Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozstępy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rozstępy...

    Słyszałam, że to jest kwestia predyspozycji i żaden krem CI nie pomoże uniknąć jak masz je mieć. Ja też mam, ale mi zbladły już.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Rozstępy...

      urodziłam miesiąc temu i też mam lekkie rozstępy na brzuchu i udach, zaczęły sie pojawiać w 9 miesiącu ciąży, jedyny sposób jaki znam to dobry krem i maseczki na brzuch, mam nadzieje że pomoże, oczywiście można byłoby tez iśc do jakiejś kosmetyczki, ale to już raczej ostateczność, jestem zbyt oszczędna na takie działania

      Skomentuj


        #18
        Odp: Rozstępy...

        mi sie pojawiły od 8 miesiąca, strasznie mi się brzuch wtedy powiększył i teraz po porodzie też mam ale już delikatne, codziennie rano i wieczorem smaruje je kremem, może jeszcze znikną

        Skomentuj


          #19
          Odp: Rozstępy...

          Napisane przez anusia_100 Pokaż wiadomość
          mi sie pojawiły od 8 miesiąca, strasznie mi się brzuch wtedy powiększył i teraz po porodzie też mam ale już delikatne, codziennie rano i wieczorem smaruje je kremem, może jeszcze znikną
          Tutaj najskuteczniejszy pewnie byłby zabieg laserowy. Pewnie kosztowny ale może warto zainwestować żeby pozbyć się kompleksu.



          Skomentuj


            #20
            Odp: Rozstępy...

            o takim zabiegu napewno pomyślę, ale może za jakiś czas, w sumie od porodu minęło dopiero 8 tygodni, może jeszcze się zmniejszą i wsumie nie wiem czy mogę juz miec taki zabieg bo miałam cesarskie cięcie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Rozstępy...

              U mnie rozstepy pojawily sie pod koniec 7miesiaca na udach i posladkach ;/

              Skomentuj


                #22
                Odp: Rozstępy...

                Ja przez cała ciąże smarowałam sie oliwka i zadne rozstepy mi nie wyszly,jak tylko urodzilam i zaczelam karmic odrazu na piersiach pojawily sie rozstepy,kupilam krem intensywnie dzialajacy na rozstepy z Musteli i juz po mies rozstepy zbladly i sa prawie nie widoczne,moge polecic ten krem jak najbardziej.pozdr

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Rozstępy...

                  a mi się zrobiły na sam koniec - nawet nie wiem czy np nie przy porodzie :/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Rozstępy...

                    Kurczę, zaczynam 8 m-c, już się cieszyłam, że wyjdę z tego cało a tu guzik, trzy właśnie wylazły a intensywny wzrost malucha przede mną. Ciekawe,jak z tym reklamowanym Bio-Oil. Stosowałyście?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Rozstępy...

                      U mnie tez pojawily sie dopiero na koncowce ciazy ale zbladly bardzo szybko. Niestety nie pozbylam sie ich do dzis a moj synek ma juz 8 lat. Mysle ze moze wybrac sie do dermatologa bo pewnie cos fajnego moze lekarz polecic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Rozstępy...

                        Cześć. Ostatnio dużo szukałam jak się pozbyć rozstępów. Jednak to nie jest taka prosta sprawa. Przeczytałam tutaj wszystko o rozstępach Sposoby usuwania rozstępów artykuł i sa tam podane ceny różnych zabiegów. Czy naprawdę to jest aż tak drogie? Ile płaciłyście, i w jakim mieście?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Rozstępy...

                          Na rozstepy uzywalam Palmers Cocoa butter i bio oil ale niestety przed samym porodem i tak wyszlo mi troche na brzuchu i piersiach.
                          Teraz tez bede stosowala to samo i zobaczymy



                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Rozstępy...

                            Niestety często o rozstępach decyduje genetyka, w każdym razie gdy jednak się pojawią najlepszym sposobem jest masaż wspomagany specjalistycznymi balsamami czy kremami, poza tym ćwiczenia, a jeżeli ktoś nie ma tego zacięcia to chyba jedynym wyjściem będzie zabieg..tylko czy to jest rozwiązanie ? Po każdej ciąży iść pod nóż?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Rozstępy...

                              a jakie cwiczenia na rozstępy?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Rozstępy...

                                Na szczęście rozstępy pociągowe szybko znikają w sumie nie trzeba nawet dużych starań choć ja się smarowałam różnymi kremami ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X