Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czerwiec 2013

    Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u nowego lekarza,no i super odmiana. Od razu zlecił szereg badań, o których jego poprzedniczka nawet nie pomyślała. Miałam dzisiaj w końcu pierwsze usg z przeziernością kręgosłupa. Wszystko w jak najlepszym porządku, nasza dzidzia rozwija się prawidłowo. Ma 6,31 cm. Niesamowite uczucie usłyszeć dźwięk bijącego serduszka

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czerwiec 2013

      witaj ada84 ja z pytankiem, miewasz bóle podbrzusza? jakby kłocia, rozciaganie, skurcze. ja tej nocy spac nie mogłam tak mnie brzuch bolał, chcialam juz meza budzic i na pogotowie jechac ale zasnełam. teraz cisza, nic nie boli. wiem ze macica sie rozciaga ale czy to az tak powino bolec....?!
      jak twoje samopoczucie??
      A co do lekarza to nie widział mnie nikt bo strajjk.zdążyłam tylko badania krwi zrobić .w ta środę kolejna proba aby mnie gin widział jak nie to pojadę na pogotowie. A co do wagi to niewiem czy i ile przytylam bo nie mam wagi w domu hihi może w środę się uda i mnie zważa
      Last edited by annak27; 10-12-2012, 14:14.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czerwiec 2013

        Annak zdarzają mi się bóle brzucha. Staram się wtedy leżeć, bo boję się, że będę musiała leżeć do końca ciąży (w pierwszej ciąży od połowy musiałam leżeć i byłam na podtrzymaniu, pod koniec trafiłam do szpitala). Ostatnio też nawet mocno mnie brzuch bolał, ale poleżałam i było ok. Przy najbliższej wizycie powiedz o tych bólach lekarzowi. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
        Aliska super widzieć maluszka Ja też właśnie próbuję się umówić do nowego lekarza, bo z obecnym to jakaś katastrofa.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czerwiec 2013

          ja czytałam o tych bólach ze to normalne ze czasem bardziej czuc ból dlatego na poczatku sie tym nie przejełam ale ostatniej nocy jak mnie zlapalo to myślałam ze mi brzuch eksploduje. tej nocy dobrze spalam bez bóli. jesli jutro mnie jakis lekarz nie obejrzy to juz powiedzialam mojemu m ze po pracy pojedziemy na pogotowie. co fakt po tych bólach i dzień po dniu zauwazam ze brzusio co dzien rośnie minimalnie no nic, zobaczymy jutro mi tutaj sami ginekologa wybrali bo to na ubezpieczalnie, chyba ze bedzie mnie źle traktowala to zmienie, narazie ja widzialam dwa razy takze nic nie moge o niej powiedziec. gdybym była w polsce to bez wahania ciąze prowadzilabym z moim ginekologiem co do niego chodze od lat.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czerwiec 2013

            Ja własnie próbowałam się zapisać do fajnej pani doktor, ale niestety ma terminy pozajmowane do końca czerwca. Niestety nie pomogło też powiedzenie, że jestem w ciąży. Chyba będę musiała się przemęczyć z obecnym lekarzem





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czerwiec 2013

              http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqlhb85s408glh.png

              chcialam wkleic suwaczek ale niewiem czy sie udało ...

              trzymajcie kciuki aby mnie dzis przyjal jakis lekarz

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czerwiec 2013

                Annak suwaczek wklej w ustawieniach, w Twój podpis.
                Trzymam kciuki, żeby Cię lekarz przyjął.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czerwiec 2013

                  a widzisz.trochę techniki i się człowiek gubi hehe. No i miałam wizytę z moja gin. Badania wyszły bardzo dobrze, przybyło mi 3 kilo i będziemy mieć synka !!!! Powiedziała mi obrazu ,mówiła że widać jak diabli że to chłopak że dziewczynki tym razem nie będzie hihi. Ale strasznie się cieszę że póki co to wszystko ok i że mały zdrowy dowiedziałam się o miesiąc wcześniej ,bo chciała sprawdzić co tam słychać u małego i jak mu serduszko bije a bóle to ponoć normalne,muszę się przyzwyczaić

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czerwiec 2013

                    Annak to dość szybko podała Ci płeć. Gratuluję synka Cieszę się, że wszystko dobrze.
                    Aliska gdzie się podziewasz?





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czerwiec 2013

                      Pierwszy chłopak w naszym gronie )annak27 gratulacje! super ,że już wiesz i że wszystko w porządku...
                      Ja siedzę na walizkach i czekam na przeprowadzkę, sprzedaliśmy z mężem mieszkanie, bo kupujemy domek, żeby pomieścić całą naszą powiększającą się rodzinkę, ale zanim wprowadzimy się do domku, musimy przeprowadzić się do wynajmowanego mieszkania.... więc u mnie trochę zamieszania, dlatego milczałam.....
                      Ja i mój brzuszek miewamy się świetnie, bezobjawowo wręcz... jak czytam o waszych dolegliwościach to zaczynam się martwić że z nami coś nie tak.... bez żadnych bóli itd.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czerwiec 2013

                        my aktualnie mieszkamy w małej kawalerce,już myślimy jak się zmiescimy,ale mamy nadzieję że się uda jeśli nie to poszukamy większego mieszkanka . Póki co cieszymy się ciążą

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czerwiec 2013

                          My też do tej pory pory mieszkaliśmy w kawalerce, ale trafiła się okazja zakupu domku z działką po bardzo niskiej cenie, więc grzechem było tego nie wykorzystać kiepski okres tylko się trafił.... zima, mrozy a na dodatek jeszcze święta (

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Czerwiec 2013

                            Aliska to jak się trafiła okazja, to rzeczywiście trzeba wykorzystać. Też długo mieszkaliśmy w wynajmowanej kawalerce. Teraz jesteśmy już u siebie w 3 pokojowym mieszkaniu.
                            A jak Wasze brzuszki? Mój w ostatnim czasie sporo się powiększył





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Czerwiec 2013

                              mieszkajac za granica raczej zakup w naszym wypadku nie wchodzi w gre bo sie budujemy w polsce takze oieniązki pchamy w nasz przyszły domek ale napewno damy rade, na tym mieszkanku kiedys mieszkalo malzenstwo z dzieckiem i jeszcze siostra z nimi mieszkala i sie zmiescili to i my sie zmiescimy
                              mój brzusio tez juz widac , juz z *koślawego* zrobił sie prawie zaokrąglony. przy dopasowanych ciuchach widac bardzo dobrze brzusio pozatym to sie dobrze czuje bez zadnych wiekszych dolegliwosci a dwa dni temu wieczorem miałam wrazenie ze poczułam jak mały sie rusza ale bylo to tak delikatne ze ledwo wyczowalne pewnie juz za niedługo poczuje jego prawdziwe kopniaki . i oprócz tego to u mnie narazie same dobre nowuny, otóz wczoraj kolezanka spracy oznajmiła mi ze jest w ciazy /ale to dopiero swiezutkie poczatki/ a dzis nad ranem moja kolezanka urodziła swoja córcie z zaskoczenia oni sami sa zaskoczeni ze tak szybko bo mieli termin na 4 stycznia. takze u mne tydzien pełen wrażeń

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Czerwiec 2013

                                Chciałam Wam życzyć zdrowych spokojnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym! Wszystkiego dobrego!





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X