Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

8 miesiac-przeprowadzka do innego miasta!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    8 miesiac-przeprowadzka do innego miasta!

    Maz dostal nowa lepsza prace, i z tego sie cieszymy, ale musimy sie przeprowadzic bo teraz jest za daleko do pracy.
    Wiem ze przy przeprowadzce trzeba wszystko spakowac wsadzic do auta a potem rozpakowac...tylko ze ja jestem w 30 tygodniu ciazy i boje sie ze padne na pysk albo urodze w trakcie przeprowadzki.
    Jednak w gre nie wchodzi pozniejsza przeprowadzka z noworodkiem!
    Czuje pustke w glowie i lekki stres, nawet narazie porodu sie tak nie boje!
    Doradzcie jak najsprawniej mam to zrobic bo jakos nie czuje sie pewnie, wrecz mam pustke w glowie jak, kiedy sie pakowac...przeprowadzka najwczesniej za tydzien a najpozniej za dwa!
    Normalnie sie boje potrzebuje jakiejs rady otuchy albo czegokolwiek... chyba nawet podzielic sie stresem, bo jzu mi lepiej jak to napisalam.
    A tyle tych gratow do przewiezienia, cuchow....a potem poukladanie 'uwicie gniaza' w nowym miejscu tuz przed porodem...ehhh

    #2
    Znam ten bol. sami sie przeprowadzalismy, jak bylam w 7 mies. ciazy. nie powiem lekko nie bylo. na szczescie nie mielismy duzo rzeczy, bo zmienialaismy meble i musielismy na nie poczekac po przeprowadzce. Wiedzialam, ze mne moglam sie przemeczac, no bo to roznie bywa. Cala ciaze staralam sie byc aktywna fizycznie, pracowalam do 7 mies., no ale jak to przy przeprowadce duzo balaganu i mnostwo roboty. Pomogli nam znajomi i to bardzo pomogli. Oczywiscie w srodku juz sama wszystko urzadzalam, ale przewiezienie tych wszystkich rzeczy i wniesienie do mieszkania zostawilam chlopakom. Poszlo bardzo sprawnie i bez problemow.
    Wiec radze popytac znajomych, na pewno pomogo. No i przeciez kobiecie w ciaży sie nie odmawia
    bedzie dobrze, bez pospiechu i szalenstw. mysl, ze to Ty i malenstwo jestescie najwazniejsi w calym tym zamieszaniu. Ty masz jedynie wydawad dyrektywyco i jak. Zreszta jak sie przemeczysz, to dzidzi Ci da popalic. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok.pozdrawiam.
    FRANEK 16.08.2008

    Skomentuj


      #3
      Odp: 8 miesiac-przeprowadzka do innego miasta!

      Przeprowadzka to nie lada wyzwanie. Warto "zdjąć sobie z głowy" większość rzeczy z nią związanych i wszystko powierzyć specjalistom. My ostatnio szukaliśmy niedrogich przeprowadzek w Krakowie i ten cennik usług wydał nam się ok. Firma też wydaje się rzetelna i solidna.

      Skomentuj

             
      Working...
      X