Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiaciarnie internetowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kwiaciarnie internetowe

    Korzystałyście może kiedyś z internetowych kwiaciarni? Warto zamawiać kwiaty przez internet, czy lepiej kupić w normalnej kwiaciarni?
  •    
       

    #2
    Odp: Kwiaciarnie internetowe

    W kwiaciarniach internetowych często ceny są niższe, niż w tradycyjnych kwiaciarniach, a poza tym można na nich przejrzeć nawet setki różnych kwiatów, także osobiście wolę internetowe. Ostatnio zamawiam bukiety, kwiaty i różne kompozycje w sklepie http://floralconceptstore.pl - mają tam całkiem spory wybór.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kwiaciarnie internetowe

      W pobliżui mam tyle kwiaciarni, że nie muszę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kwiaciarnie internetowe

        Obecnie jest bardzo dużo ofert kwiaciarni internetowych, więc myślę że jak wpiszesz kwiaciarnia internetowa w google to pokaże ci mase ofert.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kwiaciarnie internetowe

          Dobrego dostawcę kwiatów znajdziecie w sklepie https://www.flora-go.com/ Mają tam dobrej jakości rośliny, ładne, zdrowe no i do tego bardzo przyzwoite ceny. Zamówienie realizują bardzo szybko. Ogółem po prostu solidna, profesjonalna firma.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kwiaciarnie internetowe

            A ja jestem dziwna, nie lubię kwiatów. jeśli już mam dostawać jakieś zbliżone do kwiatów prezenty, zdecydowanie wolę jakieś tego rodzaju bukiety ręczników albo coś równie praktycznego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kwiaciarnie internetowe

              Nigdy nie korzystałam, ale wiem, że istnieją, widać jest takie zapotrzebowanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kwiaciarnie internetowe

                Dzięki za wszystkie sugestie ) Od siebie polecę jeszcze bukiety ślubne Warszawa

                Skomentuj

                       
                Working...
                X