Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biegunka w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biegunka w ciąży

    Dzisiaj w nocy bardzo źle się czułam, miałam jakieś dziwne skurcze i mocne rozwolnienie. Skończyło się na jednej wizycie w toalecie. Potem co dwie godziny czułam tylko bóle miesiączkowe. Teraz rano wszystko minęło. Czy może mieć to związek ze zbliżającym się porodem??? dodam, że jestem w 39 tygodniu ciąży a rozwolnienie mam też dosyć często rano, tyle że dzisiaj w nocy towarzyszyły temu dodatkowo silne bóle, momentami kłucie w dole brzucha, a może to po prostu jakieś zatrucie pokarmowe??? jak to rozróżnić???
  •    
       

    #2
    Biedronka jesteś już na finiszu ciąży i jak na moje oko i doświadczenie to Twój organizm się przygotowuje do porodu
    Ja miałam identyczne dolegliwości
    poprostu organizm się sam zaczyna oczyszczać żeby łatwiej się rodziło
    Last edited by majajula; 02-10-2009, 10:54.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Biegunka w ciąży

      Napisane przez biedronka-29 Pokaż wiadomość
      Dzisiaj w nocy bardzo źle się czułam, miałam jakieś dziwne skurcze i mocne rozwolnienie. Skończyło się na jednej wizycie w toalecie. Potem co dwie godziny czułam tylko bóle miesiączkowe. Teraz rano wszystko minęło. Czy może mieć to związek ze zbliżającym się porodem??? dodam, że jestem w 39 tygodniu ciąży a rozwolnienie mam też dosyć często rano, tyle że dzisiaj w nocy towarzyszyły temu dodatkowo silne bóle, momentami kłucie w dole brzucha, a może to po prostu jakieś zatrucie pokarmowe??? jak to rozróżnić???
      Ja tez mam od 2 dni biegunkę i jestem w 39 tygodniu. Mam nadzieję , że to efekt zbliżającego sie porodu , a nie zatrucia

      Skomentuj


        #4
        Odp: Biegunka w ciąży

        Biegunka pod koniec ciąży, kiedy nie ma bólów brzucha ani gorączki to objawy zbliżającego się porodu. Organizm po prostu sam się oczyszcza. Ja tak miałam i szybko urodziłam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Biegunka w ciąży

          ja miałam ten "problem" pod koniec ciąży ,podobno organizm przeczyszcza się przed porodem w ten sposób

          Skomentuj


            #6
            Odp: Biegunka w ciąży

            U mnie na odwrót - zero biegunek, zero załatwiania się, same zaparcia. Brzuch miałam w pewnym momencie jak wielki balon i to nie tylko przez dzidziusia. Ja stosowałam czopki, zresztą do dzisiaj co jakiś czas używam, ulga niesamowita już po 15 minutach. Po tygodniach bez załatwiania się, taka ulga jest po prostu bezcenna!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Biegunka w ciąży

              moja siostra ciagle podczas ciazy miala biegunki, diete zmieniala i naprawde uwazala co je, a wciaz miala te biegunki, a nie zaparcia, jak to zwykle bywa... ja zawsze kiedy tylko zdarza mi sie biegunka, to zaraz biore probiotyk (szybciej mi po nim przechodzi) i pije duzo wody, dodajac tez orsalit, elektrolity, bo kiedys podczas biegunki na skutek odwodnienia trafilam do szpitala...nie chce znow tego powtorzyc

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Biegunka w ciąży

                Też mi się wydaje, że to już symptomy zbliżającego się porodu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Biegunka w ciąży

                  Nie będę zakładać nowego tematu, dopiszę się tutaj. Chociaż bardziej chodzi mi o unikanie biegunki, kiedy wszystkich w pracy złapał wirus albo starsze dziecko coś ze szkoły przyniosło. Jak sobie radzicie w takich sytuacjach?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Biegunka w ciąży

                    Jak wszystkich w koło dopada wirus dobrze zacząć już wcześniej się przed nim bronić i brać jakieś priobotyki np. lakcit

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Biegunka w ciąży

                      Pod koniec ciąży też tak miałam więc spokojnie bez nerwów tak po prostu jest i trzeba to przejść

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Biegunka w ciąży

                        ja tez bym tak chciała termin na ósmego a tu żadnej biegunki, bólów krzyża, czop nie odchodzi nic się nie dzieje a tak bym chciała

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Biegunka w ciąży

                          Biegunke przy synku to ja miałam dosć często , już od 5 miesiąca ale mówiłam lekarzowi to mówił, ze to nic takiego. Choć wiele osób mówiło, ze to własnie objaw jak do porodu. a syn urodził się idealnie w terminie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Biegunka w ciąży

                            ja przed porodem nie miałam żadnych objawów "typowych", a na biegunkę w tym etapie to chyba tylko probiotyki można brać

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Biegunka w ciąży

                              Szkoda, że lekarz olewał sytuację od początku. Może czekał jak dostanie w łape. Gdyby w porę reagował może mój efekt końcowy ciąży nie był by tak trudny.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X