Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wzrok, a sport?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wzrok, a sport?

    Hej!

    Proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety na temat wzroku w sporcie. Obiecuję, że nie zajmie to więcej niż minutę, a może być warto (info na końcu ankiety ) Dzięki badaniom, zadbamy o lepszy poziom bezpieczeństwa!

    Link - Ankieta

    Z góry dziękuję za pomoc!

    Pozdrawiam
    Zbigniew Łapiński

    #2
    Odp: Wzrok, a sport?

    Słaby wzrok nie wyklucza uprawiania sportu. Wiem, że jeszcze kilkanaście lat temu osoby mające duże wady wzroku były w zasadzie wykluczone z jego uprawiania ze względu na okulary o grubych szkłach, których noszenie podczas treningu było dość ryzykowne. Teraz na szczeście prawie każdy z nas moze nałożyć soczewki kontaktowe. Nie wiem, czy wiecie, ale nawet osoby z astygmatyzmem mogą nosić soczewki toryczne

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wzrok, a sport?

      Jeśli chodzi o sport, to bardzo lubię biegać i mam przy tym wadę wzroku. Jednak zakładam soczewki kontaktowe i mi wcale to nie przeszkadza. Słyszałam o jakichś specjalnych okularach, ale musiałabym trochę o tym poczytać. Poza tym wspomagam wzrok suplementem o nazwie Nutrof Total . Zawiera niezbędne witaminy i mikroelementy, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia.

      Skomentuj

             
      Working...
      X