Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Mleczna droga"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Mleczna droga" Do wygrania 20 puszek mleka następnego NAN Pro dopasowanego do wieku dziecka. Zasady konkursu

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-11-2012, 09:08
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Konkurs "Mleczna droga"

Codziennie troszczysz się o swoje dziecko, robisz wszystko, by było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. I na pewno właśnie dlatego bierzesz udział w naszej akcji "Kocham, chronię, badam". Dla wszystkich troskliwych rodziców przygotowaliśmy więc wyjątkowy konkurs.

Zadanie konkursowe:
Napisz, jak rozumiesz hasło "kocham, chronię, badam".

Nagrody:
20 puszek mleka następnego NAN Pro dopasowanego do wieku dziecka.

Konkurs trwa od 5 do 18 listopada.

Przeczytaj Regulamin >>
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 10:16
foxy19 foxy19 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
foxy19.polki.pl

Zdjęcia: 136
Domyślnie Odp: Konkurs "Mleczna droga"

Kocham, więc chronię swoje dziecko przed złem, które na nie czyha. Chronię, więc badam swoje dziecko aby zapobiegać chorobom i uniknąć przykrych i niebezpiecznych dolegliwości, z nimi związanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 10:57
paulina1611 paulina1611 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
paulina1611.polki.pl

Kocham, bo dziecko jest najważniejszą częścią mnie. Dla niego poświęcam wszystko i staram się jak najlepiej ochronić je przed niebezpieczeństwami jakie stawia przed nim los. Dlatego badam je regularnie, bowiem wiem że lepiej zapobiegać chorobie niż ją leczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 10:59
angel1090's Avatar
angel1090 angel1090 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
angel1090.polki.pl

Zdjęcia: 100

"Kocham" - jestem z moim maluszkiem od pierwszego grama. To dla mnie najważniejsza istota na świecie, której szczęście jest dla mnie ważniejsze, niż własne.
"Chronię" - jestem w stanie zrobić wszystko, aby ustrzec moje dziecko przed niebezpieczeństwem.
"Badam" - staram się zadbać o odpowiednią profilaktykę dla mojego szkraba, by nie musiał cierpieć.

Te trzy słowa tworzące hasło "kocham, chronię, badam" wzajemnie się uzupełniają i sprowadzają do pierwszego, najważniejszego KOCHAM. Dlatego, że obdarzam moje dziecko miłością i chcę podarować mu to, co najlepsze.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 11:10
aredzimska's Avatar
aredzimska aredzimska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aredzimska.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Zdjęcia: 86

Kocham, chronię, badam.

Z wielkiej bezwarunkowej miłości jesteśmy w stanie zrobić dla naszych dzieciątek wszystko co najlepsze. Dlatego, że Kocham moje córki staram się chronić je jak tylko mogę. Chronię je poprzez to, że profilaktycznie je Badam. Na co dzień Dbam o nie, obserwuję jak się rozwijają. Staram się dawać im to co najlepsze, zdrowe i dla nich odpowiednie.
Nieprzeczytane 05-11-2012, 11:24
brydzia15 brydzia15 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
brydzia15.polki.pl

Kocham swoje dziecko bezgranicznie. Chronie je, każdego dnia przed zarazkami. Badam, regularne wizyty u lekarza, które pozwolą zapobiec chorobom
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 11:25
edycia274 edycia274 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
edycia274.polki.pl

Zdjęcia: 12

"Kocham, chronię, badam" Kocham bo dziecko to największy cud świata, chronię przed złem dnia codziennego, badam bo to mój obowiązek aby dziecko uchronić przed chorobami na tyle ile się da
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 11:28
cezar76 cezar76 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cezar76.polki.pl

kocham bo to mój cud najważniejszy, chronię bo kto jak nie ja? badam by móc w razie czego walczyć z chorobą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 12:56
mika_152 mika_152 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mika_152.polki.pl

Zdjęcia: 94

KOCHAM moje dzieci kiedy się śmieją i kiedy płaczą
CHRONIĘ codziennie,w dzień i w nocy
BADAM bo zdrówko jest najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2012, 13:01
mortadella mortadella jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mortadella.polki.pl

Wiem, że jest mnóstwo rzeczy, których nigdy nie będę mogła dać mojemu Diecku. Jednak nic i nikt nie odbierze mu mojej miłości. Będę je chronić, tak jak moi Rodzice chronili i chronią mnie po dziś dzień, mimo że dzieciństwo mam dawno za sobą. I badam Dziecko, bo zdrowie jest najważniejsze - niech rośnie zdrowo, a gdyby byłoby coś nie tak, wczesne leczenie pozwoli mojemu Maleństwu oszczędzić wielu cierpień i szybciej wrócić do zdrowia. Zostałam matką i moje Dziecko jest teraz najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania