Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozstępy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rozstępy...

    Czy i kiedy pojawiły się u was? Ja dbałam o skórę jednak w 9 miesiącu dosłownie "puściła". Dostałam rozstępy na brzuszku, udach, piersiach... Urodziłam 7 miesięcy temu, schudłam do wagi sprzed ciąży, a one nadal czerwone.... Znacie jakiś sposób na nie?




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: Rozstępy...

    Witam, jeśli nic nie robisz z rozstępami to po około 1,5 roku same robią się białe lub perłowe. Ja też dostałam rozstępów w pierwszej ciąży, choć też o siebie dbałam. Gdy skończyłam karmić piersią ( jakieś dwa mieś. po porodzie) poszłam do kosmetyczki na zabiegi przeciw rozstępom. Są na bazie kwasów, seria 10 zabiegów około 1200 zł. Ale warto. Rozstępy nadal są ale nieliczne, bardzo się rozjaśniły i są płytsze. Jak się posmaruję samoopalaczem to prawie ich wogóle nie widać

    Jeśli nie masz możliwości wykonania takich zabiegów to może też pomóc masaż szorstką gąbką lub rękawicą do peelingu+ peeling i kremy przeciw rozstępom. Teraz wyszedł taki nowy olejek bio- oil ( około 30 zł) ale jest bardzo dobry i też redukuje trochę te rozstępy








    Skomentuj


      #3
      Odp: Rozstępy...

      Ja na szczęście mimo 3 dzieci ( w tym bliźniaczek) na brzuchu nie mam rozstępów. Pojawiły się na udach i pośladkach. Najbardziej skuteczny krem to dla mnie Elancyl. Nie zniknęły zupełnie, ale się zmniejszyły. To takie dowody macierzyństwa

      Skomentuj


        #4
        Odp: Rozstępy...

        będę musiała spróbować tymi specyfikami, może do lata jakoś je zredukuję? Niestety na zabieg mnie nie stać... Rozstępy to podobno sprawa genetyczna. Druga sprawa, że sporo przytyłam. Niby mi nie wadziły, ale teraz jak figura wróciła trochę jednak szkoda, że taka pocięta...




        http://moj-dzikus.blogspot.com/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Rozstępy...

          U mnie tez tak było, niestety pojawiły się nagle bo mój brzuszek do 8 miesięca był malutki a potem bomba i to powód i już ponad 2 lata po urodzeniu dziecka a pozostały drobne rozstępy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Rozstępy...

            U mnie w 9 miesiącu ciąży wykładowca nie wierzył, że jestem w ciąży Przed samym porodem zaczęłam "puchnąć": ręce, nogi... I chyba wtedy pojawily się te rozstępy. Najgorsze chyba na jednym udzie... Ale już nie są takie krwistoczerwone... Stosowałam noscar. Ponoć miał pomóc, ale nie widzę rezultatów. Czyli nie liczyć na cud? Ciekawe tylko czy przy kolejnej ciąży więcej nich nie wyskoczy??




            http://moj-dzikus.blogspot.com/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Rozstępy...

              To chyba jednak zależy od genów. Moja mama rozstępów nie miała, ja też nie... Kilka tylko na piersiach. Ale pojawiły się po porodzie - przy gwałtownym nawale pokarmu Są do tej pory. Ale nic z nimi nie robiłam i nie robię



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rozstępy...

                Ja kończę drugą ciążę i nie mam ani jednego nowego rozstępu ale fakt że bardzo mało przytyłam teraz. Tylko cud nam zostaje, no chyba że jesteś Kasią Cichopek lub Anią Muchą to wtedy na pewno nie będzie rozstępów ale o to dba sztab specjalistów. Szara strefa niestety z rozstępami musi się pogodzić








                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rozstępy...

                  mi pojawiły się dopiero przed samym porodem i później, czyli wtedy gdy bylam już tak zmęczona, że miałam je "gdzieś". kompletnie nie zwracałam na nie uwagi. Potem widziałam ponad 15 kg, które zostało po porodzie, więc w ich świetle rozstępy nie robiły na mnie wrażenia. Tylko o ile z kilogramami sobie poradziłam , tak z rozstępami nie pójdzie tak łatwo. Moja mama jest 20 lat po ostatnim porodzie i cała jest w drobne białe blizny. Wtedy żadnych specyfików nie było i tylko to mnie pociesza, że ze mną będzie lepiej. Jakiś bio-oil reklamują teraz. Spróbuję, a co...

                  A Mucha pewnie ma rozstępy takie miała wahania wagi tylko photoshopy robią swoje




                  http://moj-dzikus.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Rozstępy...

                    ja całą ciążę nie przykładałam jakieś szczególnej wagi do rozstępów ,czy smarowania czymś skóry .
                    wszyscy straszyli mnie rozstępami ,a miałam to niesamowite szczęścia ,że nie mam kompletnie żadnego .
                    jestem 5 miesięcy po porodzie i jedyne co mi zostało ,to delikatne mini rozstępy pod piersiami ,
                    których tak czy siak nie widać w żadnej sytuacji .miałam wiele szczęścia !

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Rozstępy...

                      Ja na szczęście na rozstępy nie narzekam. Pojawiły się trochę na piersiach, ale karmię więc narazie nic nie stosuje. Moja koleżanka była bardzo zadowolona z Musteli.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Rozstępy...

                        Chyba najskuteczniejszym sposobem o którym słyszałam to laser. Niestety kosztowny zabieg i trzeba tym działać jak najwcześniej.
                        Ja akurat rozstępów nie mam ale skóra jest mniej jędrna najbardziej na piersiach.



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Rozstępy...

                          To polecam ćwiczenia ujędrniające biust. z ciężarkami na przykład, pompki na podłodze lub do ściany.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Rozstępy...

                            mam to dziadostwo uzywlama mase kremow i drogich i tanich i nic... nie moge sie tego wyzbyc powiem szczerze ze w miejscu publicnzym takim jak plaza czuje sie ogromnie zawstydzona tym faktem

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Rozstępy...

                              Ja cala ciaze smarowałam uda i brzuszek oliwka dla dzieci bodajze bambino. Był to tzw babciny sposob. Mysle ze takie codzienne nawilzanie skroy mi pomoglo i nie mam ani jednego rozstepu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X