Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

    część, mam pytanie ad wprowadzania warzyw w diecie niemowlaka. Czy kupujecie zamiast słoiczków warzywa mrożone do gotowania zup? zastanawiam się czy można z nich korzystać z uwagi na źródło pochodzenia. Wszędzie piszą o bazowaniu na produktach mołżliwie bezpiecznych, niepryskanych a jak do tego mają się warzywa mrożone?
    Swoją drogą co z mięsem? kupujecie tylko tzw ekologiczne ?

    Kiedy można podać dziecku surowe warzywa, typu starta marchewkę z jabłkiem?spotkałam się z różnymi sprzecznymi informacjami i w 6 ms i najszybciej po 10ms. Jak to wygląda u WAs w praktyce?

    dzięki za pomoc!!!
  •    
       

    #2
    Odp: dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

    Ja swojemu 8 miesięcznemu synkowi kupuje na zmianę raz świeżę warzywa raz mrożone i raz słoiczki z mięsem trochę inaczej bo mieszkamy na wsi także jest sporo osób które hodują kurki i króliki ) ale myślę, że lepiej kupować ekologiczne bo nie wiadomo czy te NIE ekologiczne nie są nafaszerowane antybiotykami..

    Skomentuj


      #3
      Odp: dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

      dzięki za wskazówki, mam nadzieję że jeszcze Pani Dietetyk podpowie i inne Dziewczyny jak to u nich wygląda w praktyce. ja niestety nie mam dojścia do ekologicznych produktów z pewnej ręki

      Skomentuj


        #4
        Odp: dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

        Napisane przez hadri Pokaż wiadomość
        dzięki za wskazówki, mam nadzieję że jeszcze Pani Dietetyk podpowie i inne Dziewczyny jak to u nich wygląda w praktyce. ja niestety nie mam dojścia do ekologicznych produktów z pewnej ręki
        wydawało mi sie ze juz pisałam dziś odpowiedź na Twój post hehe ja w zimie zupy robiłam Zosi na mrożonych warzywach wlasnie - było mi łatwiej tak było i nie mialam dostepu do jakis ekologicznych strasznie warzyw - bazowalam tylko na swojej marchewce, ziemniakach, pietruszce - reszta mrozonki, ja starta marchewke podalam Młodej po 6 miesiacu bo byla karmiona piersia, na pierwszy raz dostala odrobinke i obserwowalam jej reakcje i tak stopniowo zwiekszalam ilosci

        Skomentuj


          #5
          Odp: dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

          Ja korzystałam z warzyw mrożonych, myślę że są w miarę bezpieczne i są pochodzenia polskiego, wolałam takie niż np. warzywa świeże w okresie zimowym, które są sprowadzane z zagranicy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

            też mi się wydaje że już pisałam ale może mojego postu nie wczytało
            Ja też kupuję mrożone a w sezonie wiadomo świeże
            Jakby nie patrzeć to swoje warzywa też są nawożone i czy drzewka są pryskane Nawet to chyba Bossacka w swoim programie się wypowiadała że mrożone warzywa są lepsze

            Skomentuj


              #7
              Odp: dieta niemowlaka-warzywa mrożone i surowe

              Ja w zimę kupuje mrożonki w biedronce, trio warzywne czyli marchewka brokuł i kalafior, albo groszek z marchewka, mój synek strasznie sie tym zajada, a latem waidomo jak mamy u rodziców warzywka to bierzemy od nich i gotujemy np marchewke do obiadku wraz z ziemniaczkami

              Skomentuj

                     
              Working...
              X