Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oblizywać dziecku smoczek ,albo łyżeczkę, czy nie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    całkowicie się zgadzam co do oblizywania smoczków itd to w domu staram się myć ale poza domem no niestety trzeba oblizać a co do jedzenia to uważam ze nie ma sie co patrzeć na te schematy jak żywic dziecko każde je to co mu smakuje ja mam córcie 9 m-cy i bardzo zajada się barszczem białym czerwonym ogórkową , pomidorowa nic jej nie jest po zupkach dobrze się czuje to dlaczego ma ich nie jeść

    Skomentuj

    •    
         

      Jestem całkowicie przeciwna oblizywaniu smoczków. A glamania jedzenia przez mamę i takiego "wstępnie przetworzonego" podawania dziecku, to już w ogóle jak dla mnie horror.
      Smacznego!

      Skomentuj


        ja oblizuję

        ja oblizuję smoczek mojego dziecka i nie widzę w tym nic strasznego, lekarz mojej córeczki powiedział że mogę że to nie jest złe, a po za tym to moja córeczka ma smoka przypiętego do ubranka i bardzo rzadko ląduje na ziemi.
        Czym dla mężczyzny pole bitwy, tym dla kobiety rodzenie dzieci.

        Skomentuj


          lyjg1113 czy moglbys/moglabys nie zasmiecac forum ?

          Skomentuj


            Malwinka2007 poważnie zadałaś pytanie pediatrze w stylu:
            "Mogę oblizywać dziecku smoczek ??"

            Skomentuj


              Napisane przez lyjg1113
              在你身边每天都有陪你的外国朋友 每天轻松锁定25分钟通过网络一对一 的与 外教进行真人对话学习,在 短时间内就可以提高你流利讲英语的能力,针对不同层次的英语爱好 者可以随时随地的畅通学习.             最新、最有效率的学习方式 学习英语不需要间接的学习工具 ,你可以直接和外教一对一 的进行学 习.21世纪最具潜力的学习模式 ,让你的电话英语 和在在线培训 从从此不再沉默.      
              sorki, ale po co sie udzielać skoro nikt nie rozumie?????????????????
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                Napisane przez lyjg1113
                在你身边每天都有陪你的外国朋友 每天轻松锁定25分钟通过网络一对一 的与 外教进行真人对话学习,在 短时间内就可以提高你流利讲英语的能力,针对不同层次的英语爱好 者可以随时随地的畅通学习.             最新、最有效率的学习方式 学习英语不需要间接的学习工具 ,你可以直接和外教一对一 的进行学 习.21世纪最具潜力的学习模式 ,让你的电话英语 和在在线培训 从从此不再沉默.      
                Chyba ktoś chce sobie postów nabic

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kinga smoczek ma przypiety a w domu myje

                  Skomentuj


                    Napisane przez lyjg1113
                    在你身边每天都有陪你的外国朋友 每天轻松锁定25分钟通过网络一对一 的与 外教进行真人对话学习,在 短时间内就可以提高你流利讲英语的能力,针对不同层次的英语爱好 者可以随时随地的畅通学习.             最新、最有效率的学习方式 学习英语不需要间接的学习工具 ,你可以直接和外教一对一 的进行学 习.21世纪最具潜力的学习模式 ,让你的电话英语 和在在线培训 从从此不再沉默.      
                    co to ma być!!!!???

                    Skomentuj


                      Krzaczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja daje dziecko wszytskiego sprobowac,jest zdrowe nigdy nie chrowaloi przybiara normalnie ne wadze.
                        kazda matka robi jak uwazai jest odpowiedzilna za swojego malucha

                        Skomentuj


                          Ja oblizuje i nie widze w tym nic złego!! Jednak nikomu więcej na to niepozwala!!

                          Skomentuj


                            Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                            Ooo i jeszcze jedna mysl mi się nasunęła....

                            A jak myślicie co robią mamy dając np bezzębnemu dziecku
                            parówkę albo kotleta.
                            Ja nie karmię syna daniami nieprzeznaczonymi do jego wieku,
                            ale są mamy które szybko wprowadzają "dorosłe"
                            pokarmy niemowlętom. Pewnie też mielą w swoich ustach
                            jedzenie.
                            To jest raczej lekkie przegięcie bo jak to dziecko ma je zmielić a potem przetrawić?? Takim mamom polecam bajke "Magiczny autobus" tak dokładnie opisali co się dzieje po zdjedzeniu czegkolwiek!! Jednak trzeba brać małą poprawke że nie codzi tu o większe ale maleńskie dziecko!!

                            Skomentuj


                              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                              Malwinka2007 poważnie zadałaś pytanie pediatrze w stylu:
                              "Mogę oblizywać dziecku smoczek ??"
                              Tak zapytałam z reszta ona sama widziała że smoczek upadł a ja go oblizałam, powiedziała że tak.
                              Czym dla mężczyzny pole bitwy, tym dla kobiety rodzenie dzieci.

                              Skomentuj


                                Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                                To jest raczej lekkie przegięcie bo jak to dziecko ma je zmielić a potem przetrawić?? Takim mamom polecam bajke "Magiczny autobus" tak dokładnie opisali co się dzieje po zdjedzeniu czegkolwiek!! Jednak trzeba brać małą poprawke że nie codzi tu o większe ale maleńskie dziecko!!
                                Skoro nie ma zębów to jasna sprawa, że nie zmieli a co za tym idzie
                                nie są to potrawy dla dziecka

                                Malwinka no to gratuluję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X