Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Mleczna droga"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Mleczna droga" Do wygrania 20 puszek mleka następnego NAN Pro dopasowanego do wieku dziecka. Zasady konkursu

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-11-2012, 14:04
ochenka ochenka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ochenka.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: Konkurs "Mleczna droga"

Hasło "kocham, chronię, badam" jest bardzo ważne zarówno dla dziecka jak i rodzica. Każdy rodzic kocha swoje dziecko bezgraniczną miłością, chroni swoje maleństwo przed każdym niebezpieczeństwem i dba o jego zdrowie. Każda mama gdy się dowiaduje, że jest w ciąży już kocha, chroni i dba o swojego małego dzieciaczka, a gdy się urodzi to kontynuuje te zadania bo dzieci sa najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 14:30
wingreg wingreg jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wingreg.polki.pl

Smile Odp: Konkurs "Mleczna droga"

Kocham moja Alunie
Chronie moja Alunie
Badam moja Alunie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 15:40
agutkazz's Avatar
agutkazz agutkazz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agutkazz.polki.pl

Zdjęcia: 16

Kocham od pierwszej chwili kiedy dowiedziałam się, że przyjdziesz na świat...
Chronię jak najlepiej potrafię przed wszystkim tym co może Cię przerazić..zaszkodzić czy zasmucić
Badam bo wiem, że nie jestem w stanie uchronić Cie przed wszystkim...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 19:48
oinoic oinoic jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
oinoic.polki.pl

Wink Odp: Konkurs "Mleczna droga"

"Kocham, chronie, badam"

Kocham - to uczucie, które jest nam znane od urodzenia. Pojawiając się na świecie dostajemy miłość. Tyle ile jej nagromadzimy od naszych najbliższych trzymamy i przekazujemy dalej - najpierw dla swojego lubego, męża czy partnera. Potem z jeszcze większą siłą i mocą rośnie ona w nas, aż obdarzamy ją nasze maleństwo, na które długo wyczekiwaliśmy i z utęsknieniem porównywaliśmy jego zdjęcia z Usg z naszymi twarzami, szukając podobieństwa, a to do przyszłego Taty, a to do przyszłej Mamy.

Ochrona - to instynkt, nad którym chyba nie da sie zapanować. Podobnie jak zwierzę dba o swoje malutkie potomstwo, tak w kobiecie wraz z dzieckiem rodzi sie coś jeszcze. Olbrzymia siła i walka o zdrowie, o siły, o prawidłowy rozwój i o zapewnienie jak najlepszego bytu swojemu maleństwu.

Badam -Profilaktyka pomaga na wczesne wykrycie wielu chorób tlących sie w organizmie naszego malucha. Regularne odwiedzanie specjalistów pomaga nam w szybkim czasie zareagować na ewentualne stany zapalne czy infekcje. Natychmiastowa reakcja oraz działanie środkami farmakologicznymi może uchronić nasze dziecko przed poważnymi powikłaniami oraz pomoże nam w spokojnym śnie.

Musimy być pewni, że jako rodzice zrobiliśmy wszystko, aby nasze dziecko było pełne zdrowia i sił oraz prawidłowo rozwijało się na naszych oczach, dając nam radość każdego dnia.

Pozdrawiam,
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 20:49
jakmamtozrob jakmamtozrob jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jakmamtozrob.polki.pl

kocham moją córeczke ktora wprowadziła w nasze zycie wiele radości i miłości
staram sie ja chronic jak tylko najlepiej potrafie aby wszystkie zle bakterie z moczu i wirusy omijały ja z dale..badamy sie regularnie aby moja niunia nie musiała wiecej lezec w szpitalu i dostawac dorzylnie leki.. a na dodatek cierpiec
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 21:47
kamciula8 kamciula8 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kamciula8.polki.pl

Kocham,kocham,kocham tak kocham ! tą małą istotkę dla której jestem całym światem, która nadaje mi sens życia, to ona zarządza moim czasem i jest najlepszym przyjacielem

Chronię aby nic złego jej nie spotkało, to chyba normalne gdy się kogoś tak kocha.Dbam aby nikt nie zakłócił jego snu, nie przeszkodził mi w jedzeniu, nie przestraszył, nie przerwał jego zabawy

Badam jest małą na początku kompletnie bezbronna osobą muszę pilnować i kontrolować jego zdrowie tylko tak uniknę poważnych zachorowań. W ten sposób poświęcając mu każdą wolną chwilkę pokazuję jak bardzo go kocham.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2012, 10:26
monalisa13 monalisa13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monalisa13.polki.pl

Miasto: Skierniewice

Kocham więc chronię,
Chronię więc badam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2012, 11:24
edytka301 edytka301 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
edytka301.polki.pl

Kocham, chronię, badam...
Najlepiej rozumienie jakiegoś zagadnienia podać ma przykładzie z życia, a że jest ono tak bogate w różne sploty wydarzeń, ja pamięcią nie muszę sięgać daleko, tylko do dnia wczorajszego.
Moje Słoneczko miało chrypkę. Pierwsza myśl: co tam, mała chrypka, przejdzie. I zaraz włączenie lampki o nazwie "kocham i chronię" i decyzja o pójściu do lekarza.
Niewinna chrypka okazała się po badaniu ostrym zapaleniem gardła, wymagającym leczenia antybiotykiem. A ja wdzięczna byłam lampce.
I myślę, że nie zaszkodzi tutaj troszkę wręcz nadgorliwości.
Lepiej zbadać się o 53 razy za dużo, niż o 1 raz za mało.
Dużo zdrówka dla Wszystkich!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2012, 11:41
irma1947 irma1947 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
irma1947.polki.pl

Kochamy swoje dzieci chroniąc je poprzez badania przeciwko chorobom i bakteriom. Miłość rodzica do dziecka to również dbanie o jego zdrowie i dobrą kondycję, o jego uśmiech na twarzy i poczucie bezpieczeństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2012, 11:46
milenakam84 milenakam84 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
milenakam84.polki.pl

Cytat:
Napisał Redakcja_mamacafe Zobacz post
Codziennie troszczysz się o swoje dziecko, robisz wszystko, by było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. I na pewno właśnie dlatego bierzesz udział w naszej akcji "Kocham, chronię, badam". Dla wszystkich troskliwych rodziców przygotowaliśmy więc wyjątkowy konkurs.

Zadanie konkursowe:
Napisz, jak rozumiesz hasło "kocham, chronię, badam".

Nagrody:
20 puszek mleka następnego NAN Pro dopasowanego do wieku dziecka.

Konkurs trwa od 5 do 18 listopada.

Przeczytaj Regulamin >>
Kocham jedno słowo a tak wiele znaczy. Jest to wszystko co robimy bezinteresowwnie dla dobra drugiego człowieka. Ciepło, bliskość, czułość, zrozumienie, troska, empatia, chęć przebywania z drugą osobą, poczucie odpowiedzialności, oddanie,poświęcenie, ochrona. Kocham więc jestem skłonna oddać za bliską mi osobę swoje życie. Kochać to także chronić, czyli unikać niebezpieczeństw, stosować profilaktykę. Badać to rzecz niezbędna nierozłączna z ochroną i miłością do drugiego człoieka. Badać to chronić czyli kochać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania