Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Latanie samolotem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Latanie samolotem

    Cześć Dziewczyny!!!

    Mam na imię Ania, od sierpnia mieszkam na stałe w USA, i na grudzien miałam zaplanowany przyjazd do Polski, ale jestem w 8. tyg. ciazy i co Wy na to powinnam leciec czy nie?
  •    
       

    #2
    Czesc
    Najlepiej zapytaj swojego gina ,ale wydaje mi sie ze jesli ciaza nie jest zagrozona to nie ma przeciwskazan. Sama latalam jak bylam w ciazy ostatni raz jak bylam w 26 tyg. Wiem ze nie wpuszczaja w niektorych linniach kobiet powyzej 30 tyg

    Skomentuj


      #3
      słyszałam że nie powinno się latać przez 3 pierwsze m-ce i 3 ostatnie, ale najlepiej zapytać ginegologa czy są jakieś przeciwskazania.




      Skomentuj


        #4
        Tak jak już wczesniej napisały koleżanki zapytaj poprostu swojego ginia

        Skomentuj


          #5
          też słyszałam że do 3 miesiąca nie powinno sie latać.ale pewna nnie jestem.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            a ja z własnego doświadczenia wiem ze to raczej nic groźnego podczas ciązy w 4 i 9 tyg leciałam samolotem nic mi się nie stało i czułam się całkiem niezłe tylko oczywiście poinformuj personel jeżeli nie widać brzuszka

            Skomentuj


              #7
              Wlasnie jakas Szwedka urodzila dzidzie na pokladzie samolotu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Nikola ale czego byś nie ryzykowała, że Cię nie wpuszczą, czy
                o ciążę ??

                iwona_be nioo i podobno ma darmowe loty

                ania_usa jeśli nie masz problemów z ciśnieniem, ciąża przebiega
                prawidłowo, to na pewno lekarza da Ci takie pozwolenie

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez iwona_be Pokaż wiadomość
                  Wlasnie jakas Szwedka urodzila dzidzie na pokladzie samolotu
                  no i maleństwo ma załatwione darmowe loty
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    najlepiej spytać ginekologa
                    jak wszystko ok to czemu nie?
                    samolot bezpieczniejszy od auta

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Najlepiej zapytać ginka a nawet wyczytać w regulaminie przewoźnika bo oni mają swoje zasady

                      Skomentuj


                        #12
                        Powiem tak, ja lecialam do Polski z Irlandii(wiec nie tak daleko) w 7 miesiacu a wracalam w 8 do Irlandii.
                        Nic mi nie bylo, oczywiscie bylam u lekarza, by wystawil list ze moge leciec bo tego wymagal rzewoznik( w efekcie nie sprawdzal zaswiaczenia!!!) badalam sie czy wszystko ok i czy przez zmiane cisnien nie urodze, do dzis a jest 2 tyg po locie, jest dobrze i milo wspominam wakacje...ostatnie "widzenie" rodzicow przed porodem i na ziemi Polskiej...potem dopiero z Kalinka w Grudniu na chrzciny...

                        Skomentuj


                          #13
                          dodam ze do Irlandii po raz pierwszy lecialam w 4 tyg. ciazy o ciazy jeszcze nie wiedzialam a corka zdrowa i nic sie nie stalo, ale slyszalam ze w akim terminie mozna poronic ale z mojego przykladu wynika ze nie trzeba tylko jest ryzyko!!!A ja nie wiedzialam o ciazy bo bylo 3 dni przed miesiaczka czy jakos tak( ktorej juz nie dostalam)!!!!!

                          P.S.
                          Potem czekalam jeszcze 2 tyg az sie pojawi bo myslalam ze to przez lot i zmiane kraju, klimatu mi sie spoznia!!!
                          Ale bylam szczesliwa!!!!

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja latalam do poznych ciazowych tygodni,ostatni raz pod koniec 7 miesiaca.Wszystkie linie maja swoje wewnetrzne przepisy i trzeba sie zawczasu popytac bo niektorzy chca tzw.certyfikat od lekarza.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Latanie samolotem

                              ja bym na twoim miejscu nie latała, bo to jednak jest ryzyko, ale oczywiście decyzja należy do ciebie, dowiedz się od ginekologa.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X