Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki na rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki na rozstępy

    Jestem ciekawa czego używacie lub używałysle na ciążowe rozstępy?
    Piszcie proszę o kosmetykach które pomogły wam (waszym zdaniem) zapobiec rozstempom na brzuchu oraz tych które pomogły wam je zwalczyć.
  •    
       

    #2
    Odp: Kosmetyki na rozstępy

    Żadne kosmetyki nie zlikwidują rozstepów,chociażby kosztowały setki złotych-tu pomoże jedynie zabieg hirurgiczny.
    Ja będąc w ciąży smarowałam codziennie brzuszek balsamem nawilżającym i niestety to nic pomogło ponieważ bardzo dużo przytyłam(17 kg) w bardzo krótki czasie i to spowodowało że moja skóra tego nie wytrzymała,miałam ogroooomne rozstępy-dziś po 4 latach są już mniej widoczne ale są,zawsze sie śmieje z tego że wyglądałam jak lampart.Myślę,że to czy ma sie rozstępy czy nie zależy od budowy skóry a nie od tego czy sie smaruje jakimś kremem.Sa kobiety które nie smarują niczym brzuszka a nie mają rozstępów i są takie które wydają mnóstwo pieniędzy na kosmetyki a rozstępy i tak sie pojawiają.



    Dawniej Marti

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kosmetyki na rozstępy

      Alibabka mala wskazowka na poczatek,wpisz w okienku "szukaj " "rozstepy" na ten temat juz duuuzo pisaly dziewczyny...
      Niestety jest tak jak Martyna mowi,kremy troche rozjasnia rozstepy ale ich nie usuna (podobno nie smarowane rozstepy tez bledna z czasem).Ja uzywalam serum musteli i szybko mi sie wszystko rozjasnilo ale dodam ze na brzuchu nie mam jakichs strasznych szram,na bokach bylo troche gorzej ale oglonie nie narzekam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki na rozstępy

        Witam.aby nie przybyło rozstępów w ciąży stosowałam zwykla oliwkę dla dzieci.u mnie przy dwóch ciążach zadziałalo.jest trochę tłusta ale warto .ja jestem z efektów zadowolona.nie polecam żadnych specjalnych kremów tych sprawdziłam mnóstwo.wydawanie dużo pieniędzy bez sensu.




        Skomentuj


          #5
          Odp: Kosmetyki na rozstępy

          Mi pomogło to:
          Perfecta Extra Slim - serum do szybkiej redukcji rozstępów (Dax Cosmetics)

          Tu napisałam recenzję:
          http://www.bangla.pl/opinia-dax-cosm...epow-r4711.htm

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kosmetyki na rozstępy

            Ja nie używałam., Przed porodem leżłam kilka tyg w szpitalu. Tam położne niejednokrotnie mówiły, że to nie zależy od kremów, tylko od dziedziczności. podobno jak matka ma rozstępy, to duża szansa, że córka też będzie miała. Moja nie miała-i ja na szczęście też nie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki na rozstępy

              witam, ja slyszalam , ż epomaga smarowanie oliwką w żelu np. johnson, ale powiem szczerze , ze już mam rozstępy na biuscie, na brzuchu nie mam. Właśnei boję się , że pojawią się na brzuchuu też czy jeszcze macie jakieś rady dla mnie
              Aha powiedzcie mi jak możecie jaki krem z filtrem w ciązy stosować, już mi się pokazały pierwsze przebariwnia na twarzy, mam do tego predyspozycje niestety.

              jestem w 25 tygodniu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki na rozstępy

                Mi po ciąży zostało po kilka kresek na udach, ale teraz juz ich nie widzę...tak więc żadne kosmetyki nie musiały być koniecznością.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki na rozstępy

                  Kosmetyki jedynie spłycają roztępy i powodują, że są one bledsze, ale na pewno nie usuną ich całkowicie. Na pewno najlepszym sposobem na pozbycie się tego problemu są zabiegi. Z tego co się orientuję to najlepszym jest Bi-one, który składa się z czterech faz: peelingu, odżywiania komórkowego, biodermogenezy oraz odzyskiwania równowagi. Widziałam parę zdjęć przedstawiających efekty tego zabiegu i jestem naprawdę pod wrażeniem. Oczywiście należy również wybrać odpowiednią Klinikę, gdzie będziemy mieć pewność, że zabieg zostanie zrobiony perfekcyjnie, na pewno jedną z nich jest klinika La Perla, gdzie właśnie znalazłam najwięcej informacji na ten temat. Moim zdaniem jest to o wiele lepszy sposób na pozbycie się rozstępów, niż używanie różnego rodzaju kremów czy balsamów.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki na rozstępy

                    Napisane przez Chemical Pokaż wiadomość
                    Mi pomogło to:
                    Perfecta Extra Slim - serum do szybkiej redukcji rozstępów (Dax Cosmetics)

                    Tu napisałam recenzję:
                    http://www.bangla.pl/opinia-dax-cosm...epow-r4711.htm
                    Super krem. Moze nie ma zbyt przyjemnego zapachu ale zaraz jak sie tym posmarujesz to czuc ze dziala czuc lekkie mrowienie... pobudza skore

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki na rozstępy

                      Niestety nie ma 100% kuracji na pozbycie się rozstępów. Można je jedynie trochę rozjaśnić, ale usunąć się raczej nie da. Chyba, że laserowo. Domowe sposoby to peeling, masaż zimną wodą i gąbką i wcieranie dobrego kremu lub balsamu na rozstępy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki na rozstępy

                        Masaż zimna - gorąca woda. Peeling z Perfecty i balsam z Musteli.

                        Skomentuj


                          #13
                          Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                          Sama nie mam rozstępów, ale dorastający syn moich znajomych, który szybko rośnie - ma na całych plecach! Pediatra polecił im tylko normalne nawilżanie skóry, ale który chłopak by się chciał smarować balsamem :/ Możecie cos polecić?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                            Mnie niestety też dopadła ta przypadłość i po ciąży smarowałam rozstępy różnymi kremami i z czasem zbladły.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                              Ja smarowałam oliwką taką dla dzieci brzuch w pierwszej ciąży i teraz też smaruję, niestety zapomniałam ze rozrastam się także w piersiach i udach i ich nie smarowałam oliwką tylko zwykłym balsamem i mam rozstępy a na brzuchu ani jednego, wiec myślę że ta oliwka działa.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X