Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Autostop:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Autostop:)

    Jechałyście kiedyś autostopem na wakacje?Jakie macie wspomnienia?Czy odważyłybyście się na taką podróż?
  •    
       

    #2
    Odp: Autostop

    niestety nie miałam takiej przygody....raz wracałam ze szkoły z młodzieńczych lat stopem ale miałam całą drogę pietra że mnie gdzieś facet wywiezie hihihi to była jedyna moja wyprawa

    Skomentuj


      #3
      Odp: Autostop

      Ja często jeździłam stopem, i choć uważam po latach, że jet to nieodpowiedzialne, to nie żałuję. Może miałam niezwykłe szczęście, ale nie zdarzyło mi się spotkać nawet z nachalnością, nie mówiąc o jakimś wywożeniu. Mimo to zawsze w torebce miałam coś do obrony "na wszelki wypadek".

      Skomentuj


        #4
        Odp: Autostop

        Ja nigdy jakoś nie miałam odwagi..

        Skomentuj


          #5
          Odp: Autostop

          Ja czasami Zawsze miło wspominam, można poznać naprawdę interesujących ludzi i usłyszeć fantastyczne historie Wiadomo, trzeba zachować zdrowy rozsądek, ale na stopa zabierają najczęściej ludzie, którzy też kiedyś jeździli. Oczywiście nie wolno wybierać się na takie wyprawy samej.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Autostop

            Nie jechałam autostopem i mysle ze nie pojade.Mam w sobie za mało odwagi,lub za duzo odpowiedzialności na taka wyprawe

            Skomentuj


              #7
              Odp: Autostop

              jak autostopem to tylko z jakimś mężczyznom, bo się boję takich wyzwać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Autostop

                Na wakacje nie jechałam nigdy autostopem, w dzisiejszych czasach bałabym się ogromnie i podejrzewam że też raczej nie wzięłabym autostopowicza...
                Jak chodziłam jeszcze do liceum i na początku studiowania zdarzało mi się że razem z koleżankami jeździłyśmy stopem ale sama nie odważyłabym się
                Doriaś ur.17.03.2008




                Tristaś ur. 11.03.2010

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Autostop

                  Na same wakacje to nie, ale już będąc na wakacjach to tak. Jak byłam na Majorce to wybrałam się z koleżanką na zwiedzanie autostopem. Przygoda niesamowita

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X