Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamy z Torunia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: mamy z Torunia

    RATUNKU,

    mam termin dopiero na 04.04.2010, ale już wybrałam sobie szpital w Chełmży. mam tam doktora prowadzącego. chciałam tylko zapytać się mam z Torunia, które rodziły w Chełmży o wrażenia, jak wspominacie tam poród i czym się dotransportowałyście, bo mi będzie głupio na stopa na porodówkę jechać:P pozdrawiam!
    BĘDĘ TWOJĄ STARĄ.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: mamy z Torunia

      witajcie,
      dopiero co odkrylam to forum, zaluje bardzo, ze dopiero....jestem 1 dzien po terminie i mam stracha ze hej....i milion pytan, moze ktoś jeszcze zdarzy mi odpowiedzieć

      będe rodzić w Toruniu....opinie różne ale w Chełmży nie ma oddziału dla maluszków a odpukać nie chcę go narażać więc pozostaje mi znieść ewentualne fochy położnej
      nie moge spać bo cały czas się zastanawiam czy jestem dobrze spakowana, mimo że zrobiłam to 4 tyg temu bo miałam rodzić przed terminem, czytam fora i nasuneło mi sie milion pytań, ale co szpital to obyczaj wiec pytam tu Drogie torunianki
      Czy trzeba zabierać ze sobą takie rzeczy jak lewatywa???(od jakiegoś tyg mam rewelacyjną przemianę materii i raczej nie mam z tym problemu)
      laktator?(jeszcze nie kupiłam bo nie wiem czy będe mieć pokarm, piersi mi urosły tylko o rozmiar więc...)
      pieluszki dla dzidzi...podobno daja?
      jakie kosmetyki dla dzidzi?

      Skomentuj


        Odp: mamy z Torunia

        Z innej beczki - https://tabelaofert.pl/mickiewicza-4...zedaz,i3884715 Tą część Torunia polecacie, czy raczej nie bardzo? Szukamy miejsca w tym mieście, gdzie naprawdę będzie się dobrze żyło. Jakieś sugestie?

        Skomentuj


          Odp: mamy z Torunia

          Cześć Mamuśki! Też jestem z Torunia i kocham to miasto!!!
          _________________________
          visaxinum opinie

          Skomentuj


            Odp: mamy z Torunia

            Ja nie jestem mamą ale tatą i też witam się serdecznie.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X