Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

do kogo podobne jest dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: do kogo podobne jest dziecko

    To się fajnie pozamieniali A w sumie to mogło by być na odwrót. Żeby synek był podobny do mamy a córka do taty. W końcu nie bez powodu mówi się, że córusia tatusia a synuś mamusi heheh Z resztą nie ważne do kogo dziecko jest podobne ważne, że oboje rodziców kocha swoje dzieci bez względu na wygląd.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: do kogo podobne jest dziecko

      u nas corka po urodzeniu wygladala jak miniaturka taty. Pielegniarki nawet nie pytaly go o nazwisko - wiedzialy komu dac nowonarodzoną w ramiona. I tak było przez jakieś 6 miesięcy. Później córka zaczęła przypominać mnie z okresu niemowlęco-dzieciecego aż stała się miniaturką mnie. Także, żartuję sobie, że po prostu wyładniała

      Skomentuj


        Odp: do kogo podobne jest dziecko

        A moja córcia od samego początku to mała kopia tatusia. Jakby chciał to za nic się jej nie wyprze Rodzina i znajomi, jak widzą małą to mnie przepraszają, ale no podobna do taty. Przyznam, że nie bardzo to rozumiem, bo ja nie widzę ani nie mam z tym żadnego problemu. W końcu sama jej tatę wybrałam

        Skomentuj


          Odp: do kogo podobne jest dziecko

          Starszy synuś to mała miniaturka mnie, a młodszy to czysty tatuś. Ciekawe jak ukształtują się Ich charakterki


          Skomentuj


            Odp: do kogo podobne jest dziecko

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            Słyszałam, że po dziadkach dziedziczymy wzrost, co w moim przypadku się sprawdziło. Mój dziadek miał ok. 190 cm wzrostu a ja mam 177 cm, brat 191 cm, a siostra 171 cm. Zarówno ja jak i mój brat przewyższamy naszych rodziców
            Jak byłam w ciązy to mój mąż wyczytał, że po dziadkach dziedziczy się włosy. Mężowi bardzo wypadaja wlosy i ma spore zakola po bokach i ma w zwiazku z tym kompleksy w sumie dlatego szukal informacji o wlosach pod katem naszego dziecka. Akurat i mój i jego tato mają bujne czupryny do dziś, więc córka nie powinna mieć problemu z pięknymi i gestymi wlosami jeśli wierzyć w to dziedziczenie.

            Skomentuj


              Odp: do kogo podobne jest dziecko

              A ja za to słyszałam, że talenty dziedziczy się po pradziadkach, u mnie w rodzinie faktycznie to się sprawdza. Także mam nadzieję, że córka odziedziczy wszystko po swojej babci, bo jest uzdolniona w wielu dziedzinach A z tym wzrostem to też jest coś na rzeczy. W ogóle w sprawie dziedziczenia to podobno co drugie pokolenie.

              Skomentuj


                Odp: do kogo podobne jest dziecko

                Nasz syn to wielka niewiadoma. Jedni mówią, że 100% tatusia, a z kolei inni że 100% mamusi. Według mnie więcej ma z taty niż ze mnie, ale co i jak okaże się pewnie jak trochę podrośnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: do kogo podobne jest dziecko

                  U nas jest sprawiedliwie. Starszy synek to czysta Mamusia, a młodszy to 100% Tatuś Hehe, czasem żartujemy, że każdy ma swoje dziecko


                  Skomentuj


                    Odp: do kogo podobne jest dziecko

                    My właśnie mamy nadzieję, że następne dziecko to będzie córeczka. Wtedy każde z nas będzie miało "swojego" dzieciaczka, jak przystało. Syneczek mamusi i córeczka tatusia

                    Skomentuj


                      Odp: do kogo podobne jest dziecko

                      Moja córeczka to kropla w krople mąż. Gdyby zdjęcia z jego dzieciństwa były w kolorze, to można się pomylić Czytałam, że tak jest często, bo wtedy ojciec chętniej angażuje się w opiekę (czyt. ma pewność, że to jego dziecko), a podobieństwo do mamy przychodzi z czasem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: do kogo podobne jest dziecko

                        wszyscy mówią, ze dzieciaczki są bardzo podobne do mnie, ze jak na nie patrzą to widzą mnioe z dzieciństwa, ale ja tego podobieństwa nie dostrzegam. Patrząc na córkę widzę żonę a na synka jej najmłodszego brata

                        Skomentuj


                          Odp: do kogo podobne jest dziecko

                          Moj synek jest bardzo podobny do taty, wszyscy to potwierdzaja, nawet ja mimo, ze zawsze myslalam, ze po tak malym dziecku nie mozna powiedziec do kogo jest podobne to juz na porodowce powiedzialam mezowi, ze to caly on

                          Skomentuj


                            Odp: do kogo podobne jest dziecko

                            Nasze dziecko jest dokładnie pół na pół. Trudno powiedziec kogo ma w sobie więcej. Osoby trzecie tez nie potrafią tego stwierdzić jednoznacznie

                            Skomentuj


                              Odp: do kogo podobne jest dziecko

                              Gdy dzieciaczki sie urodziły to były bardzo podobne do tatusia, a z czasem jak rosną to się zmieniają, jest okres ze bardziej zapodobują do taty a czasem do mamy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X