Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spacerówka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Spacerówka

    Ja ostatnio straciłam głowę dla teutonii. Podobają mi się modele spirit3, fun system i jeszcze jeden, ale nie pamiętam nazwy.
    Ogladam wózki na allegro, a mąz na mnie patrzy krzywym wzrokiem. Mam już dwa, a on się boi że jakiś trzeci kupię...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Spacerówka

      To ja tak ubranka dla dzieci przeglądam i ... foteliki samochodowe.

      Skomentuj


        Odp: Spacerówka

        kol ma teutonie chyba mistral s czy jakos tak z przekladana raczka i mimo ze mlody ma niecaly rok chce ja juz sprzedac - jednak nie iwem czy dlatego ze sie ta ciezko wklada do sedana (bo trzeba wjmowac kola) i jej prawie nie uzywaja.

        Skomentuj


          Odp: Spacerówka

          Ja ostatnio zakochałam się w teutonii.
          Pdobają mi się modele spirit3, fun system i trzeciego nazwy nie pamietam.
          Oglądam wózki na allegro, a mój maż ptrzy spod byka, bo mam już dwa i boi się, że coś mi strzeli i trzeci kupię.

          Skomentuj


            Odp: Spacerówka

            Nie wiem co się dzieje. Napisałam post, ale otem go nie widziałam, zupełnie jakby się nie wklei, więc napisałam znów i tym razem widzę oba. eh....

            A! Ten trzeci to był właśnie mistral s.
            Szkoda, ze takie drogie i ze koła mają nie pompowane.

            Skomentuj


              Odp: Spacerówka

              Nie,nie.
              Ten mistral s mi się w ogóle nie podoba.

              Skomentuj


                Odp: Spacerówka

                I jeszcze cosmo, też jest fajny. A mistral zależy z jaką gondolą. Podobaja mi sie te gondole z uchwytem w budce, takie jak ma xlander. Bo zauważyłam, że mistrale można kupić z różnymi gondolami.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Spacerówka

                  Napisane przez Martuska82 Pokaż wiadomość
                  Szczerze ci powiem, ze ja synka wkładałam w fotelik kilka razy, a na stelażu wózka był jeszcze rzadziej - nie mamy auta, rodzinę mamy w zasięgu godzinnego spaceru, na zakupy też niedaleko. Zastanawiam się nawet czy zakup adapterów miał sens.
                  A jaki masz mutsy? Ja mam fioła na punkcie wózków i każdą mame wypytuję.
                  Ja miałąm już kilka wózkó z racji ż emam 3 dzieci i mutsy urban rider to najlepszy wózek jaki sobie można wymarzyć (cho ma wady) Bo nie ma wbudowanej moskitiery w gondoli i spacerówce nie ma fili prziwdeszczowej wbudowanej i w standardzie nie ma dużego kosza na zakupy trzeba dokupować
                  ja mam w wersji silver joy
                  gondola dość mała ale już od 3 tyg w spaerówce jesteśmy bo małą już siada więć bezpieczniej
                  miałam wcześńiej chicco (odradzam na polskie drogi mi urwało sie kółko) i skrętne koła są dla mnie męczące skrętna oś (choć wymaga wprawy) jest lepszym rozwiązaniem
                  fakt jest to duża soacerówka ale łądnie składa sięna płasko a sposób wyjmowania i zakładania kól w żadnym wóżku nie widziałąm tak banalnego
                  siedzisko mogłoby być szersze budka bardziej się naciągać
                  ale idealnego wóżka nie znajdę chyba nigdy takiego na 6+

                  a zappik ja go lubię jak nie muszęgo rozkładać


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Spacerówka

                    W xlanderze kółeczka tez sie banalnie zdejmują, też sie fajnie składa, a ma skrętne koła. Skrętnej osi troche sie obawiam, bo słyszałam, ze cieżko jest przy cofaniu wózkiem. Ogólnie mutsy mi się podobają, ale włanie ta oś. :/

                    Skomentuj


                      Odp: Spacerówka

                      Ja też jeżdżę x-landerem i jestem jego zdecydowanie zadowoloną użytkowniczką! ;-) Ja mam model x-a, ale podoba mi się też x-go, bo w sumie jest dośc lekkie, składa się jak parasolka, a siedzisko ma duże jak w normalnej spacerówce. Jeżeli chodzi o x-a to dla mnie najfajniejsze jest ta mega mocna rama, i dobre siedzisko. Przynajmniej dzieckiem nie trzęsie a każdym wyboju.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Spacerówka

                        A mi się podoba klasyczna spacerówka :-) http://www.navington.com/img/big/571.jpg
                        albo scooner też fajny, chociaż to już typowa miejska spacerówka, ale jak dla mnie super zgrabniutki wózeczek

                        Skomentuj


                          Odp: dobra spacerówka?!?

                          Tutaj masz link do sklepu gdzie są tanie wózki dziecięce. Problem polega tylko na tym, że sklep nie prowadzi sprzedaży przez net więc trzeba by się wybrać do W-wy i kupić na miejscu…
                          Wynajem autokaru i przewóz osób - GP Lines
                          Polecam sklep dla dzieci http://scandinavianbaby.pl/
                          ___
                          Kawiarnia Cafe - Zaparz kawę jak barista

                          Skomentuj


                            Odp: dobra spacerówka?!?

                            Navingtony mozesz obejrzeć w pierwszym uśmiechu w częstochowie, bo tam mają naprawdę duży wybór, wszystkie modele na miejscu, ceny dobre, aktualne oferty. A potem można do domu przez neta zamówić i przy okazji z promocji skorzystać!

                            Skomentuj


                              Odp: dobra spacerówka?!?

                              Bugaboo frog- sprawdza sie u nas juz przy drugim dziecku

                              Skomentuj


                                Wózek parasolka

                                Jaki wózek typu parasolka kupić? Gdzie najtaniej kupie taki wózek?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X