Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o siebie młodej mamy.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

    U mnie z dbaniem o siebie po porodzie jest jak przed właściwie Przyanmniej raz w tygodniu organizuję sobie dłuższą kąpiel relaksacyjną. Robię makijaż i czeszę się jak zwykle - bez zmian. Do fryzjerki chodzą jak wcześniej. Mam tylko mniej czasu na ubieranie się, ale jakoś sobie radzę

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

      Ja też staram się znaleźć czas na to by o siebie zadbać, choć na początku przy dwójce małych dzieci było to nie raz bardzo trudne. Wymaga to dobrej organizacji. Z każdym dniem jest jednak coraz łatwiej


      Skomentuj


        #33
        Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

        To prawda. Zazwyczaj o sobie zapominamy, bo na to już czasu brakuje.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

          Jak się jest w domu z dzieciakami to, jak dla mnie, bez sensu jest noszenie eleganckich ciuchów i makijażu. Tylko jak gdzieś wychodzę lub gdy przyjmuję gości.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

            Dbać o siebie trzeba zawsze, niezależnie od wszystkiego. Oczywiście przy dziecku jest mniej czasu, a cała uwaga jest poświęcona jemu, ale mimo wszystko, nie ma co się zaniedbywać.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

              Na początku to własnie jest trudne, ale jak już na początku sobie odpuścimy to potem ciężko się zmobilizować. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, nie mozemy zapominać o sobie

              Skomentuj


                #37
                Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                Jak się jest w domu z dzieciakami to, jak dla mnie, bez sensu jest noszenie eleganckich ciuchów i makijażu. Tylko jak gdzieś wychodzę lub gdy przyjmuję gości.
                Ja w domu nigdy nie nosiłam nic lepszego niż wygodny dres albo leginsy i podkoszulek, bo dla mnie to najwygodniejsze jest. Jak tylko wracam do domu pierwsze co robię to przebieram się. Z makijażem też tak mam, że do wyjścia z domu albo ew przyjścia gości nie maluję się, bo nie widzę potrzeby, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nawet po porodzie wyjść bez codziennego makijażu i w byle czym tzn na spacery z córką ubieram tenisówki, czasem wybieram leginsy i jakąś koszulę żeby było wygodnie, ale zawsze tak żeby to wyglądało dobrze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                  Ja ostatnio zafundowałam sobie masaż. Coś wspaniałego... zainwestowałam też w dodatki, by nie zmieniać całej garderoby. Dobry pomysł to chusty wiosenne , zakupiłam dla mnie i siostry, mała rzecz, a cieszy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.



                    Co wy na to? Świetnie wyglądają, prawda?
                    To od Merg, 160 zł, wysokie, kolorek super.
                    Ale czy praktyczne? Miałyście takie?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                      Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość


                      Co wy na to? Świetnie wyglądają, prawda?
                      To od Merg, 160 zł, wysokie, kolorek super.
                      Ale czy praktyczne? Miałyście takie?
                      Nie miałam ale ładnie wyglądają choć pewnie nie są za wygodne ze względu na szpilkę i to dosyć wysoką ;/ ja nie mogłabym w nich biegać za rocznym dzieckiem lub ewentualnie je jeszcze nosić na ręku ale na wyjście z mężem np. na kolacje to rewelacyjne nie powiem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                        Napisane przez sarra35
                        Faktycznie bardzo ładne buty, choć zdecydowanie nie dla mnie. Bądź co bądź myślę sobie, że młoda mama powinna dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także i wygląd, z resztą wszystkie kobiety powinny o tym pamiętać. Dlatego też myślę sobie, że fajną opcją było skorzystanie z porad osobistej stylistki. Można to zrobić np. w Warszawie http://nikitina.pl/ , przy czym możemy się od niej dowiedzieć, w czym wyglądamy dobrze, a co jednak nie stawia nas w korzystnym świetle.
                        Gdybym miała duzo pieniędzy z pewnością zasięgnęłabym porady stylistki a tak to muszę się zdać na swoim guście i tym w czym dobrze wyglądam bo nie oszukujmy się takiej stylistce trzeba sporo zapłacić a za te pieniążki miałabym już jakieś ciuszki choć ostatnio idę z zamiarem zakupu czegoś dla siebie a wracam z ubraniami dla córki

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                          Chcę się z wami podzielić moim nowym odkryciem. Polecam wam sieć przychodni Synexus. Oferują oni nie tylko badania kliniczne katowice ale także bezpłatne badania kontrolne !

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                            Dla mnie ostatnim odkryciem jest bez wątpienia makijaż Make–up no make-up. Delikatna, rozświetlona, naturalna i świeża - tak codziennie może wyglądać cera każdej z nas. Nawet jeśli skóra twarzy jest skłonna do wyprysków, przebarwień czy mamy za sobą nieprzespaną noc. Sposobem na promienny i zdrowy wygląd, bez efektu maski, jest make-up no make-up. Jest tak subtelny, że niemal nie zauważalny. Ale świetnie podkreśla atuty i ukrywa niedoskonałości. Ze strony https://lirene.pl/make-up-no-make-up/ dowiecie się jak wykonać go kro po kroku.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                              ja to powiem szczerze, ze naprawdę na palcach jednej ręki mogę zliczyć, jak mogłam usiąść i sobie spokonie chociażby paznokcie pomalować. Zaczęłam się czuć mega nieatrakcyjna. Na szczęście mój partner to wyczuł wykupoł mi zabiegi w http://salonlibra.pl/. teraz chodze co kilka tygodni na poprawianie rzęs. czuję się świetnie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                                Na dodatkowe atrakcje może zabraknąć czasu, ale ja zawsze staram się zdrowo odżywiać. Odpowiednia dieta, witaminy - to wszystko może odjąć lat

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X