Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-08-2014, 10:49
gallina5 gallina5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gallina5.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

sposob na dobre samopoczucie?
- spij dobrze- wyjdz z domu - rob to co lubisz

mega hit : http://www.mytummy.pl/bluzka-do-karm...aw-czarna.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2014, 10:52
gallina5 gallina5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gallina5.polki.pl

sposob na dobre samopoczucie?
- spij dobrze- wyjdz z domu - rob co lubisz
mega hit
http://www.mytummy.pl/bluzka-do-karm...aw-czarna.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2014, 13:06
sabina300 sabina300 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina300.polki.pl

Zdjęcia: 46

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to…
przede wszystkim słuchanie siebie, swoich potrzeb. Jeśli miałam ochotę na cokolwiek, robiłam to, nie siedziałam bezczynnie w domu, nie marudziłam, chciałam iść na zakupy, czy spacer, czy miałam ochotę na wypad do przyjaciółki albo zjeść pizzę to czemu nie, ciąża to nie choroba. Owszem na początku były mdłości, wymioty, ale po pierwszym semestrze przeszło. To normalne życie świetnie na mnie wpływało bardzo korzystnie.Ważne jest też samopoczucie .By poczuc sie lekko i świeżo wystarczy odpowiednio o siebie zadbać. Moim sposobem na lekkość jest odpowiednia dieta, należy pamiętać aby produkty zawierały jak największą ilości błonnika, picie dużej ilości wody, troszkę ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu. By czuc sie lekko nosiłam równiez ubrania nie krępujące ruchów, nie uciskające brzuszka, po prostu luźne. Przeważnie z bawełny, nie pociłam sie az tak bardzo, Często brałam prysznic, używałam łagodnego żelu o świeżym zapachu, a po nim nogi czesto jeszcze nogi moczywał w wodzie z solą i wcierałam krem chlodzący np z kasztanowca. Świetnie likwidował obrzęki, czułam sie mniej ociężała. No i przede wszystkim relaks, myślenie o sobie i maluszku przede wszystkim..i czekanie na cud narodzin Tak minęła pierwsza ciąża mam nadzieję i druga będzie przebiegać równie cudownie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2014, 13:10
sabina300 sabina300 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina300.polki.pl

Zdjęcia: 46

Mega hit to : http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...le-czarna.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-08-2014, 10:58
barylka-12_ barylka-12_ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
barylka-12_.polki.pl

Sposób na dobre samopoczucie w ciąży to rozmowa z Moim Skarbem i świadomość że każdego dnia i w każdej chwili ktoś jest ze mną
http://www.mytummy.pl/bluza-ciazowa-...niebieska.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-08-2014, 12:11
ewelinaj1991 ewelinaj1991 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelinaj1991.polki.pl

Miasto: Lipowa 8a/4, 59-400 Jawor
Zdjęcia: 2
Smile Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to myśl o moim maleństwie oraz zajmowanie się szykowaniem wyprawki, przeglądanie i kupowanie rzeczy dla maleństwa a największą moją przyjemnością było pranie pościeli, jej prasowanie oraz otrzymywaniem kopniaczków przez dziecko
Najbardziej podoba mi się http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...maragdowa.html ---> była by idealna na wesele na które nas zaproszono z terminem na pździernik
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-08-2014, 22:48
zuzunieczka zuzunieczka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzunieczka.polki.pl

Zdjęcia: 72

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to ile tylko sił starczy - po sklepach krążyć, a kiedy sił już mi brakuje, wchodzę na babyonline.pl i się rozczytuję

Mój HIT, który chciałabym mieć w swojej szafie to: http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...maragdowa.html

p.s. sukienka jest boska!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-2014, 09:46
agugu100 agugu100 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agugu100.polki.pl

Talking Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Mój sposóba na dobre samopoczucie? To zdrowe pyszne śniadanie rano w obecności męża podczas którego czuje kopniaki mojej małej Hani To przeglądanie małych ubranek po kilkanaście razy Rozmowa z moim brzuszkiem Leniwe spacery w południe z obowiązkową przekąską popołudniowe ćwiczenia, rozciąganie i ćwiczenie oddechów Pobudki nocne na siusiu No i najważniejsze myśl, że na święta nasza mała mini będzie z nami

Wybieram to co praktyczneprzydałaby mi się koszula nocna do karmienia : http://www.mytummy.pl/koszulka-ciazo...ndy-szara.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-2014, 10:37
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone
Odpowiedz