Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

    Jednak nie wiem jak miałabym wycisnąć sobie sok np z marchewki bez sokowirówki? Uważam ten sprzęt akurat za bardzo pomocny i przydatny, tylko trzeba poszukac dobrego.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
      Jednak nie wiem jak miałabym wycisnąć sobie sok np z marchewki bez sokowirówki? Uważam ten sprzęt akurat za bardzo pomocny i przydatny, tylko trzeba poszukac dobrego.
      No nasze babcie sobie jakoś radziły.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
        Blender i wyciskarka do owoców (multiquick) u mnie królują.
        Tylko jakiego rodzaju wyciskarki? Bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jak używa wysokoobrotowych wyciskarek do soków to pod wpływem temperatury, która uwalnia się z noży witaminy ulegają degradacji i to nie jest zbyt dobre. Co nie zmienia faktu, że z samymi wyciskarkami się zgadzam, ale jeśli już to coś w tym stylu - http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki...-dwuslimakowe/ sok z warzyw czy owoców wyciśniętych w ten sposób smakuje naprawdę zupełnie inaczej. Zawsze można pokombinować i poprosić o coś takiego na gwiazdkę.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

          Wyciskarka do soków to dobry pomysł, jeśli ktoś jeszcze nie ma. My ostatnio sprawiliśmy sobie ekspres do kawy firmy Krups ea9010. Po prawdzie to namówiłam męża na zakup, bo można powiedzieć, że jestem uzależniona od kawy Wybieraliśmy spośród kilku ekspresów i przekonał nas ten model, bo robi kilkanaście rodzajów kaw mlecznych. Zaskoczył nas też pozytywnie automatyczny system spieniania mleka. Fajne jest to, że dysza najpierw podgrzewa mleko, a potem je spienia. I czyści się automatycznie. No i w ogóle przyjemne jest to, że pachnie kawą w kuchni. To mój pierwszy ekspres, stąd taka fascynacja

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

            Lista jest spora
            Ja np. uwielbiam dokupować do kuchni różne gadżety w stylu tych: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze/. Nie da się ukryć, że większość z nich ułatwia nam życie
            Ale prawda jest taka, że na upartego można się obejść bez tego, wszystko to kwestia chęci i czasu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

              gadżety do kuchni są fajne ale później gdzie to wszysztko trzymać ale co niektóre to bardzo praktyczne są

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                ja bardzo sobie cenię robot kuchenny, robię nim prawie wszystko: http://www.euro-agdrtv.pl/roboty-kuchenne-ranking-301

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                  Moim zdaniem ważnym urządzeniem w kuchni młodej mamy jest urządzenie do gotowania na parze, a przede wszystkim blender. Bardzo ułatwiają one życie i pozwalają przyrządzić zdrowe, pożywne obiadki dla całej rodziny.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                    Tak prawdziwy parowar to bardzo by mi się przydał bo jak na razie to tylko posiadam taki rozsuwany przyrząd na garnek

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                      Napisane przez zaq11 Pokaż wiadomość
                      ja bardzo sobie cenię robot kuchenny, robię nim prawie wszystko: http://www.euro-agdrtv.pl/roboty-kuchenne-ranking-301
                      to też moje marzenie póki co

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                        U mnie nabradziej przydatne są garnik do gotowania na parze ale takie na gazówke. Ich bym nie zamieniła za nic w świecie Gaz starcza nam dzi eki temu na 3 miesiące a gotujemy dużo. I ozcywiście zdrowe jedzenie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                          dziewczyny sokowirówka czy wyciskarka?? a może robot kuchenny? co polecacie??

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                            Sokowirówkę mam ale mało co używam Niestety nie wziełam uwagi na to co kupuje Miała za dużo części do składania i tak leży nieużywana Bo jak robię to blenderem miksuje owoce czy warzywne koktajle
                            a robot nie wiem Jeszcze nie mam

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                              Mam blender i kupiłam sokowirówkę małą zelmer julita 377, poręczna i mała, składa się z 4 części do mycia 1 pojemnik na opady, 2 sitko, 3 pokrywa i 4 część do wciskania owoców. Jest super i zapłaciłam tylko 116,90

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pomocne urządzenie w kuchni młodej mamy

                                Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                                Mam blender i kupiłam sokowirówkę małą zelmer julita 377, poręczna i mała, składa się z 4 części do mycia 1 pojemnik na opady, 2 sitko, 3 pokrywa i 4 część do wciskania owoców. Jest super i zapłaciłam tylko 116,90
                                i jak się spisuje Dobrze wyciska ?
                                Właśnie wydaje mi się że blender zmiksuje a sokowirówka to dużo zostawia tych odpadów a soku nie jest tak wiele

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X