Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tutaj przenosimy konkursy, które są już zakończone.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-07-2016, 08:32
agniecha0210 agniecha0210 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agniecha0210.polki.pl

Zdjęcia: 82
Domyślnie Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

Bez dwóch zdań brakuje ŚWINKI no bo które dziecko nie lubi świnki? Wszystkie je kochają. Kochają z nimi bajki (Świnka Peppa) kochają filmy (Świnka z klasą, świnka w mieście) to urocze zwierzątko podbija serca każdego dziecka
Pamiętam kiedy byłam małą dziewczyną i jeździliśmy na wieś do dziadków potrafiłam całe dnie siedzieć w oborze i mówić do świnek. Tak właśnie nie interesowały mnie kury, krowy, kaczki, konie tylko właśnie świnki dlatego myśle, że powinna dołączyć świnka
ps. jakbym mogła wybrać imię to dałabym jej Rózia Świnka Rózia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2016, 09:28
angela135 angela135 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
angela135.polki.pl

Zdjęcia: 51
Domyślnie Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

Gdy ubranka otulanka pierwszy raz zobaczyłam o koniu śmieszku od razu zamarzyłam, konie dzieci w leczeniu wspierają, rodzice wiele im zawdzięczają. Każdy rodzić dobrze wie ze każdej córeczce koń marzy się
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2016, 16:38
maladula maladula jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maladula.polki.pl

Zdjęcia: 4
Smile Odp: Konkurs "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

W naszej rodzince Lisowskich przyszedł na świat pierwszy synek Wojtuś. Dlatego nasza propozycja na przytulnego zwierzaczka to LISEK !
Rudawy, mięciutki z długą kitą i przyjemnym wyrazem twarzy Chytrusek to świetny przyjaciel dla każdego dziecka i idealny kompan w naszej 'Lisiej' rodzince
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2016, 19:52
zetjazet zetjazet jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zetjazet.polki.pl

Zdjęcia: 2

Ja bym chciala aby pojawila sie tam maskotka Surykatka Lola i mamut Henio
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2016, 21:05
klaudiaa87 klaudiaa87 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
klaudiaa87.polki.pl

Zdjęcia: 157

Moim zdaniem powinny dołączyć do ubranek- otulanek takie zwierzątka:
piesek
świnka morska
chomik
złota rybka
... są to zwierzątka najczęściej wybierane i uwielbiane przez dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2016, 23:46
anusia530 anusia530 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anusia530.polki.pl

Zdjęcia: 2

O-twarcie wnioskuję -

T-ylko pieska brakuje!

U-szka by miał długie i brązowe,

L-śniącą sierść w łatki kolorowe,

A przy tym oczka czarne, bystre.

N-aturalnie potrzebny też ogonek puszysty!

K-otkek, małpka i inne zwierzaki

O-choczo przyjęłyby go do swej paki!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2016, 16:04
aleks1983 aleks1983 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aleks1983.polki.pl

Zdjęcia: 16

Do drużyny Ubranek-otulaczy mógłby dołączyć Kangurek-Kanguś, którego torba pomieściłaby każdą buteleczkę. Dzieci zabierałyby go wszędzie ze sobą,a on w swojej torbie zabierałby przysmaki naszych milusińskich
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2016, 21:15
sylwia181988 sylwia181988 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwia181988.polki.pl

Zdjęcia: 112

Zwierzątko jakie powinno dołączyć do Ubranek-Otulanek według mojego i synka upodobania to poczciwa Kaczuszka. To nasze ulubione zwierzątko. Ma milutkie żółte futerko, słodki zadarty dziobek i wydaje miłe dla uszu dźwięki. Kacperek zapewne jak wiele innych dzieci uwielbia prawdziwe kaczuszki a mając Ubranko-Otulanko w postaci Kaczuszki będzie ją miał cały czas przy sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2016, 09:34
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

A ja patrze na otulaczki zwierzaczki i zastanawiam się dlaczego nie ma jeszcze bo może sie wkrótce pojawi, otulaczek i przyjaciel wszystkich dzieci mianowicie MIŚ.
Kultowa zabawka dzieci na całym świecie zaczynając od naszych przodków po dzisiejsze czasy
To mój wybór nr jeden
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2016, 12:57
Lineczka192 Lineczka192 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Lineczka192.polki.pl

Zdjęcia: 382

Jeśli brakuje jakiegoś zwierzątka do przytulania to zdecydowanie- BORSUCZKA FRANIA!
Piękne czarno białe kolory przyciągną wzrok dziecka od najmłodszych lat, większośc czerni sprawi iz brud codzienny nie będzie tak widoczny,a biały pasek na plecach borsuka będzie autostrada do termometru.
Piękny pyszczek z małymi wąsikami będzie pocieszał i koił ból. Małe cztery łapki będa otulac do snu. A puchaty ogonek połaskoczek mały nosek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania