w jakim wieku masz synkow?
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: **************************************************************************************************** ***************************** Crazy Mums******************************************************************************************** *************************************

                  Froch, Family...super że się odezwałyscie dziewczyny!!!!!! Brakuje Was bardzo na forum Może jednak uda się wątek przywrócić do życia? Piszcie jak tylko znajdziecie chwilkę i się nie znechęcajcie to może reszta dziewczyn też dołączy...

                  FamilyTree pokaż koniecznie Julka, strasznie jestem ciekawa jak wygląda teraz jako czterolatek. Dzieciaczki Miss już sobie podejrzałam na nk Froch co u Ciebie słychać? Napisz coś więcej, gdzie mieszkasz teraz i w ogóle...
                  moniab też wrzuć jakieś zdjęcia szkrabów. Anna31 świetnych masz tych chłopców, a Marlenka gdzie? A Twój synek jak na czteromiesięczniaka to chyba duży chłopczyk co? majajula Twoje dziewczyny naprawdę wyjątkowej urody, mają takie pełne te buźki i duże oczy, a Maja jaka już panienka...i też ją właśnie w takich krótkich fryzurkach pamiętam.

                  A co do moich urwisów to dają troszkę popalić. Viki jest bardzo aktywnym dzieckiem, już dziś trudno za nią czasem nadążyć, potrzebuje dużo uwagii, czasu i stymulacji, bo jest dzieckiem wyjątkowo ambitnym i ciekawym świata. Rozwojem bardzo wyprzedza równolatków, oczywiście jest to mój osobisty powód do dumy, tylko nie bardzo wiadomo co z tym zrobić... Pytasz się Family czy Viki idzie już do szkoły, a my mamy dylemat właśnie w tym temacie. Dziecko z maluchów awansowali nam od razu do starszaków, w tej chwili chodzi do grupy z piecio i sześciolatkami, ma już za sobą całe przygotowanie przedszkolne, tylko co teraz? Młoda ma dopiero 4 lata, jeszcze conajmniej rok powinna pozostać w przedszkolu, a potem też nie jestem entuzjastką posyłania sześciolatków do szkoły, ale wyboru chyba mieć nie będę (pomimo zmiany przepisów), bo przecież nie skażę dziecka na 3 letnie siedzenie w zerówce. A synuś już nie tylko chodzi, ale nawet biega i to jak szalony. Jest właśnie na etapie DD tj Dominika -demolki, rozrabia, wszędzie się wspina, patrzy co tylko zbroić a przy tym oczka ma jak kot ze shreka i minę słodkiego niewiniątka Cały czas muszę go mieć na oku, nie długo zez rozbieżny murowany...


                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    O proszę jak tu gwarno

                    ANIA cyprianowi ściełam loki jakieś 3miesiace temu szkoda mi go było bo tak się mu główka pociła i wszedzie właziły mu te włochy

                    Monia też jestem ciekaw jak twoje szkraby wyglądaja więc wklej jakieś zdjęcie FAMILI ty też Julka obowiązkowo!

                    LULLABY ja was regularnie podczytuje ha ha i Scarletke a twoja Viki to musi być mega zdolna i wierzę że jestes dumna

                    cyprian cały dzień na nogach nie chodzi tylko biega , ma taką pamięć że szok i tak potrafi mądrze skonstrować swoje zdanie jak nie jeden dorosły nieraz się zastanawiam skąd on niektóre takie trudne słowa bierze. zawziecie uczy się alfabetu i angielskiego ha ha dzieci mnie zadziwiają . . .





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Młodego też wiecznie za dziewczynke brali ale mi to szczególnie nie przeszkadzało ale miałam ubaw jak cyprian się buntował - bo przecież on chłopczyk jest


                      te wszystkie dzieciaczki takie śliczne są a Aniu ten twój starszy to już mężczyzna i jaki przystojny że ho ho a malutki słodki tylko schrupać





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                        kruszyna, podczytuj swoją drogą, ale też dużo pisz!!!!! Zadziało się trochę na wątku, ale tak sobie ostatnio powspominałam i poprzeglądałam go i widzę że było kilka takich zrywów kilkudniowych, poczym crejzy znów szło w zapomnienie. Dlatego ogłaszam pełną mobilizację i przywołuję reszte dziewczyn Piszcie baby co u Was!!!
                        Ja mam jak Family, raczej z doskoku zaglądam na forum, czasu często brakuje, a i cierpliwości i ochoty by przed kompem zasiąść, ale postaram się tu częściej zaglądać.


                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Hejka.
                          U nas dzis pogoda do doopy i gdzie tu czerwiecnawet na spacer wyjśc nie mozna więc siedzimy w domu mały śpi jej jestem normalnie w szoku poprostu klade go do łóżeczka i sam zasypia ze starszymi tak niebylo trzebabylo kołysac do upadłego zanim padly he he a noce też fajne budzi sie raz albo wcale i spi od 20 do 6 rano a na samej piersi jest.
                          LULLA tak mały gigancik z niego duży sie urodził (4350g i 60 cm)a teraz prawie na 4 m wazy7800 i ma 70 cm.A Marlenka też duża panna raczej za duża bo mam z nia poważny problem bo ma nadwagę.Od wrzesnia idzie do zerówki czyli potem do pierwszej jako szeciolatka zobaczymy jak sobie poradzi.
                          KRUSZYNA mój starszy tez miał śliczne blond loczki w wieku 3 lat mu ściełam na króciutko a potem urosły mu juz ciemne a teraz to juz taki czarnulek jest bardzo się zmienil.
                          BUNIA zapraszamy do nas pisz,pisz.


                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            anna31 to faktycznie smok z twojego synka moja Milena miala podobne wymiary przy urodzeniu 59,4400 i pamietam ze na 10 m wazyla 10kg a teraz ma 4.5 roku ciuchy na 110 i wazy 18kg i jest w sam raz uwazam a moj synek ma 7 miechow i wazy 8500 i ma 71cm duzy twoj jest
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Dziewczyny czy któraś z was miała okres w ciąży?

                              bo kurcze od 3 dni dziwnie się czuje mdli mnie jestem tak rozdygotana i płaczliwa. . . nie mam apetytu i piersi trochę pełniejsze wogóle ostatnio mi się przytyło. niewiem pewnie sobie wkręcąm bo w zeszłym miesiacu tak bardzo skromnie było ze staraniami. okres Dostalam w terminie 1.5 dnia taki mocny a później tak troche





                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                kruszyna ja nie mialam ale duzo kobiet ma plamienie bedac w ciazy i myla to z @.... podobno trwa to krocej (okolo 3 dni) i mniej obfite niz przy okresie..ja bym poszla na bete,albo kup test ciazowy....ale lepsza beta bo dokladniejsza a poza tym mysle ze jak zrobisz test i wyjdzie pozytyw to taqk czy siak pojdzies zna bete...wiec oszczedz sobie kupowania testu wg mnie masz objawy ciazowe ale wiesz jak sie kobita nakreci to psycha dziala ...
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X