Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Paulinchen no tak jest moja siostra też chodziła do lekarza 3 razy powiedział jej ze bedzie chlopiec a jej dziewczynka sie urodziła . Tylko że ona rodziła 6 lat temu i to takie najzwyklejsze usg było a teraz na tym usg to wszystko widać jak dzidzia łyka płyn owodniowy jak grymasi czy sie usmiecha . Bo w styczniu jeszcze przed zakupkami idziemy na usg 3d/4d i mamy nadzieje że potwierdzi to co powie moja ginekolog bo teraz 25 też idziemy do lekarza i moja ginekolog powiedziała że teraz to na 90% powie mi jaka płeć . Więc myśle że jak 2 ginekologów mi powie ze będzie chłopiec/dziewdzynka to będe mogła kupować niebieskie lub różowe ciuszki
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      witam.... ja mam termin na 16 stycznia i juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze swojego synka... top mopja pierwsza ciaza... wiec troszke sie boje

      pozdrawiam

      Skomentuj


        :]

        Witam Kobietki ;] ja w sobote zacznę 34 tydzien z moja Niuńką ;] termin mamy na 2 stycznia ale po usg Pani doktor zapowiedziala ze może być 25-27 Grudzień, juz sie tak rozpycha ze czasem boli ;] no i juz bym chciala ja zobaczyc... a Wy? jakie odczucia? wiecej pozytywnych czy negatywnych? pozdrawiamy ;]

        Skomentuj


          zanka

          Moja tez pierwsza i troche sie boje porpdu, ale kolezanki mowia ze nie taki ten bol straszny jak mysle ;]

          Skomentuj


            Ja teraz będę juz drugi raz rodzic,niestety na razie nie wiem czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka bo na usg sie nie chciał pokazac i szczerze mówiac lepiej mi było przed porodem w pierwszej ciazy bo nie wiedziałam co mnie czeka i jak to wogóle wyglada...teraz już wiem i z dnia na dzien coraz bardziej sie boję....tego bólu!!!!!!! ALE DA SIE GO PRZEŻYC A pozatym jak juz weźmiecie swego malca w ramiona albo chociaż go tylko zobaczycie, to od razu zapomnicie o bólu i będziecie wiedziały że taki trud sie opłaca za tak cenną i niezwykłą nagrode(jaka bedzie Wasz dzidziuś)....WIEM CO MÓWIE)

            Skomentuj


              Graza2008 pewnie jak już dwóch Ci powie to raczej bedzie w 100%a jak sie czujesz to Twoja pierwsza didzia? pozdrawiam




              Skomentuj


                Paulinchen23 masz racje to będzie moje pierwsze dziecko Jestem cała rozpromieniona i juz bym chciała aby był kwiecień i odliczanie by sie zaczeło. Mdłości i zgaga już przeszły więc pozostało tylko zastanawianie sie czy będzie chłopiec/dziewczynka buziaczek będzie po tacie czy po mnie , same wspaniałości - a jak jest u ciebie
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Graza 2008 z synkiem była książkowa ciąża wszystko w należytym porządkuteraz mamy troszke problemy plamiłam w 7 tyg.i leżałam na podtrzymaniu teraz mam łożysko brzeżnie przodujące i mam nadzieje,że sie podniesie z biegiem czasu jak ciąża troszke urośnie...Tak poza tym wszystko oki może bedzie dziewczynka kto wie...hmmm...




                  Skomentuj


                    Paulinchen23 ja tez w 7 tyg dostałam plamień, łozysko sie odklejało i brałam tabletki ale od miesiąca jest wszystko ok i od tygodnia tabletek już nie biore i jestem bardzo zadowolona bo lepiej sie czuje. Od pracki mam wolne już prawie 3 mieś dużo odpoczywam i na spacerki chodze z pieskiem , niestety sama albo z mamcia bo mój misiak w Danii siedzi ale za 2 tygodnie wraca
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      hej!ja jestem w 29tc.i termin mam na 27 stycznia i jest to maja druga ciąża i tym razem ma być chłopiec musze wam powiedzieć że w pierwszej ciązy czułam sie rewelacyjnie,a teraz masakra mam tyle dolegliwości o których nigdy nie wiedziałam,ale czego sie nie wycierpi dla maluszka.mam nadzieje ze urodze równie szybko i bezboleśnie jak za pierwszym razem i wam też tego życze.pozdrowionka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczynki powiedzcie mi czy uzywacie jakies kremy przeciw rozstępom ? Jak tak to jakie i co z tym masowaniem brzuszka bo coś słyszałam ze masaze brzyszka pobudzają do porodu.
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          ja tez mam dosc ale nie chce rodzic w tym roku!!!!!!!!!!!!!!!
                          Ciagla mnie boli brzuch pomimo leków a do szpitala za bardzo nie chce bo w końcu małe dzieciaczki w domu mam eh....... W pierwszej ciazy było z tym łatwiej mimo ze ciaza bliźniacza.
                          A co do porodu szczerze mówiac pierwszego mniej sie bałam niz tego teraz ale mój pierwszy poród był bardzo bardzo ciezki i powikłany z uwagi na 2 w srodku

                          Skomentuj


                            termin

                            hej ja mam termin na 23 stycznia będzie to moje drugie dziecko córka pierwszy jest chłopczyk. Jaka różnica będzie miedzy waszymi dziećmi bo u mnie 4 latka. Myślę, ze to wystarczy? Jak sadzicie?

                            Skomentuj


                              wystarczy do czego?

                              u mnie bedzie 4,5 roczku za duzo troszke

                              Skomentuj


                                echh ;(

                                Nie wiem babeczki, dzisiaj mam jakis straszny dzien ;( spuchnieta jestem strasznie, bylam dzisiaj oddac krew i kolezanki mi powiedzialy ze rece i nogi ok, ze puchna ale twarz to juz przesada ;( martwie sie bo w sobote zacznie mi sie 34 tydzien a ja dopiero robie badania na wydolnosc nerek ;/ cisnienie w normie, w moczu zero bakterii a tu takie cos? i jeszcze mam mocznik w surowicy ponizej normy ;( ale kreatynie w porzadku ;(

                                Zaczynam sie martwic, juz chce zeby sie urodzila bo z dnia na dzien bardziej sie martwie o moja Niunie ;(

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X