Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez kameleonka25 Pokaż wiadomość
    ja kochane teraz 4.06, jadę na te badania prenatalne i nie wiem czemu ale się boję nie wiem na czym polega takie badanie jak je się wykonuje i boję się że coś może być nie tak
    badanie prenatalne na tym etapie ciąży to pewnie test pappa robi sie go z krwi na wynik czeka sie ok 2-3 tyg, następne badanie prenatalne to usg prenatalne ok 12-13 tyg c, jeśli coś wychodzi nie tak to później robi sie aminopunkcję
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kameleonka dzieki za odpowiedz, w kotyrm tc jestes konczysz 1 trymestr? bo nie masz suwaczka i ciezko sie zorientwac, a jak bylo na kolejnej wizycie, jakie badania musialas zrobic?


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej dziewczyny
        Carin
        to prawda jak się starasz o dziecko to robisz badania
        my robiliśmy mnóstwo po kilka razy i co ??????jak nie ma tak nie ma babyz medycznego punktu widzenie jest ok to pozostaje tylko psychika Bóg wie co robi i każda z nas ma swój czas!pozostaje cierpliwość i miłości do partnera
        głowa do góry

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam dziewczynki

          ja mam podły nastroj , @ przyszła i tak mi się źle zrobiło i brzuch i piersi strasznie mnie bolą jak nigdy . . .





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kruszynka nie martw się spokojnie przeczekaj ,do mnie też na pewno przyjdzie,bo ten cud przyjdzie w takim momencie kiedy się nie spodziewamy

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Bajtelku przeraża mnie to wszystko trochę bo w sumie to już rok minoł ale te starania w sumie były ni jakie dopiero od 3 miesięcy . . . nie wiem jak ty to wytrzymujesz kochana. cyprianek też coraz częściej o siostrze mówi a to on już 4lata kończy .

              ja tam na żadne badania się nie wybieram może za 3 4 miesiące jak nic nie ruszy





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Kruszynka różnie bywało ale staramy się żyć normalnie
                tylko jak przychodzą okolice @@@@ to mnie ścina ale póżniej się podnoszę i żyję dalej .....

                "W życiu są dwa rodzaje dni:
                jeden dla Ciebie, i jedne przeciw Tobie.
                Gdy nastaje dzień dla Ciebie, daj się ponieść szczęściu!
                Gdy nastaje dzień przeciw Tobie, znieś go cierpliwie..."

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  super cytat Gosiu tak trzymaj !


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    bajtel dobrze piszesz!!!! jesli badania sa ok to tylko psycha nawala,a to moze byc duzy problem;bo wielu kobietom sie wydaje ze nie maja parcia " na dziecko" w moim przypadku to juz podchodzilo pod obsesje,bo tylko myslalam o owu i tylko o kolejnym cyklu i tylko liczylam i sie nakrecalam a kiedy powiedzialam sobie "dosc" to wystarczyl tylko jeden jedyny raz w tygodniu hehe to byl zloty strzal a synek teraz skonczyl 7 miesiecy
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej,
                      ja mam dzisiaj 13dc i chyba dni plodne bo mam sluz galaretowaty wiec czekam na meza i do dziela jestem troche podziebiona,ale mam nadzieje,ze cos wyniknie z tych staranek,ze dam rade. Chyba ta luteina pomogkla bo od niepamietnych czasow nie mialam sluzu a tu po jednym cyklu z luteina pojawil sie sluz i on chyba plodny prawda?
                      Carin u Nas tez z Ala za pierwszxym razem sie udalo teraz od wrzesnia sie staramy i nic,ale przyjdzie i czas na rodzenstwo dla naszych wrzesniaczkow Kubus idzie do przedszkola od wrzesnia? Wpadnij na nasz watek i opowiedz jak sie miewa Kubus.
                      Bajtel ja Ciebie szczerze podziwiam za wytrwalosc i cierpliwosc. Jestes dla mnie wzorem!!!
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczyny miłość jest najsilniejsza i nic tego nie zmieni.
                        przyjdzie czas na każdą z nas zobaczycie
                        dobrze piszesz Miss
                        tulipex jestem uparta i mam wiarę która czasem się podłamuje ale trwam

                        a tak to jestem przed @ i jutro zrobię testa tak na Dzień dziecka!

                        miłego dnia i nie dajcie się

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hejka
                          tak dziewczyny macie racje,dlatego dziewczyny sa silniejsze psychicznie i fizycznie od facetow.
                          u nas kiepsko mala ma zastrzyki 2 x dziennie ma wzody ropne w buzi i jest masakra tak ciepi nawet wlasnej sliny nie moze polykac tak ja boli.a ja tez kaszlu sie nie moge pozbyc i tez mnie gardlo boli.jestesmy teraz na wakacjach u mojej mamy odciazy mnie troche.pa
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Marika współczuje choroby małej.

                            Ja wpadłam żeby sie pożegnać. Przerywamy starania o drugie dziecko. Gabrysia bedzie jedynaczką. Niestety wyszły pewne sprawy które całkowicie nam nasze plany blokuja.
                            Najważniejsze ze mam Gabrysie. Jest cudowna jak mówi: Mamunia kocham... Widocznie wszystko tak miało byc ze najpierw długo sie nie udawało a teraz ta sytuacja. Wszystko jest zapisane w gwiazdach. Drugie dziecko nam nie jest pisane.
                            Zycze wam udanych staranek i szybko rosnacych brzuszków.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć dziewczyny, ja właśnie skończyłam @ w końcu sobie poszła tak więc kolejny miesiąc starań za nami ale mam nadzieję że teraz może w końcu się uda:P w poniedziałek mam zamiar wybrać się do ginekologa na badania a w weekend następny wraca M i zaczynają mnie się dni płodne tak więc a na dodatek będzie miał tydzień urlopu no i co najlepsze wyjeżdżamy ze znajomymi i naszą małą nad wodę pod domek na trzy dni mam nadzieję że pogoda dopisze....
                              bajtelku ty chyba dla wszystkich jesteś ogromnym wsparciem a twoje sentencje trafiają do serca:*
                              niuniakurka ja się z tobą nie żegnam ponieważ zawsze możesz nas odwiedzać mimo wszystko a my będziemy czekać na wiadomości co słychać u ciebie. pamiętajże może nie znamy się osobiście ale zawsze wesprzemy dobrym słowem.trzymaj się kochana....
                              marika kochana bardzo współczuję twojej małej bo wiem co to za ból sama je miałam tyle że ja jeszcze do tego dostałam jakieś dziwnej wysypki.... życzę wam obu szybkiego powrotu do zdrowia....

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mi się zaczyna 12 tc a suwaczka nie mam bo nie umiem go ustawić a ja dotka miałam tylko badany cukier krew i mocz czuję się ogólnie dobrze
                                Last edited by kameleonka25; 31-05-2012, 22:00.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X