Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Woda dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Woda dla dziecka

    Witam,
    czy podajecie swoim maluszkom wodę do picia? Wiecie jaki skład powinna mieć odpowiednio zbilansowana woda przeznaczona dla naszych najmłodszych oraz dlaczego tak istotne jest wprowadzenie do jadłospisu naszego maleństwa naturalnie czystej wody?

    Jako ekspert wody źródlanej Mama i ja chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące doboru wody dla dzieci i mam karmiących. Zapraszamy do dyskusji
  •    
       

    #2
    Odp: Woda dla dziecka

    napewno moja córcia będzie piła wodę a nie jakieś soki słodzone

    Skomentuj


      #3
      Odp: Woda dla dziecka

      Wodę Mama i ja osobiście uwielbiam
      Mojej córci podaję wodę. Przyzwyczaiłam ją do tego od maleńkości. Czasem też pije soczki dla dzieci rozcieńczone pół na pół z wodą.



      Skomentuj


        #4
        Odp: Woda dla dziecka

        Moja Olka jak była mała i nieswiadoma smaku też piła czystą wodę teraz spija literami Veroni Mineral grejfrutowa lub brzoskwinia


        Skomentuj


          #5
          Odp: Woda dla dziecka

          Bardzo istotne jest wyrobienie u naszych maluszków nawyku picia czystej wody źródlanej. Słodzone napoje i smakowe wody zawierają często sztuczne składniki, konserwanty i barwniki, a co gorsza cukry prowadzące do wzrostu ryzyka wystąpienia próchnicy i nadwagi nawet u najmłodszych pociech. Czysta woda jest najlepszą alternatywą – zaspokaja pragnienie i nie wpływa negatywnie na zdrowie dziecka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Woda dla dziecka

            bardzo lubię pić wodę i całą ciąże i czas karmienia piersią to była u mnie podstawa i dzieci tez od małego dostawały wodę i bardzo ją lubią pić woda musi być oczywiście niegazowana i z obniżoną zawartością minerałów w szpitalu dostałam pudelka z różnymi próbkami wśród nich była tez woda mama i ja i bardzo mi smakowała i czasem ją kupuje ale pijemy tez inne wody dobre dla dzieci w ciągu dnia nasze dzieciaki pija i soczki,kompoty,herbatkę ale woda to podstawa a w nocy tylko woda a w upały to nawet sami wołają o wodę bo lepiej gasi pragnienie dobra woda zdrowia doda więc pijemy wodę

            Skomentuj


              #7
              Odp: Woda dla dziecka

              Ja uważam, że dziecko jeśli tylko może i akceptuje smak wody to powinno być wodę, a nie słodzone napoje, soczki i herbatki, dlatego że przyzwyczaja się do słodkiego i w przyszłości będzie mieć problem z zaakceptowaniem innych smaków. Ja osobiście z synkiem mam problem żeby zaakceptował smak wody, zazwyczaj delikatnie mu ją zabarwiam żeby chciał się napić. Ale staram mu się nie dawać niczego co słodkie. Strasznie mnie denerwuje stwierdzenie mojej mamy, dlaczego nie dosładzam synkowi tego czy tego, dlaczego nie daję mu polizać czekolady, bla bla. Nie i tyle i nikomu nic do tego Pozdrawiam

              Skomentuj

                     
              Working...
              X