Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sport to zdrowie :)

    Dziewczyny, uprawiacie jakiś sport, żeby mieć ładną sylwetkę lub wrócić do takiej po ciąży?

    Ja lubię bieganie, ale chciałabym spróbować też czegoś innego. Coś polecacie fajnego?
  •    
       

    #2
    A chodzicie na basen? Ja lubię pływać, ale czasem mam jakieś napady obrzydzenia, jak widzę kogoś kto mi się nie podoba fizycznie (np. mam wrażenie że niekoniecznie dba dokładnie o higienę) i wtedy mam wątpliwości czy wejść do wody??? Jednym słowem czego oczy nie widzą...

    Skomentuj


      #3
      To prawda, ja też mam pewne obawy jak chodzę na basen... Ale z drugiej strony, to człowiek nigdzie w zasadzie w tego typu miejsca publiczne by nie poszedł???

      Skomentuj


        #4
        No właśnie nie dajmy się zwariować z tymi basenami... Potem zawsze trzeba się po prostu dokładnie obmyć prysznicem. Ja jeszcze nic złego z basenu nie przyniosłam... odpukać.

        Skomentuj


          #5
          A joga? Teraz taka modna i "czysta"

          Skomentuj


            #6


            Ale od uprawiania jogi raczej nikt nie schudnie, chyba, ze stanie sie wegetarianinem i bedzie bardzo pilnowal diety))
            Ja niestety nic nie robie ze swoim cialem nad czym boleje czytajac takie watki
            D

            Skomentuj


              #7
              Rower byłby jeszcze niezły, ale niestety już niedługo... zima za pasem

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a spacery z naszymi pociechami? polecam spakowac plecak, zrobic do termosu ciepla cherbate i ruszyc na zwiedzanie najblizszego lasu czy parku! a kazdy zakatek swojego osiedla znacie? codziennie mozna wydluzac spacery!
                Pozdrawiamy!

                Skomentuj


                  #9
                  tenis i pływanie staram się nie przyglądać kąpiącym

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez coco Pokaż wiadomość
                    A joga? Teraz taka modna i "czysta"
                    Joga jest fajna zwłaszcza przy problemach ze złym stanem ducha, samopoczuciem. Jak łapie jesienna deprecha, to warto udać się na takie zajęcia.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sport to zdrowie

                      Ja uwielbiam rower! W zimie gorzej bo nie ma warunkow w zimie cwicze w domowych warunkach

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sport to zdrowie

                        Ja niestety nie mam za dużo czasu ale zawsze rano znajdę chwile na jogę Joga sprawia, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej, moje ciało odzyskuje sprężystość utraconą wraz z upływem i brakiu ruchu. To dzięki niej odzyskuję sprawność ciała i radość ducha, a do ćwiczeń nie potrzeba wiele mate można kupić wszędzie ja kupiłam tutaj http://jogastyl.pl/pol_m_Maty-do-jogi-157.html, ale pamiętam swoje początku na dywanie trzeba mieć trochę zaparcia w sobie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sport to zdrowie

                          Ja uwielbiam rower, ale teraz jesienią i później zimą partner namawia mnie na basen, na areobik wodny, ale nie wiem czy warto?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sport to zdrowie

                            Ja lubię ćwiczyć z Chodakowską

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sport to zdrowie

                              A czy zawsze pamiętacie o rozciąganiu...? Ja nie mało czasu spędzam przed komputerem, i bez rozciągania z pewnością bardzo bym cierpiała. Większość ćwiczeń "znam" z Internetu, choć czasami odwiedzam fitness club.
                              Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X