Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Zakupy

    Istotnie, w sieci jest taniej i łatwiej upolować promocje. Nie codziennie biegamy po galeriach sprawdzamy bieżące promocje. łatwo natomiast przescrolować ulubione strony internetowe i sprawdzić. Co do sklepów, to polecam Califorti. Nowy sklep chyba, ale z tego co widzę, to zapowiada się całkiem ciekawie

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Zakupy

      Szczególnie teraz warto jest zajrzeć sobie do sklepów internetowych. Mamy okres z największymi promocjami tak więc można upolować sobie dzięki temu ubrania w bardzo dobrych cenach.Sama jakiś czas temu szukałam dla siebie nowych ciuszków. Fajne promocje mają na przykład w sklepie Gomez:
      http://gomez.pl/

      Nie wiem czy go kojarzycie ale w sklepie można sobie kupic ubrania najlepszych marek takich jak BOSS czy też Michael Kors. O ile normalnie nie są takie tanie to tutaj możecie upolować sobie takie ciuszki w cenie na przykład 50% niższej niż normalnie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Zakupy

        Robię zakupy w sieci, bo jest to ogromna oszczędność czasu, a także pieniędzy, bo niektóre sklepy internetowe oprócz ogromnej oferty mają także niższe ceny. Nie przepadam za stacjonarnymi sklepami, bo podczas zakupów marnuje połowę lub w zasadzie cały dzień. Zdecydowanie wolę robić zakupy siedząc na kanapie i pijąc kawę lub herbatę. Przed świętami odkryłam ten sklep http://sneakershop.pl/ . Jest to sklep z odzieżą i obuwiem sportowym. Kupiłam tam kilka prezentów dla rodziny i zaoszczędziłam kilkaset złotych, bo trafiłam na duże promocje. Znacie ten sklep?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Zakupy

          Ja podobnie ja powyżej,przez internet zamawiam niemal wszystko,bo nie ukrywajmy ze cenowo prezentuje się to naprawdę bardzo fajnie,jest taniej niż w sklepach stacjonarnych.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Zakupy

            My najczęściej zamawiamy przez internet. Ceny są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym łatwo wyszukać ubrania autorskie np na http://sklep.hultajpolski.pl/on Ja nigdy nie lubiłam nosić tego co wszyscy i staram się kupować oryginalne rzeczy.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Zakupy

              Przy dwójce małych dzieci po prostu nie raz łatwiej mi robić zakupy przez internet niż wybrać się do sklepów... Czasem jednak lubię zostawić dzieciaki w domu z mężem i wybrać się na zakupy.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Zakupy

                Sklepy internetowe, to bardzo dobra i wygodna forma zakupów, szczególnie tak jak piszesz: przy dwójce małych dzieci, gdzie stanie w kolejkach podczas zimy bywa szczególnie uciążliwe i stresujące, wtedy zakupy nie są już przyjemnością, a stają się koszmarem. Dzięki sklepom internetowym ten problem całkowicie znika, robimy zakupy w spokoju, bez stresu i pośpiechu, przy czym dodatkowo oszczędzamy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Zakupy

                  Zesztą zakupy w necie mogą okazać się tańsze niż w sklepach Ja niedawno kupiłam super pościel dla niemowląt jak i dla dzieci starszych mega jakość i fajnie sie sprawdza w praktyce http://poscieldladziecka.org.pl/cate...arszych-dzieci

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Zakupy

                    Zazwyczaj w internecie jest taniej niż w sklepach stacjonarnych. Widać to w szczególności na kosmetykach.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Zakupy

                      Ja ostatnio nawet leki bez rezepty kupuję przez Internet, polecam Aptekę Gemini, są duuużo niższe ceny, i jeszcze przy dużym zamówieniu dają jakieś próbki gratis

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Zakupy

                        Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                        Zazwyczaj w internecie jest taniej niż w sklepach stacjonarnych. Widać to w szczególności na kosmetykach.
                        Ja ostatnio przyglądałam się ubrankom dla dziecka na smyku internetowym i w sklepie i to różnie bywa. Czasami niektóre rzeczy są tańsze a inne droższe.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Zakupy

                          Tak, trzeba dobrze sprawdzać ceny ja w smyku kupiłąm na przecenie sparpetki dla dziecka za 10 zł a te same na ich stronie było jeszcze po 15 zł

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Zakupy

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Tak, trzeba dobrze sprawdzać ceny ja w smyku kupiłąm na przecenie sparpetki dla dziecka za 10 zł a te same na ich stronie było jeszcze po 15 zł
                            No właśnie ;/ ciekawe od czego zależą te ceny, teoretycznie ten sam towar powinien tyle samo kosztować. Jeszcze rozumiem, jak sklep sobie nałoży marżę ale tak jak piszesz czasami w sklepie wychodzi taniej niż w internecie.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Zakupy

                              To bardzo rzadkie przypadki i ja osobiście nie spotkałam się jeszcze z tym,aby w sklepie internetowym było drożej niż w stacjonarnym,z reguły jest odwrotnie,tym bardziej teraz w okresie zimowych promocji i rabatów.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Zakupy

                                Wiem, że to dziwne ale na prawdę zauważyłam przynajmnieji w smyku że z tymi cenami bardzo kombinują i trzeba być czujnym żeby nie przepłacać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X