Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najpiękniejsze miejsce na ziemi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Najpiękniejsze miejsce na ziemi?

    Moim zdaniem najpiękniejszym miejscem na Ziemii jest Meksyk a dokładnie Tulum. Oczywiście nie byłam jeszcze w wielu miejscach więc wszystko się może zmienić. Jednak plaże w Tulum oraz widok na piramidy od strony oceanu to coś pięknego. Słońce które świecie 365 dni w roku a temperatura nie spada poniżej 30 stopni. Coś pięknego

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Najpiękniejsze miejsce na ziemi?

      Napisane przez braven Pokaż wiadomość
      Moim zdaniem najpiękniejszym miejscem na Ziemii jest Meksyk a dokładnie Tulum. Oczywiście nie byłam jeszcze w wielu miejscach więc wszystko się może zmienić. Jednak plaże w Tulum oraz widok na piramidy od strony oceanu to coś pięknego. Słońce które świecie 365 dni w roku a temperatura nie spada poniżej 30 stopni. Coś pięknego
      Temperatura powyżej 30 stopni to spore wyzwanie by było dla mnie. Do Meksyku chętnie bym pojechała, ale chyba nie w tym życiu, bo wycieczki okropnie drogie. Japonia, Afryka, Australia, jest wiele pięknych miejsc, które niestety pozostaną chyba w sferze marzeń.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Najpiękniejsze miejsce na ziemi?

        Dla mnie najpiękniejszym miejscem jest pałac Tadź Mahal.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Najpiękniejsze miejsce na ziemi?

          Na świecie jest wiele pięknych miejsc ja bym nie umiała wybrać tego jednego jedynego.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Najpiękniejsze miejsce na ziemi?

            O rany, a ja nie jestem w stanie napisać jakie to miejsce. Każde jest na swój sposób piękne - plaże Tajlandii są bajeczne, Indie to najbardziej kolorowy kraj świata, Nepal jest otoczony cudnymi 8-tysięcznikami, Amazonka aż kipi zielenią a polska wieś jest tak uroczo swojska, że może nawet trafić na nr 1

            Skomentuj


              #36
              Odp: Najpiękniejsze miejsce na ziemi?

              Chyba dla każdego z nas może to być inne miejsce. Jak dla mnie takich miejsc jest kilka, wśród nich jest na pewno Praga i Marmaris.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X