Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wizyta u ginekologa po porodzie...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    czy któraś z was miała obnizone narządy rodne po porodzie?

    mnie czeka zabieg podniesienia narządów rodnych,urodziłam dwie dziewczynki z odstępem 10mc no i ginekolog stwierdził u mnie obniżenie nadządow rodnych.Chcialabym wiedziec czy to jest bolesne,ile czasu trzeba lezec w szpitalu.Bardzo sie boje tego zabiegu,karmie piersia i niewiem co mam zrobic zeby utrzymac laktacje w czasie pobytu w szpitalu... Mam 3,5mc córeczke i moim marzeniem jest karmic ja piersią do roku.Bardzo prosze o odpowiedz....
    Last edited by chudagleba; 15-07-2009, 09:28.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ja tez bylam po 6 tygodniach, ale kolezanka jest po 3 m-cach i jeszcze nie byla.

      Skomentuj


        #33
        Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

        No właśnie jakoś 6 tygodni i ginekolog sprawdzał co z macicą, czy ładnie się obkurcza. Ja miałam cesarke, więc na szew zerknął i ogólnie rozmawialiśmy o antykoncepcji i ewentualnym kolejnym zajściu w ciążę.

        Skomentuj


          #34
          Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

          Ja byłam u lekarza dokładnie 6 tygodni po. Chodzi o to żeby sprzwedzić czy wszystko jest OK. Wizyta obejmuje wywiad, badanie i usg. Według mnie to ważne i nie powinno się tego zaniedbywać choć słyszałam, że kobiety często rezygnują z kontroli bo "nie mają czasu". Dla mnie to głupi pretekst bo jeśli coś jest nie tak, a ta kontrola zostanie zbagatelizowana to może być większy problem z tego i kto wtedy zajmie się dzidziusiem?

          Skomentuj


            #35
            Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

            ja miałam często infekcje intymne i wyobraźcie sobie , że musiałam sama szukać informacji na http://adamed.expert/ jak mam nie tyle co zwalczyć ale jak się chronic. lekarz totalnie nie kompetentny.

            Skomentuj


              #36
              Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

              Lekarze zalecają kontrolną wizytę u lekarza ok 6 tygodni po porodzie. Jak skończysz połóg. U mnie trwał dość długo i byłam u lekarza troszkę później.
              Zapraszam na mojego bloga: http://szczesliwamama.pl/
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                #37
                Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

                Ja byłam tak umówiona z moją panią doktor, że 6 tygodni po porodzie widzimy się na wizycie kontrolnej więc tak też się u niej pojawiłam, ale myślę że to norma aby około 6-8 tyg po porodzie pokazać się lekarzowi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

                  Miałam zalecenie i w tak też czytałam, aby pójść na wizytę po skończeniu okresu połogu i tak też zrobiłam. Nie ma co za długo zwlekać.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: wizyta u ginekologa po porodzie...

                    Wszystkie potrzebne informacje będą w wypisie ze szpitala A wizyta u ginekologa po porodzie powinna się odbyć w ok 6 tyg po porodzie. Ja byłam nieco wcześniej, bo po prostu trochę wcześniej skończyłam krwawić, więc stwierdziłam, że nie ma po co czekać.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X