Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gry edukacyjne - korzystacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

    Używamy. często gramy w różnego typu gry edukacyjne. Pozwalają one ćwiczyć pamięć i wyobraźnię.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

      To najlepszy rodzaj gier dla dzieci. Przyjemne z pożytecznym.
      sprzątanie biur Wrocław

      Skomentuj


        #48
        Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

        Ja uwielbiam takie gry. Czekam z niecierpliwością aż mój synek dorośnie chociaż do najprostszej gry, żebym nie musiała grać sama, bo mój mąż co prawda lubi ale nie potrafi się przy tym wyluzować, bo ma ciśnienie na wygraną. taki typ

        Skomentuj


          #49
          Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

          Ja korzystam dość często
          Człowiek może być samotny mimo miłości wielu, bo dla nikogo nie jest przecież tym "najukochańszym".

          Skomentuj


            #50
            Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

            No pewnie, że tak. Takie gry i zabawki o charakterze edukacyjnym są najlepsze bo łączą przyjemne z pożytecznym. Nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejsza. Dla przykładu, układając różne budowle z klocków dziecko rozwija swoją wyobraźnie. Dlatego często odwiedzam stronę http://www.urwis.pl/klocki/klocki-magnetyczne i tam zawsze znajdę coś odpowiedniego dla dzieciaków.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

              Jak najbardziej! To najlepszy sposób zarówno na zabawę, jak i naukę.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                Wszelkiego rodzaju gry i zabawy edukacyjne to wg mnie świetny pomysł. Dziecko uczy się najłatwiej właśnie poprzez zabawę. Im weselej i bardziej interesująco, tym lepiej. Fajne wydają mi się Zabawy FundaMentalne . One właśnie łączą zabawę z nauką np. matematyki, pisania, czytania. Słyszałyście o nich?
                Last edited by disne; 08-06-2020, 23:43. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                  Takie gry to świetna okazja, by dzieci poprzez zabawę czegoś się nauczyły. Na przykład ta gra może poszerzyć ich wiedzę o ludzkim ciele.
                  Last edited by disne; 08-06-2020, 23:43. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                    Ok - gry edukacyjne na mnie robią duże wrażenie, ale na moim dziecku również i to nie jest tak, że wymuszam na nim korzystanie z nich. Mój syn chętnie sam zabiera się do zabawy układankami, planszówkami czy innymi takimi i jest to też fajna zabawa dla całej rodziny, bo nie raz z mężem się uśmiejemy przy tym. Jak na razie największą ofertę jak dla mnie takich pomysłowych zabawek mają misie dwa, dużo u nich zamawiam i jestem zadowolona z jakości i ceny.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                      ja zrobilam gre planszowa wraz z dzieckiem.. kupilam wielki zielony brystol, maly powycinal z papieru kolorowego drzewka i kwiatki, dokupilam balony i tasiemki ( tutaj podoczepialismy i tyle.. wiecej frajdy bylo z tworzenia niz samej gry a to przeciez najwazniejsze - by dziecko bylo szczesliwe
                      Last edited by disne; 08-06-2020, 23:44. Powód: reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                        U nas starszy synek 4l. interesuje się już grami edukacyjnymi jak układanki, puzzle, gry planszowe - ubóstwia chińczyka. Jego młodsza siostra jest mniej zainteresowana, ale ma swoje drewniane domki dla lalek ze sklepu Zielone Zabawki, z których zbudowała całe miasto. Kto wie, może od zainteresowania takimi zabawki wyrośnie nam jakiś architekt w przyszłości.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                          U mnie wielkimi krokami zbliżają się piąte urodziny córci i właśnie postanowiłam zainwestować w jakąś grę bo lalek i pluszaków ma cały pokój już prawie Kupiłam taką grę slowna-liczbowa Wydaje mi się, że będzie dość rozwijająca i szybko jej się nie znudzi. Myślicie, że to dobry wybór? Przekonało mnie też, że można zmienić zasady na takie dla 6latków i wzwyż, więc gra była by na dłużej. No i rozmiary nie powiem tez miały znaczenie, można wziąć na piknik czy na wypad za miasto.
                          Last edited by disne; 08-06-2020, 23:44. Powód: reklama
                          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                            Korzystałam, kiedy byłam dzieckiem i miło wspominam, dlatego teraz w ten sam sposób spędzam czas z moim dzieckiem Świętnie się bawimy przy grach edukacyjnych i przy każdych innych Duży wybór jest np. tutaj
                            Last edited by disne; 08-06-2020, 23:44. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                              Planszówki zawsze były świetną rozrywką dla dzieci i dla dorosłych też Mój syn ostatnio uwielbia szachy Kupiłam mu takie gdzie są karty z dokładnie rozrysowanymi ruchami poszczególnych figur, świetna sprawa i przy okazji ja sie doszkalam

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Gry edukacyjne - korzystacie?

                                To prawda, planszówki to znakomita forma rozrywki i zabawy dla całej rodziny, więc uważam że jak najbardziej warto, ewentualnie wspólne budowle z klocków Lego, to coś co nigdy się nie znudzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X