Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytnie o smartfon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pytnie o smartfon

    Mam zamiar kupic synowi pierwszego smartfona. Nachodzi mnie jednak pewna mysl, co zrobic jak by go zgubil gdzies? Czesto jest bardzo zamyslony i potrafi zostawiac rzeczy w roznych dziwnych miejscach.
  •    
       

    #2
    Odp: Pytnie o smartfon

    Jesli mialabym cos Ci poradzic .. to moze nie rzucaj sie na jakis najdrozszy model. Wiem o czym doskonale mowisz, mlodziez teraz nie patrzy na nic przez co czesto takie gadzety jak smartfon laduja w serwisie z potluczonym ekranem .. a Ty rodzicu placz i plac za naprawe. Przy tanszej opcji w stylu 500-600 zloty nie bedzie az tyle stresu. W kwestii poszukiwania telefonu jest pare mozliwosci. Nie wiem czy sie orientujesz ale teraz praktycznie wszystko ma wbudowany w sobie czujnik gps .. czy to bedzie smartfon, czy smartwatch, czy nawet laptop. Pozwala to na zdalne identyfikowanie sprzetu w razie jakby wlasnie sie zagubil. Potrzeba jedynie do tego jakiegos programu badz tez uslugi ktora pozwoli nam tym wszystkim zarzadzac. W sieci jest kilka ciekawych pomyslow jak znajdź mój telefon przedstawionych w formie artykulu. Podstawa jest miec wykupiony pakiet internetowy poniewaz wszystko dzieje sie zdalnie. Dodatkowo mozesz nawet wyczyscic zawartosc smartfona jesli wpadlby w niepowolane rece. Technika robi cuda

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pytnie o smartfon

      hej, myślicie, żę warto kupić nowego iphone?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pytnie o smartfon

        Jezeli nie wiecie jaki smartfon wybrac, ktore smartfony sa lepsze/gorsze, jaki ma najlepszy stosunek jakosci do ceny - to polecam odwiedziny tutaj: https://komorkomat.pl/

        To mozna powiedziec, takiego rodzaju porownywarka - ale telefonow komorkowych. Wszystkie fajnie opisane, mozna robic ich 'bitwy' i wtedy latwo wychodzi, ktory jest lepszy. Aktualne dane techniczne i ceny, fajna sprawa.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pytnie o smartfon

          Ja jestem wierna Samsungom.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pytnie o smartfon

            Zawsze można mu kupić coś używanego. Jak przez rok nie zgubi, ani nie zniszczy to potem coś lepszego
            00

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pytnie o smartfon

              Im później kupisz tym lepiej. Jak już kupisz, ubezpiecz, na wypadek stłuczonej szybki co będziesz mieć na 100 procent i tak dalej. Jak syn jest ogarnięty będzie sam telefonu pilnował, a jak nie, to lepiej niech nie bierze go za każdym razem na dwór

              Skomentuj

                     
              Working...
              X