Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-08-2014, 22:26
joanneska joanneska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
joanneska.polki.pl

Zdjęcia: 22
Domyślnie Odp: Konkurs "Wygraj bon na zakupy w My Tummy!"

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży
to myśl o brzdącu, który w brzusiu krąży
To małe cudo, ta mała kruszyna
cały sens życia nagle przypomina
i nagle wszelkie nudności czy zgagi
nie pochłaniają zbytniej uwagi
Bo warto znieść różne niedogodności
By tulić w ramionach swój owoc miłości!

http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazowa-kate.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 10:57
agigi4 agigi4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agigi4.polki.pl

Zdjęcia: 4

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży,
to mąż, który po pracy zawsze do mnie zdąży.
Zrobi nam kolację, abyśmy nie były głodne,
Ewentualnie zaplanuje jakieś uciechy wodne.
Ciepły prysznic, kąpiel, a może masaż później,
aby jego dziewczyny poczuły się luźniej.
Dba o nas tatuś kochany,
mimo że sam z pracy przychodzi skonany.
Nie ma nic ważniejszego niż takie wsparcie,
mam nadzieję, że przy porodzie również stanie na warcie!

Mój hit- http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...maragdowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 15:47
bidoneczka bidoneczka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bidoneczka.polki.pl

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to po prostu dbanie o zaspokajanie nie tylko swoich potrzeb ale i zachcianek. To sięgnięcie po dobrą książkę, obejrzenie świetnego filmu. To sprawianie sobie przyjemności, takich jak dobre ciastka z najbliższej piekarni, zakup cudownej sukienki. Ważne jest dla mnie także dbanie o swoją zewnętrzną kobiecość, czyli kąpiele SPA, maseczki do twarzy, wizyty u kosmetyczki. To unikanie stresów, osób tzw toksycznych, może także odwlekanie pewnych rozmów, spraw w czasie na tzw 'po'.
No i przede wszystkim cieszenie się dzidziusiem, które będę mogła niedługo przytulić

Najbardziej podoba mi się:

http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...granatowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 17:20
maczuma maczuma jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maczuma.polki.pl

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to...
...uśmiech męża, który poczuł pierwsze kopniaki...
...wizyta u najlepszego fryzjera w mieście...
...wzrok lekarza robiącego usg i kiwającego z zadowoleniem głową...
...wiatrak i dobra książka w upalne dni...
...nowa sukienka, w której poczuję się megakobieco...

http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazowa-carla.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 17:30
bella169 bella169 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bella169.polki.pl

Zdjęcia: 108

1.Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to dbanie o siebie tzn o nas. Gimnastyka odgania złe myśli, optymizm odgania złe myśli, szklanka wody z sokiem z cytryny przegania mdłości a caus od męża zastępuje słodycze Myśl o maleńkim serduszku które bije w mym brzuchu sprawia że nawet dodatkowe kg nie smucą mnie. Każdego tygodnia sprawdzam tabelę rozwoju dzidziusia a to wielka frajda.No i oczywiście zakupy nie dla mnie ale dla maleństwa poprawiają humor tak jak każdej kobiecie
a gorsze dni...też bywają można wtedy legalnie narzekać i wszystko zgonić na hormony
2.
Idealna,uniwersalna I piękna. Myślę że można ją nosić nawet po ciąży a w dodatku w moim ulubionym kolorze. Czy ktoś powiedział że kobieta w ciąży nie może być sexy?
http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...maragdowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 17:34
justynkan justynkan jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
justynkan.polki.pl

Miasto: Gdynia
Zdjęcia: 420

1. Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to przede wszystkim pozytywne nastawienie i optymistyczne patrzenie w przyszłość. Będąc w ciąży, z powodu "burzy" hormonów, popadałam często w stany depresyjne. Załamywało mnie to psychicznie. Wsparcie kochanego męża bardzo mi wtedy pomogło - podbudowywało mnie i dodawało sił. W tamtym okresie bardzo tego potrzebowałam. Wspólne spędzanie czasu było dla mnie bezcenne. Staraliśmy się spędzać razem każdą wolną chwilę - na ile to było możliwe, gdyż mąż pracował w tygodniu, a ja byłam całą ciąże na zwolnieniu. Spędzaliśmy dużo czasu na łonie natury, wśród roślinności, na świeżym powietrzu. W okresie zimowym długie spacery na mrozie były dla mnie wielką przyjemnością. Powrót z takiego spacerku był "świętowany" herbatką gorącą z cytrynką i z soczkiem malinowym lub z miodem - to było takie miłe i przyjemne rozgrzanie organizmu. Mój mąż, mimo że nie należy do romantyków, to w tym okresie organizował mi wieczorkami seanse filmowe. Oglądaliśmy typowo "babskie" filmy, dlatego teraz jeszcze bardziej doceniam to, że tak się dla mnie "poświęcał";-) Zatem myślę, że mój mąż i jego postawa, były dla mnie najlepszym sposobem, by przetrwać ten wyjątkowy czas, momentami dla mnie niełatwy. Darowanie sobie wzajemnie dużo energii i optymizmu jest chyba najlepszym sposobem na wszystko;-)

2. http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...ly-czarna.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 20:22
agf1 agf1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
agf1.polki.pl

Zdjęcia: 462

Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to odpowiednie myślenie...

Sportów wielką fanką nigdy nie byłam, więc ruch endorfin mi nie dostarcza. Przede wszystkim wsłuchuję się w mój organizm - on mi podpowiada czego mu potrzeba. Dużo snu, drzemki także w dzień - nie wyrzucam sobie, że przez ten czas mogłabym to czy tamto zrobić, wiem, że to czas, kiedy mogę sobie pozwolić na to, czego mi trzeba.
Po drugie - od początku, jak tylko dowiedziałam się o ciąży, regularnie rano i wieczorem smarowałam piersi, brzuch i okolice kremem przeciwko rozstępom. Wiem, że nie daje to 100% gwarancji, że nie powstaną, jednak uważam, że lepiej zapobiegać niż później sobie to wyrzucać.
W trosce o maleństwo, ale to także na pewno jest plusem dla mojego organizmu, w moją dietę wprowadziłam zdecydowanie więcej owoców i warzyw, pijam naturalne soki i wchłaniam witaminy.

Staram się myśleć o ciąży też właśnie w ten sposób - jako o czasie, gdy robiąc wiele dla mojego maleństwa mogę też w wielkim stopniu zadbać o siebie - o swoje zdrowie, urodę, samopoczucie!

http://www.mytummy.pl/sukienka-ciazo...-koralowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 20:33
karola-13 karola-13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karola-13.polki.pl

1. Mój sposób na dobre samopoczucie w ciaży to pożywne śniadanie do łóżka, oraz słuchanie relaksacyjnej muzyki
2. Najbardziej podoba mi się:http://www.mytummy.pl/koszula-ciazowa-biala.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2014, 21:16
agasam9 agasam9 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agasam9.polki.pl

pozytywne nastawienie, leniuchowanie, spanie do południa i robienie wszystkiego w zwolnionym tempie (dobrze, że to moja pierwsza ciąża, przy kolejnych nie można pewnie sobie pozwolić na takie nic nie robienie )
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2014, 11:17
agus29sc agus29sc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
agus29sc.polki.pl

Zdjęcia: 6

Cytat:
Napisał agus29sc Zobacz post
Mój sposób na dobre samopoczucie w ciąży to wiara w samą siebie...że dam radę, że sprostam obowiązkom bycia mamą. Oczekiwania na upragnione, wymarzone dziecko trwały 5 lat...Nic więcej mi nie potrzeba..Oj kłamię w tej chwili - potrzebuję ramion, bliskości mego męża i słów " KOCHAM CIĘ"
Zapomniałam wybrać rzecz, która mi się najbardziej podoba. Oto ona http://www.mytummy.pl/bluzka-ciazowa...ciu-biala.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania