Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    hej dziewczyny
    gagaj GRATULACJE!!!
    pamka ja to już dawno doszłam do wniosku że dwie dziewczyny w jednym to burza hormonalna na maksa.... ja nerwowa jestem od początku i pewnie do porodu mi tak zostanie, a przy chłopcach to był taki luz.....a co do przychodni to bez sensu, powinni cię przyjąć i to poza kolejnością, u mnie tak jest
    KRUSZYNA trzymaj się i odpoczywaj to dotrwasz jeszcze trochę
    Monika oby poszło szybko!
    BGKM u mnie teżsłodko ale nic nie piekłam m kupił dobre ciacho.
    a ogólnie to oczywiście szczęśliwa na maksa jestem chłopcy też i cały czas tylko mama mama i jeszcze raz mama...... tylko że wrócili chorzy obydwaj na antybiotykach. ale nie jest źle bo Piotrek pierwszy raz ma normalną infekcję bez obturacji oskrzel;i. Ogólnie m nie dokońca dał radę jak się okazało, bo przy pierwszej wizycie poszedłz obydwoma na raz i chociaż miał wszystko napisane zakręcił się więc nie zgadza się opis objawów u Piotrka, ma napisane że miał obturacje oskrzeli poprzedzone infekcjami gardła, a właśnie problem polega na tym że on bez infekcji żadnej ma takle objawy..... nos czysty, gardło czyste nagle zaczyna kaszleć w oskrzelach świszczy i oddychać nie może, a pomagają tylko leki wziewne.Ale wnioski są takie, że u Pawła astma wykluczona tak jak się spodziewaliśmy. U Piotrka nie wiadomo jeszcze nic mamy jechać do Katowic do poradni pulmologoczej, za pół roku do laryngologa, no i przy następnym ataku mamy nie jechać do nas na pogotowie tylko tam dzwonić bo lekarz chce go zbadać w trakcie ataku.
    Last edited by bagnes; 09-03-2013, 17:27.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      hej dziewczyny
      ja tylko na chwilkę bo mąż okupuje kompa

      gagaj
      GRATULACJE

      słuchajcie chciałam się zapytać czy brałyście antybiotyk w ciąży?
      byłam u lekarki dzisiaj i powiedziała że jest delikatny szmer w oskrzelach. powiedziała ze ona by nie dawała antybiotyku ale na wszelki wypadek przepisze do konsultacji z gin.
      pojechałam pozniej do gin bo i tak mialam byc na ktg i gin stwierdzil że bezwzględnie mam brac antybiotyk bo taka infekcja moze przyspieszyć poród, położna też była zdania żeby brać ale ja nie jestem przekonana do końca.
      jestem takim troche boidudkiem

      BGKM

      ja przewijak kupiłam taki
      http://www.mamabebe.pl/product-pol-1...-81x50cm-.html
      kupiłam na łózeczko o szerokosci 70 cm ale pasuje tez na 60, troche wystaje ale dłuzszy bedzie na dłuzej. jest super.
      a autko kupilismy alfa romeo 156 sportwagon.
      i własnie dlatego musze uciekac od kompa.
      wpadne pozniej to wiecej napisze
      papapa
      Attached Files
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        hej
        ja brałam teraz w styczniu, duomox, teraz Paweł ma to samo. czasem lepiej wziąść antybiotyk, zwłaszcza jeżeli słychać już coś na oskrzelach.


        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          dzień dobry ciężaróweczki

          u mnie druga noc spokojnie i nawet po spałam dosyć , tylko musiałam wziąć młodego do siebie tak wszystko przeżywa i budzi się co chwila i krzyczy, w przedszkolu też dwa razy płakał jak poszłam ale nie miłosiernie pyskuje i jest okropny odkąd babcia wróciła . . normalnie ręce opadają

          BAGNES odpoczywam i muszę nawet jak bym nie chciala :/ już nie daje rady nic zrobić, nic mama mi pierze ostatnią partie ubranek a ja próbuje coś zrobić w domu z marnym skutkiem. em cały weekend w pracy .

          Szkoda że chłopcy na antybiotykach, ale dobrze ze są już w domku i macie to już za sobą

          Monia trzymaj się dzielnie ! :-*

          Pamka ja bym wzieła ten antybiotyk , a Jaki masz? bo zazwyczaj właśnie duomax przepisują w ciąży
          samochód świetny ! zazdroszcze :-P niech wam długo służy !
          ja przewijak mam ze stareg łożeczka ale drewniany też większy jest dosyć ale nie wiem czy nie kupic bo strasznie Ciezki jest :/





          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            hej...

            bagnes
            też mi się wydaje, że powinni mnie przyjąć w przychodni bez kolejki masakra jakaś powiem o tym lekarce przy najbliższej wizycie.
            ja też dostałam duomox i nystatynę do tego. dzisiaj mi lepiej. pije ten prenalen i flegaminę dzisiaj już mi lepiej. odkrztuszam i katar jakby mniejszy dostałam maliny w słoiku od teściowej () wiec pije... w poniedziałek pójdę na ta wizytę do mojej lekarki i zapytam czy ona tez słyszy ten szmer jeśli podtrzyma diagnozę wezmę antybiotyk.
            super że chłopcy stęsknieni szkoda tylko że chorzy. dobrze że u Pawła wykluczyli astmę na pewno się cieszysz... tylko jeszcze Piotruś ale tez na pewno się wszystko wyjaśni. dobrze że w ogóle mieliście możliwość zrobić takie kompleksowe badania.
            co do humorów to też jestem zdania że dwie baby w jednym ciele to furia ja z Antkiem tez byłam wyluzowana i wcale się nie denerwowałam byłam spokojniejsza nawet niż przed ciążą.

            monika
            trzymam kciuki za Ciebie i Marcelka oby wszystko poszło szybko i gładko. czekamy na wieści :*

            kruszyna
            mój Antek też niedobry ja myślę, że to w dziwny sposób okazywana zazdrość a co do relacji wnuczek babcia to u mnie jest podobnie. Antek dostaje przy mojej mamie małpiego rozumu, ale ja już jej powiedziałam że jak jej wejdzie na głowę to jeszcze mu powiem żeby stepował bo to jej wina że mu tak pozwala.
            Ja noce tez mam ostatnio lepsze gdyby nie ta choroba. nie bolą mnie biodra nawet, czasami tylko wstaje do toalety. Szkoda że Cyprianek tak przeżywa.
            Co do antybiotyku to tak jak pisałam bagnes dostałam duomox.

            U nas dzisiaj rodzinka w komplecie. M ma dzisiaj wolne z czego się ciesze. Musze uprasować pieluchy tetrowe dla Zosi bo jakoś się jeszcze nie zabrałam i wyprać resztę ubranek, kupić klapki do szpitala, podkłady i będzie już chyba wszystko... a butelki i smoczek jeszcze muszę wygotować... to już już prawie...
            boje się...
            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              Pamka to może rzeczywiście jutro jeszcze skonsultuj z swoim lekarzem i jak potwierdzi to bierz bez obaaw
              ja muszę kupic pieluchy tetrowe jeszcze i kilka cienkich wiązanych czapek. ja też się boję jak cholera ale jestem spokojniejsza bo już się bałam że urodze na ten weekend :/ a naj bardziej boję się tego pobytu w szpitalu i czekania tak jak Monika . . . że to będzie fałszywy alarm bo nie potrafie rozpoznać skurczy :/ chcialabym żeby było tak jak z mlodym pęcherz płodowy mi pękł w nocy a rano już było po wszystkim a teraz te ciągle bóle kłucia i to dosyć mocne





              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                Hej jestem w domu, wypisałam się bo lekarz powiedział że nie da ki kroplówki jutro a ewentualnie czwartek- piątek. Więc nie miałam wyjścia, Julka ciągle płakała, w nocy nie chciała spać. NA dniu nie chciała jeść, wymiotowała i cały czas mama,mama. Musiałam wrócić bo nie wiem jakby się to skończyło. Jeśli nic się nie wydarzy do czwartku to mam znów jechać. No zobaczymy...








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  Hej!

                  U nas leniwa niedziela Byliśmy na obiedzie u rodziców, w kościółku, później poszłam z siostrą do pepco i troche pokupiłam dzieciaczkom ubrań i sobie leginsy i w rosmannie kosmetyki i wkładki laktacyjne....

                  monia szok ale sie Marcelek zaparł hehehe. Ja myślałam że wpadniesz już z wieściami. Ale skoro nie było sensu siedzieć w szpitalu to zawsze lepiej przeczekać w domu szczególnie jak w domku dzieciaczek...

                  kruszyna wytrzymaj jeszcze te 10 dni i nie przemęczaj sie tak, zawsze to lepiej urodzić po 38tc. A co do siary to mnie leci już od 22 tc, a teraz to juz solidnie mi wypływa, musiałam sobie dziś kupić wkładki laktacyjne....

                  bagnes mam pytanie ty kupowałaś wózek 3w1 czy 2w1?? Chodzi mi o nosidełko czy macie do wózka. Ja kupowałam wózek i on był tylko głęboko spacerowy. Teraz jest opcja z fotelikiem Coneco Pioneer+adaptery, tylko jestem bardzo ciekawa czy ten nasz da sie jeszcze "zaadaptować".

                  pamka kochana ja cię nie chce straszyć, ale moja przyjaciółka była chora w 39tc i oczywiscie leczyła sie domowymi metodami, płukała gardło wodą utlenioną itd. W każdym razie nie wzieła antybiotyku i mały urodził się z zapaleniem płuc i mało tego dostał ropienia na pupie. Już miał nacinany pod narkozą jak miał 6 tygodni + kolejna kuracja antybiotykowa. I to wszystko lekarze podejrzewa, że to efekt niedoleczonej infekcji przed porodem Ja ci radzę jednak wziąć i mieć pewność że Zosia nie bedzie miała infekcji....
                  A samochodzik bardzo fajny!!!!
                  Ja musze te przewijaki jednak obejrzec w sklepie bo właśnie wolę wziąść większy, żeby mieć dłużej z niego pożytek. Mam tylko nadzieje że wreszcie wypłacą mi w tym tygodniu pieniądze z ZUSu

                  Lecę się kąpać. Do jutra!!!




                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    witam....

                    BGKM

                    ale mnie nastraszyłaś
                    Dzisiaj na 11 idę do swojej lekarki.

                    Monika

                    Marcelkowi dobrze widać
                    Nie dziwie się ze się wypisałaś skoro i tak byś musiała czekać do czwartku to równie dobrze możesz poczekać w domu zwłaszcza jak Julka tak przezywa... biedulka...

                    Kurcze no to teraz się martwię że nie wzięłam tego antybiotyku od razu.
                    Tylko, że sama lekarka która mi go przepisywała powiedziała że by nie brała. Tak nie powinno być lekarz powinien być pewien jak przepisuje coś pacjentowi bo jak nie on to kto?

                    M w pracy Antoś jeszcze śpi. O 8.00 muszę go obudzić żeby zjadł śniadanko, żebyśmy zdarzyli do lekarza na 11, mamy kawałek do przychodni a po drodze podrzucę Antka do mojej mamy.
                    Uciekam na śniadanko.
                    Miłego dnia.

                    PS u nas śnieg :/ fuj już mi ta zima działa na nerwy
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Hej.

                      Pamka u nas też śnieg i zimno :/ ja też mam dość mam nadzieję że tylko tak jak mówią ten tydzień taki będzie. wszystko będzie Ok nie stresuj się tak ja właśnie wcinam sniadanko i zasiadam do kawki i książki WIECZÓR PANIENSKI troszkę się po śmieje chociaż bo jestem strasznie nerwowa. . . do tego cyprian w dupie ma wszystkich jest tragiczny już wczoraj jak od mamy wróciliśmy to myślałam że mu przyleje taki cwaniaczek się zrobił, jeszcze wczoraj ojciec do mnie że on jest okropny wszystko ma gdzieś ! to ja mu na to że w domu mi tak nie kozakuje, krótka piłka w dupsko i kara- często jest tak że też z 2godziny się z nim użeram ale bez przesady. a mój tato na to że ciekawe - ale sam zobaczył ja mówię nie bo obiadu nie jadł a babcia mu pod nos podtyka słodycze to się w****************. . . i powiedzialam że więcej mają mi nie mówić Jaki on jest ! wrrr



                      ja całą noc prawie nie spałam młody się często budził ale znowu miałam w nocy i teraz też trochę bóle okresowe . . . już kuźwa sama nie wiem.





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        Moniczko , ale się Marcelek uparł . . . ja ci mówię on tak czeka żeby się w czwartek urodzić na cioci urodzinki już jednego forumowego Bartusia mam :-P a tak na poważnie bądź dzielna kochana , a Julcia malutka biedna moja ,tak przeżywa . . . przytulam

                        BGKM już się martwiłam z tym mlekiem ja też już wkładki noszę pochwal się zakupkami .

                        mój mąż się spisał w weekend dość że był w pracy , to jeszcze porąbał stare meble , dwie wersalki z pokoju i jeszcze tylko zerwać tapetę i zmyć wszystko i jak będzie kaska ruszamy z remontem większego pokoju dla mlodego

                        ja czekam dalej na wypłatę na 100% zrobił przelewy ha ha tylko pewnie zapomniał wcisnąć enter i jakoś na weekend wszyscy zostali bez kasy :/ chce po południu podjechać do biedrony z em paczke pampersów i chusteczek kupić i coś do lodówki bo nic nie ma.

                        Bagnes jak tam zdrówko ? jak chlopaki?





                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          Hej!
                          Ja też się witam przy kawce i śniadanku. Odwiedziłam piekarnie i mam świeże rogaliki

                          kruszyna no widzisz a ZUS ma to do siebie że podobno za pierwsze zwolniene wypłaca dokładnie po upływie 30 dni, kolejne dopiero jakoś rozsądniej. Moje ostatnie pieniądze to wypłata za luty za 18 dni....a dla mnie to jest bardzo dużo, bo to ta kwota z której zwykle mogę cos kupić A mojego em wypłata lutowa też okrojona , bo krótki miesiąc ehhh.... Życ nie umierać normalnie. Twój em w pracy mówisz w sobotę mój michał też pojechał do pracy na fuchę i uwaga zarobił całe 10 zł hehehehe.....uśmiałam się jak nie wiem. Pojechał z kolegą obejrzeć maszyne i wzieli 50 zł za konsultacje z czego za 30 zł zatankował samochód, bo to sporo za kielcami i 20zł do podziału na dwóch buhahahahaha szczerze jak mi powiedział przez telefon to nie uwierzyłam..... Także smialismy sie ze bardzo podreperował nasz budzet domowy
                          A jeśli chodzi o synka to może ukruć mu wizyty u dziadków, bo moze faktycznie nie czuje wtedy respektu do nikogo. U mnie to podziałało. Ja Gabi odstawiam w co drugi piątek na noc do rodziców, bo ona tam uwielbia spać. W sobote rano juz ją biorę. Jak chodzilism tam w tygodniu to rodzice zaczeli mieć za duzy wpływ na jej wychowanie, komentowali jak im sie cos nie podobało, nie dali mi jej ukarać itd. ....a dziecko to widzi i wykorzystuje. Skończyłam z tym i teraz uważam jest super.

                          pamka nie chciałąm cię straszyć. Skonsultuj się nie zaszkodzi. Ale jak lekarz każe brać ten lek to mu uwierz że pomoże i przyniesie więcej korzyści.

                          U nas też snieg.
                          Jaki mam nieład w domku, muszę ogarnąć bo patrzeć sie nie da. Zajrzę później.




                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            To ty nie wiesz kochana co ja mam w domu :/ ale leżę bo brzuch cały czas boli, poczytam trochę, napalę w piecu i kompiel ciepła wezmę i jak będzie lepiej to może chociaż kuchnie ogarnę. a ciężko mi jest nie miłosiernie nie przez kilogramy tylko te bóle i kłucia nawet nospy w domu nie mam.

                            Paweł był i w sobotę i w niedzielę w pracy a z tą kaską to dobre ha ha :-P chleba sobie kupisz

                            nie chce ograniczać tak spotkań z babcią bo dopiero tydzień jest w polsce i młody do niej na zupę w tyg chodzi , ale chyba sama nie będę tam z nim siedzieć tylko zostawie i pójdę niech sobie robi co chce u nich, naj gorzej jest że jak będę w szpitalu to będzie u nich mieszkał. . .





                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              hej ja krótko,padnięta chłopcy w domu energia ich roznosi jak nie szaleją to się do mnie kleją mama na trochę przychodzi ale i tak muszę przy nich być do przedszkola dopiero w pon pójdą a antybiotyk do czwartku biorą
                              bgkm ja mam 2 w 1 bo fotelik mam z chico po chłopcach


                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Hej.

                                dziewczyny toż to jakiś koszmar ! dzisiaj cyprian 5ty dzień w przedszkolu będzie a obudził się już z gęstym żółtawym katarem, psika . . . od niedzieli robię mu raz dziennie z mucosolvanu inhalacje jutro ostatnia , daje mu calcium jeszcze trochę elofenu mam to 2razy dziennie mu dam i zrobiłam syrop z cebuli i czosnku ,kropimy, smarujemy . . . ręce mi opadają siedział w domu po chorobie półtora tyg i było dobrze dzisiaj mu jeszcze zaczynam podawać te krople od laryngologa na migdały jak em wykupi. ciekawe czy do końca tyg pochodzi do przedszkola :/

                                Bagnes dobrze że mama ci pomaga , moja tylko podwarza moje zdanie . . . ale cyprian wie że ze mną nie ma żartów ! pojechałam wczoraj z em do biedrony po zapas płatek i jogurtów dla mlodego przyjechałam po godzinie i babcia oczywiście kupiła mu to co Chciał a ja zabroniłam bo był niegrzeczny wrrr





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X