Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-06-2015, 12:38
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

Domyślnie Odp: modne dzieci

Mam takie samo zdanie w tej kwestii i również uważam,że w pierwszej kolejności powinna liczyć się dla nas wygoda naszego dziecka,a nie to czy dane ubranka są modne czy nie,to schodzi na drugi plan.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2015, 08:04
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Ja kupuję dużo przez internet, bo tam można znaleźć dużo fajnych rzeczy. No i oczywiście poluje na promocji. Na wyprzedażach można kupić naprawdę wiele rzeczy. Lubię też outlety. Jak się dobrze rozejrzymy, to można coś fajnego znaleźć.

Nieprzeczytane 22-09-2015, 13:01
krolzabawek krolzabawek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
krolzabawek.polki.pl

Moda swoją droga,a też zwracajmy uwagę na to czy dana rzecz pasuje naszemu dziecku,czy warto się nią interesować,bo jak słusznie stwierdził Przedmówca- nie wszystko co modne bywa też ładne i wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-2015, 11:41
julanka_39 julanka_39 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
julanka_39.polki.pl

Mega promocja na Pampersy w Polomarkecie. Dopiero dzisiaj się zorientowałam, dlatego muszę szybko znaleźć jakiś market w okolicy. Promocja obowiązuje chyba do jutra tylko, więc warto się pospieszyc
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2015, 13:21
kacikskrzata kacikskrzata jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kacikskrzata.polki.pl

Sama staram się nie podążać ślepo za modą i to samo dotyczy również dzieci, tym bardziej, że szybko wyrastają ze swoich ubranek. Modne dzieci wcale nie oznaczają drogo ubranych dzieci, pamiętajmy o tym.
Nieprzeczytane 04-03-2019, 10:26
tamisia's Avatar
tamisia tamisia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tamisia.polki.pl

A czy kupujecie dzieciom droższe buty?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2019, 07:40
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Cytat:
Napisał tamisia Zobacz post
A czy kupujecie dzieciom droższe buty?
Kupuje buty porządne,wybieram przy tym polskich producentów. Staram się zaoszczedzić zamawiajac przez internet, bo sklepy internetowe mają zwykle korzystniejsze ceny niz sklepy stacjonarne ( no i wybór rzeczy jest o wiele większy).

Jednak nie oszczędzam na jakości. I staram się zwracać uwagę na jakość wykonania podeszwy oraz materiał z jakiego jest wykonany bucik.Powinien być naturalny.

Mogę Ci polecić to miejsce:
https://e-butydladzieci.pl

Mają tam naprawdę dobre ceny na obuwie dla maluchów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2019, 18:24
Asia123665 Asia123665 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Asia123665.polki.pl

Hej dziewczyny, moja córka jest wielką fanką Ariany Grande i szukam dla niej prezentu. Co myślicie o takiej koszulce - koszulka dangerous women arianators
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-2019, 14:03
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

To zależy. Średnio nazwałabym moją córeczkę "modną", ale jak natknę się na coś, co jest jednocześnie śliczne i odpowiednie dla dzieci - czyli wygodne, praktyczne i nie robi z nich "starych malutkich" jak to mawia moja mama - to potrafię wydać fortunę Szczególnie jak materiał jest dobry. Córka ma problemy ze skórą (AZS... ) i poczytałam o bambusowych materiałach. Jak znalazłam coś takiego jak czapka dwustronna dla dziewczynki, pomyślałam - w sumie czemu nie? https://maylily.pl/czapki-dwustronne-bambusowe-64 i tak oto moja pociecha ma takie koralowe piękności. Dużo przyjemniejsze dla skóry niż bawełna, tylko właśnie - ta fortuna...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2019, 20:43
KryskSpod10 KryskSpod10 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
KryskSpod10.polki.pl

Uwielbiam Pepco, maja naprawdę urocze rzeczy. Zwłaszcza, a może przede wszystkim dla dziewczynek. Dla chłopców rzadko udaje mi się tam kupić jakiś ładny ciuszek. Może to wina sklepu w moim mieście? Dla mojego Irka kupuję ubrania w Internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania